(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині температурний режим близький до норми з підвищеною вологістю повітря. Істотні опади малоймовірні. Вночі та вранці тумани.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Синтез-Союз» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
12 вересня 2017 року близько 11:00 автонавантажувач наїхав на дорожнього робітника Г., 1984 р.н., працівника ПАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56», яке проводить дорожньо-ремонтні роботи на вул. Бучми у Вінниці.
Сьогодні європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, - особливо жінками та дітьми.
Інтерв’ю Прем’єр-міністра України у телепередачі «Час. Підсумки дня» на «5-му каналі».
23 вересня 2017 року о 02:10 стався нещасний випадок з тяжким наслідком у МПП «Руслана» з пресувальником виробів із пластмас Д., 1992 р. н. Під час роботи на металевому пресі з виготовлення кришок садових полімерних люків не встановив упор і встромив руку між матрицею і пуансоном, отримав травми лівої руки.
Відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском»
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
За ініціативи Державної служби України з питань праці у 2017 році започатковано проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці». До участі у конкурсі заяви подали 42 підприємства з усієї України.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.