(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в АПК та СКС Н.А.Мазур заступника начальника відділу В.В.Харченка та головного державного інспектора К.В.Іващенка, провела перевірку знань Правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості лісорубів Житомирської дистанції колії, які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
Погода 18-22 вересня   18 вересня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області зберігатиметься температурний режим вище норми. Протягом усього періоду небо буде безхмарним, опадів не передбачається.
Проект державного бюджету України на 2019 рік побудований на прогнозному курсі 29,4 гривні за долар на кінець 2019 року. Про це йдеться у тексті проекту закону, оприлюдненому на сайті парламенту у понеділок 17 вересня 2018 року.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 10-14 вересня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проекти постанов Кабінету Міністрів України «Про порядок здійснення державного гірничого нагляду» та «Про внесення змін до Положення про порядок надання гірничих відводів».
14 вересня 2018 року тракторист-машиніст Т., 1973 р.н., прийшов на роботу на тракторну бригаду с.Кіблич Михайлівської філії ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля», де присів на лавку на відкритому повітрі. О 8:10 він знепритомнів, впав і помер.
Держпраці спільно із Мінсоцполітики, за участі Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду, Національної поліції та інших зацікавлених органів проведуть інформаційну кампанію та спільні заходи спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.
Не забудьте привітати   17 вересня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Інтеграція України в Євросоюз спричиняє зміну у вітчизняному законодавстві, включаючи й нормативно-правову базу, що діє у сфері охорони праці та промислової безпеки.
14 вересня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.