(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Голова Держпраці Ігор Дегнера взяв участь в онлайн-заході – круглому столі «Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі-2020. COVID-19: небезпеки й ефективна протидія», який організовано журналом «Промислова безпека» з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.
З метою проведення своєчасних розслідувань нещасних випадків/гострих професійних захворювань (інфікування COVID-19) у медичних та інших працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на COVID-19 та забезпечення їх соціального захисту Держпраці запроваджує гарячу лінію 044 279 03 28 для медичних працівників, які захворіли на COVID-19.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі в металургійній промисловості».
Відповідно до п.3-1 Постанови «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» КМУ від 22 квітня 2020 року № 291 на період встановлення карантину та протягом 30 днів після закінчення такого періоду дозволяється залучення працівників окремих професій до роботи без проходження відповідного профілактичного медичного огляду.
Під час карантину, коли майже весь свій час ми проводимо вдома, дуже легко можна піддатися спокусі й підхопити якусь шкідливу звичку.
Редакція журналу "Охорона праці" запрошує на цикл онлайн-тренінгів «КЕРУВАННЯ РИЗИКАМИ В СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕКОЮ ПРАЦІ ТА ЗДОРОВ’Я ПРАЦІВНИКІВ».
Соціальна підтримка безробітних посилюється. Так, громадяни, які були звільнені з останнього місця роботи в період карантину (починаючи з 12.03.2020 року) за власним бажанням і стали на облік в державній службі зайнятості, отримуватимуть допомогу по безробіттю з першого дня набуття статусу безробітного.
Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна вкотре долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці та мала намір провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці за тематикою, що присвячена вирішенню проблеми насильства і домагань у сфері праці.
Карантин в Україні буде продовжено до 11 травня. Лише після цієї дати почнеться поетапне зняття або послаблення обмежень. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відкриваючи чергове засідання Кабінету Міністрів у середу, 22 квітня.
Протягом березня 2020 року державними інспекторами праці проведено 5 заходів державного контролю, у тому числі шляхом проведення роз’яснювальної роботи серед керівників суб’єктів господарювання, які несвоєчасно виплачували заробітну плату своїм працівникам.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.