(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Пріоритетне завдання уряду – створити в Україні умови для продуктивної і безпечної праці, з гідною винагородою та додержанням законів про працю, – на цьому наголосив Директор Департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України Олександр Товстенко.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Норм безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту для працівників лісового господарства».
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології очікується хмарна прохолодна погода бе істотних опадів.
У період з 30 жовтня по 5 листопада на підприємствах України смертельно травмовано 3 особи: по 1 особі – на підприємствах Волинської, Дніпропетровської та Львівської областей.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Відповідно до річного Плану проведення перевірок суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) на 2017 рік (зі змінами), затвердженого Мінекономрозвитку України, проводяться планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів і працівників наглядових органів.
2 листопада 2017 року відбулася зустріч Міністра соціальної політики України Андрія Реви з представниками громадських організацій потерпілих на виробництві, на якій обговорено питання їх соціального захисту, зокрема пенсійного забезпечення розмірів страхових виплат в умовах прийнятого Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».
Сектором гірничого нагляду проведено позапланову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення під час проведення масового вибуху на Малинівському родовищі гранітів.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 13 планових перевірок з питань додержання законодавства про зайнятість населення.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.