(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

25 січня 2016 року близько 18.00 на автодорозі Кременець-Біла Церква водій автомобіля «Опель Кадет» не справився з керуванням і виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем «ЗАЗ Ланос Пікап», у якому перебували два працівники Вінницькоі філії ПрАТ «Волинська фондова компанія».
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ДП «Хмільницька гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Фахівцями відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку і відділу нагляду в АПК і СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ПАТ «Жмеринське АТП 10512» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці.
Фахівці відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку провели наради з працівниками та посадовими особами на автопідприємствах м. Жмеринка щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
Відбулось профнавчання працівників Управління Держпраці у Вінницькій області з метою ознайомлення із завданнями, специфікою та нормативною базою, якою керується у своїй роботі відділ нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки.
Працівники відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ - компанія «Еліт» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області 26-27 січня 2016 р. надано дозвіл на введення в експлуатацію ліфтів у КП «Міський лікувально-діагностичний центр», Міській лікарні «Центр матері та дитини» та Міській клінічній лікарні №3.
Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ "Катос" щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.
На Вінниччині температурним режимом вищий норми. Подекуди опади. На дорогах слизько.
Cьогодні відбувся прямий ефір на тему «Проблеми безпечної праці на підприємствах, рівень виробничого травматизму на Вінниччині, законодавчі вимоги соціальної політики» за участю першого заступника начальника Управління Держпраці у В.А.Боковця та заступника начальника Ю.П.Ковальчука.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.