(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині температурний режим утримується значно вищий норми. Часом невеликі опади, посилення вітру. Місцями вночі та вранці туман. На дорогах місцями ожеледиця.
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено план видобутку та втрат мінеральної радонової води.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє - cума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 січня 2016 року становила 10,1 млн.грн.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області спільно з управлінням праці та соціального захисту населення Крижопільської райдержадміністрації організовано та проведено нараду, у якій взяли участь підприємці та представники трудових колективів району.
Комісією, створеною наказом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області, завершено технічне розслідування причин виникнення аварії, пов’язаної з використанням газу в побуті, внаслідок якої 80-річна жмеринчанка опинилась в реанімації, а голова родини загинув.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня проведено 19 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині зберігатиметься температурний режим дещо вищий норми. Істотних опадів не прогнозується. Вночі т вранці туман. Місцями слизько.
Слюсар з ремонту технологічних установок Гайсинського управління ВРТП «Укргазенергосервіс» К., 1957 р.н., перебував у відрядженні в смт Тарутине на КС Тарутине Одеського ЛВУМГ. Вранці 11 квітня 2013 року його виявили мертвим у ліжку.
З метою організації відповідних умов праці на робочих місцях та дотримання трудового законодавства за ініціативою Управління Держпраці у Вінницькій області організовано та проведено нараду за участю представників управління праці та соціального захисту населення Теплицької райдержадміністрації.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.