(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» Редакція журналу «Охорона праці» за сприяння Державної служби України з питань праці організовує та проводить VIII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників ТОВ «РДО Україна», ТОВ «Грін Кул», ДП «Бершадський лісгосп», ПП «СВ-ЕНЕРДЖИ», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці»
18-22 лютого в рамках реалізації проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» у Києві перебуває експерт Міжнародної організації праці (МОП) п. Валлі Корбанезе.
Головний державний інспектор Любов Онофрійчук взяла участь у «круглому столі» на тему: «Внесок центру зайнятості у реалізацію державної політики зайнятості, вирішення конкретних проблем роботодавців» у Могилів-Подільській міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості.
Роман Чернега взяв участь у семінарі «Торгівля людьми з метою трудової експлуатації: комплексний підхід до вирішення проблеми», який організовано та проведено Мінсоцполітики у співпраці з ОБСЄ за підтримки офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Інтерполу.
3 січня 2019 року о 13:30 стався нещасний випадок у ПАТ «Вінницяобленерго» СО «Барські ЕМ» з водієм К., 1972 р.н. Під час виконання службових обов’язків, рухаючись на автомобілі Chevrоlet Niva автодорогою Бар – Буцні, він відчув різке погіршення самопочуття, зупинився на узбіччі і знепритомнів. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть.
19 лютого 2019 року Голова Держпраці Роман Чернега презентував представникам громадськості та засобам масової інформації публічний звіт щодо роботи Держпраці за підсумками 2018 року.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників підприємств та навчальних закладів Літинського району, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-курсовий комбінат аграрної освіти».
24-25 листопада 2018 року відбулася І Міжнародна будівельна конференція «Безпека праці в будівництві. Управління ризиками». У заході взяли участь близько 100 представників вітчизняних підприємств, органів виконавчої влади, соціальних партнерів та міжнародних організацій.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.