(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

15 лютого 2019 року о 17:20 стався нещасний випадок у Вінницькому вищому професійному училищі сфери послуг. У завідувача навчально-виробничими майстернями Б., 1960 р.н., несподівано погіршився стан здоров’я, він зайшов до кабінету викладачів фізкультури і викликав швидку допомогу. Однак, лікарям залишилось тільки констатувати смерть.
На сайті Кабінету Міністрів України опубліковано Постанову від 06 лютого 2019 р. № 102 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2019 році».
Погода 19-23 лютого   19 лютого 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області зберігатиметься температурний режим значно вищий норми для цієї пори року, лише наприкінці періоду температура повітря дещо знизиться. Істотних опадів не передбачається.
Інформація про переможців та другого за результатами конкурсного відбору на посади державної служби категорії «В», який був проведений 12 лютого 2019 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Віктор Короленко взяв участь у засіданні Тульчинської районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
14 лютого у Києві відбулося засідання колегії Державної служби України з питань праці, під час якого члени колегії, посадовці центрального апарату, територіальних органів та державних підприємств, які відносяться до сфери управління Держпраці, проаналізували підсумки діяльності Служби у 2018 році та визначили пріоритетні напрями роботи на 2019 рік.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Комісія у складі посадових осіб Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
11 лютого 2019 року о 22:15 стався нещасний випадок у Філії КУ «Територіальне об’єднання Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» з лікарем Б., 1963 р.н. Після виклику для надання медичної допомоги сім’ї у м. Жмеринка, яка отруїлась чадним газом, у лікаря погіршився стан здоров’я внаслідок токсичної дії чадного газу.
Погода 15-18 лютого   15 лютого 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області зберігатиметься температурний режим значно вищий норми для цієї пори року, вночі та вранці туман, місцями ожеледь, на дорогах утримається ожеледиця.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.