(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Станом на 14 липня за програмою допомоги по частковому безробіттю до центрів зайнятості роботодавці подали понад 197 тис. пакетів документів. 171 тис. заявок надійшла від фізичних осіб підприємців, які не мають найманих працівників. Вже прийнято понад 175 тис. рішень для здійснення виплат 326 тис. працівників (з них понад 153 тис. – для ФОПів).
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі — ДП «ГНМЦ») 23 липня 2020 року організовує онлайн-семінар на тему: «Нагляд за безпечністю нехарчової продукції».
Відповідно до аналізу травматизму на підприємствах агропромислового комплексу через невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів та порушення Правил дорожнього руху найчастіше травмуються водії, підсобні робітники, механізатори та слюсарі.
Погода 14-18 липня   14 липня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується коливання температурного режиму відносно норми. Передбачається місцями невеликий короткочасний дощ, місцями гроза.
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Правил виконання маркшейдерських робіт під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода 10-14 липня   10 липня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується коливання температурного режиму відносно норми. Передбачається нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, місцями град.
Комісія під головуванням начальника відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Олександра Волинця провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств, установ і організацій м. Вінниця та області, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Держпраці пропонує до обговорення проєкти «Ідентифікатора виробничих небезпек і створювані ними виробничі та професійні ризики на об’єктах різних галузей економіки», «Плану заходів щодо впровадження ризикоорієнтованого підходу у системи управління охороною праці суб’єктів малого та середнього (з розподілом за станом матеріально-технічного оснащення) підприємництва», «Плану заходів щодо впровадження ризикоорієнтованого підходу у системи управління охороною праці суб’єктів великого підприємництва»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.