(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Протягом поточного тижня працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт для ряду підприємств області.
На Вінниччині продовж періоду істотних опадів не прогнозується. Температурний режим вищий норми.
У Держпраці проведено добровільне, анонімне консультування і тестування (ДКТ) на ВІЛ за допомогою швидких тестів на робочих місцях. Державна служба України з питань праці є однією із виконавців Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки.
9 квітня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулось профнавчання працівників, під час якого було розглянуто поточні робочі питання, зокрема, значну увагу було приділено підготовці і проведенню заходів з нагоди Дня охорони праці.
Прискіпливе журі, до якого входили кращі фахівці Мінсоцполітики, Міністерства культури, Міненерговугілля, Держпраці України та інших державних установ, визначило кращі малюнки юних художників у трьох вікових групах. Усі роботи були яскраві, різні за жанром і сприйняттям.
Головним державним інспектором відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.Л. Колодійчук на базі Гайсинської районної дитячої бібліотеки було проведено семінар з учнями 8-х класів НВК СЗШ І-ІІІ ст. – ліцею м. Гайсин з нагоди Всесвітнього Дня охорони здоров’я.
З метою роз’яснення нових вимог до систем менеджменту якості, які визначені у міжнародному стандарті ISO 9001:2015, Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 13-14 квітня 2016 року проводить тренінг на тему: «Перехід на наступний рівень розвитку. Стандарт ISO 9001:2015».
Державна служба України з питань праці і надалі спрощує умови для звернень громадян та суб’єктів господарювання. Так, з метою надання консультація громадянам, Голова Держпраці Роман Чернега провів онлайн прийом у режимі Skype-зв’язку з жителями Дніпропетровської області, який відбувся 6 квітня/
5 квітня 2016 року у лісі поблизу с.Сподахи Немирівського району бригада лісорубів йшла на ділянку. К., 1959 р.н., йшов позаду і на нього впало сухостійне дерево. Потерпілого з відкритою черепно-мозковою травмою госпіталізовано до реанімаційного відділення Немирівської ЦРЛ.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 26 лютого 2016 року об 11:50 у військовій частині А-1603 (Барський район).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.