(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено типові проекти на проведення підривних робіт методом свердловинних шпурових зарядів, розроблені ПрАТ "Західукрвибухпром".
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє: протягом грудня 2015р. на Вінниччині борги по заробітній платі зменшились на 2,2 млн. грн. і за попередніми даними, станом на 1 січня 2016р. становили 9,9 млн. грн., що на чверть або на 3,4 млн. грн. менше у порівнянні до 1.01.2015
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята, та іменинники на цьому тижні
Основні події, які відбулися протягом поточного тижня з 18 до 22 січня 2016 року
Відбулось профнавчання працівників Управління Держпраці у Вінницькій області з метою ознайомлення із завданнями, специфікою та нормативною базою, якою керується у своїй роботі відділ нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня проведено вісім перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду в ТОВ «Санаторій «Поділля» (ділянка Лісова Хмільницького родовища мінеральних радонових вод) з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами, щодо дотримання правил розробки і охорони родовищ
На Вінниччині зниження температури повітря. Без істотних опадів, на дорогах слизько.
За участі працівників Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Вінницький інструментальний завод», ТОВ ВТН та ПАТ «Вінницький інструментальний завод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
Між Вінницькою обласною організацією роботодавців гірничодобувної промисловості України та Управлінням Держпраці у Вінницькій області укладено Угоду про взаємодію у сфері здійснення державного нагляду та контролю за дотриманням вимог чинного законодавства щодо додержання законодавства про працю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.