(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Будівельник Поділля» (м.Могилів-Подільський) щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
У Закарпатській області у селі Пацканьово на родовищі андезитів «Чорна Вобуч» стався нещасний випадок. 9 квітня на каменоломнях самовільно працювали кілька місцевих жителів, і під час їх роботи стався обвал скелі.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у перевірці знань посадових осіб та спеціалістів з питань охорони праці підприємств Жмеринського району, які проходили навчання в Учбово-виробничому комбінаті «Сигнал» щодо безпечної експлуатації електроустановок споживачів.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду у КП «Бар – благоустрій» Барського району.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведені позапланові перевірки ТОВ «Діпроцивільпромбуд», ФОП Литвинова А.Д. (м.Ладижин) та ФОП Алєксєєв В.Б. (м.Могилів-Подільський).
21 жовтня 2014 року на трасі біля повороту до С.Чапаївка Жмеринського району сталась ДТП - зіткнення автомобіля «Ман» із ВАЗ 2121 під керуванням завідувача машинного двору ТОВ «Курланд» Б., 1966 р.н., який отримав тяжкі тілесні ушкодження, несумісні з життям.
Фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області спільно з відділом культури та туризму Крижопільської райдержадміністрації проведено нараду щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Відповідно до ст. 48 КзПП трудові книжки ведуться на всіх працівників, які працюють на підприємстві, в установі, організації або у фізичної особи понад п’ять днів. Працівникові, що приступає до роботи вперше, трудова книжка повинна бути заведена, у тому числі, фізичною особою – підприємцем.
У І кварталі 2016 року кількість нещасних випадків зі смертельним наслідком, пов’язаних з виробництвом, порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилась на 1 нещасний випадок (6 випадків проти 5 за аналогічний період 2015 рік).
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. Місцями невеликий дощ, місцями окремі грози.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.