(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Триває робота комісія Управління Держпраці у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. (голова), заступника начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Куцика О.П., головного державного інспектора Павличука М.О. у ПрАТ Зернопродуктт МХП» м. Ладижин.
Відповідно до плану роботи розпочато перевірку ПАТ "Вінницька кондитерська фабрика". Перед початком роботи проведено виробничу нараду під головуванням першого заступника начальника управління Боковця В.А.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Ковеля О.Д. (голова), головних державних інспекторів відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Смельцера С.К. та головного державного інспектора Трембицького Ю.О. провела перевірку знань з охорони праці посадових осіб і працівників ПрАТ «МХП»
Начальник управління Марунько В.В. та перший заступник Боковець В.А. від імені всіх чоловіків управління привітали жінок з наступаючим святом 8 Березня
Комісія у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. (голова), заступника начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Куцика О.П., головного державного інспектора Павличука М.О. провела нараду - вимоги безпеки під час проведення комплексу весняно-польових робіт та перевірка знаньз питань охорони праці та промислової безпеки.
5 березня 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько та заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій провели семінар-навчання для інспекторів праці – представників органів місцевого самоврядування та працівників Департаменту самоврядного контролю Вінницької міської ради.
05.03.2018 року в приміщенні Вінницької дитячої художньої школи відбулось засідання журі із визначення переможців І етапу (відбіркового регіонального туру) VІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», до складу якого увійшли представники Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, Федерації профспілок Вінницької області, Вінницького обласного об’єднання організацій роботодавців, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, відділу культури
Комісія у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Н.А.Мазур (голова), головного державного інспектора Черниша Р.В, провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств які пройшли навчання в Учбово-виробничому комбінаті «Сигнал»
Уповноважені найманими працівниками особи з питань охорони праці обираються на підприємствах, де немає професійної спілки, для здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про охорону праці.
4 березня 2019 року проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ПрАТ «Вінницька кондитерська фабрика», які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.