(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

2 березня 2019 року близько 7:00 стався нещас ний випадок з двірником Комунального підприємства «Хмільниккомунсервіс» Хмільницької міської ради К., 1969 р.н. Потерпіла загинула під час прибирання території внаслідок наїзду транспортного засобу.
Комісія під головуванням лікаря гігієни праці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницький області Анжели Ліщун у складі страхового експерта з охорони праці Вінницького відділення ВДФСС у Вінницькій області Олександра Попова та інженера з охорони праці ВЧ Миколи Індика провела розслідування причини виникнення хронічного професійного захворювання у 46-річного К.
Заступник начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Віктор Харченко взяв участь у роботі засідання Тульчинської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому головну увагу було приділено стану травматизму виробничого та невиробничого характеру у 2018 році та робота райдержадміністрації щодо реалізації державної політики в галузі охорони праці.
Не забудьте привітати   4 березня 2019
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Як відбуваються перевірки бізнесу, скільки грошей з цього отримує держбюджет та коли Пенсійний фонд стане бездефіцитним – про це Роман Чернега розповів у інтерв’ю LIGA.net.
Комісія фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб і працівників ПрАТ «МХП» ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер», ТОВ «Біотрансфер», Філії «Комунальний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (м. Ладижин), які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій взяла участь у роботі засідання робочої групи з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
Погода 1-5 березня   1 березня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області зберігатиметься температурний режим значно вищий норми для цієї пори року, посилення вітру – місцями пориви 15-20 м/с. Істотних опадів не передбачається.
Перший заступник начальника Управління держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у роботі регіональної наради з питань підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт у 2019 році, яка проводилась за участі голови облдержадміністрації Валерія Коровія і дуже представницького складу учасників, причетних до аграрного бізнесу.
Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час колегії Міністерства соціальної політики України. Учасники зібрання проаналізували основні досягнення в соціальній сфері за 2018 рік та визначили перспективи розвитку.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.