(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланову перевірку за зверненням Управління соціального захисту населення Могилів-Подільської РДА у ПП «Дари садів».
Створено комісію для розслідування нещасного випадку з працівником виробничої дільниці з вирощування птиці №4 філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (с.Оляниця, Тростянецький район).
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради з актуальних питань праці та соціально-трудових відносин на підприємствах та в установах і організаціях області.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено повторну перевірку у СФГ «Влад» на виконання вимог внесеного припису.
Фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом 25-26 січня 2016 року провели позапланові перевірки.
Працівник Ямпільської районної комунальної рятувально-водолазної служби, 65-річний гр. С., був виявлений на території підприємства із травмою голови.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Елтехмаш» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів для попередження травматизму.
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо забезпечення діяльності фондів соціального страхування у період реорганізації». Відповідно до нього, почалася процедура реорганізації фондів соціального страхування
У Державній службі України з питань праці проведено обговорення проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження форми постанови про накладення штрафу уповноваженими посадовими особами Державної служби України з питань праці»
Кабінетом Міністрів України постановою від 9.12.2015 р. №1021 внесено зміни до Порядку призначення пенсій за рахунок коштів підприємств та організацій окремим категоріям працівників за результатами атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабміну України від 18.07.2007 №937
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.