(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега 3 березня 2016 року взяв участь у засіданні колегії Управління Держпраці в Івано-Франківській області. На засіданні були присутні заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк, представники профспілок, роботодавців і підприємств.
3 березня 2016 року у залі засідань Тростянецької райдержадміністрації проведено семінар з питань атестації робочих місць за умовами праці, надання пільг і компенсацій працюючим у несприятливих умовах та з питань оплати праці.
Наказ Міністерства соціальної політики України № 67 від 02.02.2016 «Про затвердження форми постанови про накладення штрафу уповноваженими посадовими особами Державної служби України з питань праці»
«Ми абсолютно чітко фіксуємо основні напрямки діяльності уряду України щодо подолання бідності в нашій державі. Всі ці заходи мають завершуватися у 2020 році виконанням певних показників», - сказав Міністр соціальної політики Павло Розенко, коментуючи відповідний документ.
Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Компанія Нівіт» щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання законодавства про працю.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ СОБ «Михайлівське» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму під час проведення комплексу весняно-польових робіт.
З метою поліпшення стану охорони праці та попередження виробничого травматизму фахівцями Управління Держпраці проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «СБІ» та НВП ТОВ «Техавто» (м.Вінниця) щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
2 березня 2016 року Голова Державної служби з питань праці Роман Чернега провів онлайн прийом громадян у режимі Skype-зв’язку з жителями Вінницької області.
Розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації №107 від 26 лютого 2016 року «Про забезпечення дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері охорони праці при експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки» та склад обласної міжвідомчої комісії.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.