(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників працівників СТОВ «Колос» та ПП Агрофірма «Вікторія» (с.Капустяни Тростянецького району), які пройшли навчання в ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
27 березня 2019 року перший заступник начальника Управління В.А.Боковець, заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.П.Куцик та головний державний інспектор С.П.Рудюк взяли участь у засіданні консультативно-дорадчого органу – Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області.
25 березня 2019 року об 11:30 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком у Казенному науково-виробничому об’єднанні «Форт» – начальник відділу науково-дослідного центру В., 1949 р.н., проходячи коридором заводоуправління, несподівано впав і помер.
Погода 26-30 березня   26 березня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області зберігатиметься температурний режим близький до норми. Місцями опади у вигляді невеликого мокрого снігу та дощу.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками Приватного акціонерного товариства «Вінницька кондитерська фабрика», під час якої було підбито підсумки комплексної планової перевірки підприємства щодо дотримання стану охорони праці та промислової безпеки.
11 лютого 2019 року о 22:15 стався нещасний випадок у Філії КУ «Територіальне об’єднання Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» з лікарем Б., 1962 р.н., та фельдшером З., 1986 р.н. Після виїзду на виклик для надання медичної допомоги сім’ї у м. Жмеринка (5 чоловік), яка отруїлась чадним газом, у медиків погіршився стан здоров’я внаслідок токсичної дії чадного газу.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Лариса Пасічна взяла участь у нараді Головного управління юстиції у Вінницькій області на якій розглядалось питання погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах регіону, що перебувають у процедурі банкрутства.
ДП «ГНМЦ» 17-18 квітня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Організація та проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті в умовах сучасного законодавства та особливості ідентифікації та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки нафтогазового комплексу і хімічної промисловості».
21 січня 2019 року о 5:15 на робочому місці померла сторож ринку Б., 1969 р.н., яка працювала у ФОП Сташко В.П. (смт Вапнярка). Близько третьої ночі вона викликала телефоном сестру та подругу, поскаржившись на біль в ділянці серця та важке дихання. Викликані лікарі «швидкої» надавали медичну допомогу протягом години, але врятувати життя не вдалось.
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.