(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Юлія Славінська взяла участь у роботі профінформаційного семінару для безробітних «Легальна зайнятість», який відбувся на базі Шагородського районного центру зайнятості.
24 листопада 2017 року в Україні з Майдану Незалежності міста Києва стартувала Міжнародна акція «16 днів проти насильства», покликана привернути суспільну увагу до проблеми насильства над дівчатами та жінками.
Наказом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області від 23.11.2017 року №558-О затверджено «РІЧНИЙ ПЛАН здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік».
Підприємство самостійно в колдоговорі визначає перелік професій і посад, на яких може застосовуватися ненормований робочий день, та, відповідно, установлює тривалість щорічної додаткової відпустки за ненормований робочий день по кожному виду робіт, професій, посад,..
Завідувач сектору юридичного забезпечення Управління Держпраці у Вінницькій області М.М.Савелова взяла участь у семінарі з питань правової роботи для працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ,організацій.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
24 листопада 2017 року у Міністерстві соціальної політики під головуванням Державного секретаря Мінсоцполітики Віктора Іванкевича відбулися консультації з питань укладення нової колективної угоди на національному рівні, участь у яких взяли представники сторін чинної Генеральної угоди.
Лікарі Хмельницької обласної стоматологічної поліклініки, 8 листопада 2017 року, звернулися на онлайн-прийомі до Голови Держпраці Романа Чернеги. Вони стверджували, що керівництво поліклініки намагається неправомірно звільнити їх з роботи за ч. 2 ст. 40 КЗпП України через невідповідність займаній посаді внаслідок недостатньої кваліфікації.
Вітайте, бажайте...   27 листопада 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода на вихідні   24 листопада 2017
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується хмарна прохолодна погода, місцями невеликий дощ, мокрий сніг з дощем.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.