(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планові перевірки приватного підприємства «Моноліт-ГСМ» та ТОВ «Будівельне управління № 7».
У секторі гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено план розвитку гірничих робіт на 2016 рік.
Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку промислової безпеки, охорони праці та безпечного ведення робіт у ТОВ "ВТН" (м. Вінниця).
Наказом начальника управління Держпраці призначено комісію для спеціального розслідування групового нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався у СТОВ ім. Б.Хмельницького (Тростянецький р-н, с. Четвертинівка) з підсобними працівниками молочнотоварної ферми Ю. (1971 р.н.) та А. (1965 р.н.).
Впродовж 2015 року головними державними інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 129 перевірок виробничих об’єктів суб’єктів господарювання (з них 22 позапланових) на 16 підприємствах на дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята, та іменинники на цьому тижні
Державна служба України з питань праці повідомляє, що протягом останнього часу в Україні значно зросла кількість аварій і нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу в побуті, у тому числі в закладах громадського харчування.
Призначення пенсії за віком на пільгових умовах передбачено ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення», за принципом: чим більший ступінь важкості та шкідливості умов праці, тим нижчий вік виходу на пенсію, менші вимоги до стажу необхідного для призначення пенсії, вищі розміри пенсій.
На Вінниччині поступове зниження температури повітря. Прогнозується складні погодні умови під час опадів різної інтенсивності, ожеледі, посиленні вітру. На дорогах слизько.
Проведено планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки ву ТОВ "Подільська Січ".
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.