(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 26 березня 2016 р. об 11:25 у ФОП Білилівський В.Д. з водієм Г., 1972 р.н.
Чергове засідання Громадської ради при Державній службі України з питань праці відбулося у форматі діалогу між членами Громадської ради та запрошеними представниками центрального апарату Держпраці.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня проведено 29 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
З ініціативи та участі працівників відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Вінницький оптико-механічний завод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. 15 квітня ускладнення погодних умов: сильні опади, пориви вітру. В інші дні місцями невеликі опади. В кінці періоду вночі на поверхні ґрунту заморозки.
Впродовж І кварталу 2015 року Управлінням Держпраці у Вінницькій області постійно здійснювалась громадська та інформаційно-роз’яснювальна робота щодо покращання стану безпеки і умов праці на виробництві, обговорювалися питання стану охорони праці на підприємствах та об’єктах підвищеної небезпеки.
На засіданні колегії Управління Держпраці у Вінницькій області підбили підсумки роботи у І кварталі 2016 року, обговорили проблеми, визначили пріоритети та ознайомилися із змінами у чинному законодавстві.
Раціональний режим праці та відпочинку - це розпорядок у трудовій діяльності, який регламентує таке співвідношення роботи і відпочинку, у якому встановлюється висока і стійка працездатність людини упродовж якомога більшого часу.
У І кварталі 2016 року в комісіях Управління Держпраці у Вінницькій області та інших комісіях за участю представників Управління пройшли перевірку знань з питань охорони праці 2628 посадових осіб та 2835 працівників, робота яких пов’язана з виконанням робіт з підвищеною небезпекою.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.