(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт на 2016 рік
Основні події, які відбулися протягом поточного тижня з 11 до 15 січня 2016 року
Відбулось профнавчання працівників Управління Держпраці у Вінницькій області з метою ознайомлення із завданнями, специфікою та нормативною базою, якою керується відділ з питань експертизи умов праці у своїй роботі.
Державна служба України з питань праці роз’яснює, як отримати зароблені кошти, коли роботодавець не хоче їх виплачувати
Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області провели семінари та наради з метою роз’яснення норм трудового законодавства, останніх змін, внесених до правових норм.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області розпочаті планові перевірки з питань додержання законодавства про працю в МКП «Газмонтаж» Літинський район та у ДП МОУ «Вінницьке інженерно-будівельне управління».
Головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 6 та 13 січня 2016 року проведені позапланові перевірки за зверненнями громадян.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1360-р було призначено першого заступника Голови Державної служби України з питань праці – Бардонова Михайла Володимировича.
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. Місцями невеликі опади, на дорогах слизько.
Показники наглядової діяльності у 2015 році відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області та стан виробничого травматизму на підприємствах області з розподілом за видами нагляду
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.