(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 12-13 березня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Перевірки Державної служби України з питань праці: за додержанням вимог законодавства про працю та з питань охорони праці».
Комісія фахівців Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників ПМП ВФ «Панда», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
22 лютого 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Роман Чернега взяв участь у зустрічі з компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації, під час якої підсумував результати роботи Служби за минулий рік та розповів про пріоритетні напрями діяльності на 2019 рік. Спілкуючись у формі діалогу, Голова Держпраці поінформував роботодавців про вимоги трудового законодавства, зокрема щодо належного оформлення трудових відносин.
Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ряду підприємств, навчальних закладів, приватних підприємців Мурованокуриловецького району, які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
8 січня 2019 року у Вінницькому транспортному коледжі робітник з комплексного обслуговування будинків Б., 1942 р.н., о 7:50 прийшов на роботу, скинув верхній одяг та пішов до сушильної кімнати, де о 8:20 його знайшли вже мертвим.
Погода 22-26 лютого   22 лютого 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на вихідні на території області температура повітря понизиться. Істотних опадів не передбачається.
Фахівцями Управління Держпраці розпочато планову комплексну перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю «Птахофабрика Поділля» (с. Степанівка Вінницького району) з питань додержання законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці та гігієни праці.
20 лютого 2019 року на базі Барського машинобудівного заводу проведено семінар-нараду зі страхувальниками Барського відділення управління Фонду соціального страхування у Вінницькій області, де за результатами роботи у 2018 році відбулося зростання виробничого травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.