(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку ПАТ «Жежелівський кар´єр» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та здійснення державного гірничого нагляду.
22 квітня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено щотижневу робочу нараду, на якій підбито підсумки роботи за тиждень та окреслено завдання на найближче майбутнє.
Розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації №253 від 18 квітня 2016 року «Про проведення в області тижня охорони праці»
21 квітня 2016 року відбулося засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області спільно з власниками та обслуговуючим персоналом атракціонів, які встановлені у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького м. Вінниця та містах області.
Відділом нагляду у машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з посадовими особами ТОВ «Вінницький агрегатний завод», на якій розглядалось питання відзначення 28 квітня 2016 року Дня охорони праці.
Стрес під час роботи і як її наслідок все частіше змушує людей хворіти і доводити організм до нервового виснаження або зриву. Для того, щоб знизити вплив цього фактора, варто щодня хоча б трохи зменшувати стресові ситуації і справлятися з ними до виникнення проблем зі здоров’ям.
На підприємствах ТОВ «Поділля Центр» та Вінницький цех ПАТ «Укрвторчермет» відбулися наради з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці за участю працівників відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області.
28 квітня 2016 року за участі Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці:
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 18-20 квітня 2016 року проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю.
У І кварталі 2016 року нагляд в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері здійснювали 5 головних державних інспекторів Управління Держпраці у Вінницькій області на 26964 піднаглядних суб’єктах господарювання, де експлуатується 73017 виробничих об’єктів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.