(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників Філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Статтею 7 Закону України «Про охорону праці» надано право працівникам на пільги і компенсації за важкі та шкідливі умови праці. Зокрема встановлено, що за роботу з важкими та шкідливими умовами праці оплата праці здійснюється у підвищеному розмірі.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Поділля Центр» та ПВКП «Гранд-М» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
За участю заступника начальника управління ВД ФСС України у Вінницькій області В. Яворського, у Гайсинському та Немирівському відділеннях Фонду підбито підсумки роботи за 2018 рік.
Комісія у складі ппрацівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» (смт Томашпіль), які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Відповідно до «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» Редакція журналу «Охорона праці» за сприяння Державної служби України з питань праці організовує та проводить VIII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Міністерством соціальної політики оприлюднено проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки».
12 Лютого 2019 року Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало безкоштовний навчальний онлайн-курс «Декларуй доброчесно!». Курс створений за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та спільно з громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus».
11 лютого 2019 року, у Києві, в рамках Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» відбувся тренінг для спеціалістів взаємодії зі ЗМІ територіальних управлінь Держпраці щодо розробки комунікаційної стратегії та її етапів з подолання незадекларованої праці.
Погода 12-16 лютого   12 лютого 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим дещо вищий норми. 12 лютого очікується значний мокрий сніг з дощем, ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вдень посилення північно-західного вітру. В інші дні істотних опадів не очікується. Вночі та вранці туман (видимість 200-500 м).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.