(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Особи з інвалідністю через професійні травми мають право на забезпечення медичним доглядом і побутовим обслуговуванням за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.
Заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович взяла участь у Щорічній нараді Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) з огляду імплементації зобов’язань держав-учасниць у людському вимірі, яка розпочалася 10 вересня у Польщі (м. Варшава) та триватиме до 21 вересня.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці інженерно-технічних працівників, посадових осіб підприємств і навчальних закладів області, які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
18 вересня 2018 року о 00:04 на лінії виготовлення кондитерських виробів ПрАТ «Вінницька кондитерська фабрика» під час технологічного процесу рука оператора Н., 1968 р.н., потрапила між вали ротаційної машини, де її було затиснуто. Наслідком стало травматичне розчавлення правої кисті.
18 вересня 2018 року у Крижопільській райдержадміністрації, за участі фахівців Управління Держпраці, проведено семінар-нараду з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
Державною службою України з питань праці опубліковано реєстр підприємств, установ, організацій, що мають заборгованість із заробітної плати у Вінницькій області станом на 17 вересня 2018 року.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці проведено планову перевірку правильності розробки Гармацького-2 родовища суглинку ПП «Фундамент», проведення маркшейдерських робіт, стану обліку та руху балансових запасів, дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
13 вересня 2018 року о 23:30 стався нещасний випадок з пресувальником-віджимачем харчової продукції Б., 1981 р.н., (ФОП Бенкалюк О.Є., м. Вінниця), рука якого потрапила під шнек, внаслідок чого стався травматичний відрив І-ІІІ пальців лівої кисті.
Відділ з питань гігієни праці Управління Держпрацізвертає увагу, що у відповідності з вимогами «Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій»триває робота щодо визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичним оглядам у 2019 році.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.