(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У І кварталі 2016 року наглядова діяльність здійснювалась двома головними державними інспекторами відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області. Кількість піднаглядних суб’єктів господарювання – 849, кількість об’єктів – 24062.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про кількість зареєстрованих безробітних та скільки їх працевлаштовано протягом перших трьох місяців року.
На Вінниччині температурний режим близький норми. Часом опади, окремі грози. На поверхні ґрунту нічні заморозки.
19 квітня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного державного інспектора відділу з питань гігієни праці.
У І кварталі 2016 року відділом експертної роботи ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Вінницькій області прийнято до роботи та оформлено 106 дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки.
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області у І кварталі 2016 року перевірено 23 суб’єкти господарювання. Під час перевірок виявлено 899 порушень нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці.
18 квітня 2016 року у Міністерстві соціальної політики Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко представили нового очільника Мінсоцполітики. Як відомо, ним став Андрій Рева.
Фахівці Держпраці відповідають на запитання: Чи втрачається неперервний педагогічний стаж при продовженні декрету до 4-х років за медичною довідкою? Чи враховується період декрету до педагогічного стажу? Які нормативні документи регулюють ці питання?
У І кварталі 2016 року головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 210 перевірок (з них планових – 51, позапланових – 159) суб‘єктів господарювання.
Протягом І кварталу 2016 року працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області прийнято на особистому прийомі 1072 громадян, з них:434 чоловіки, 557 жінок та 81 представник роботодавців.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.