(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області до Всесвітнього дня охорони праці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками ТОВ «Хмільницьке» ВП «Жданівський цукровий завод» щодо святкування Всесвітнього дня охорони праці.
22 квітня 2016 року на території складу ФГ «Новосулківське» (с. Війтівка Бершадського району) під час роботи на млинкові, сталася травматична ампутація правої кисті у підсобного робітника С., 1976 р.н.
20 квітня 2016 року на полі ТОВ «Буша» (Ямпільський район) при заправці самохідного обприскувача гербіцидом, тракторист П., 1965 р.н., змушений був піднятись на ємність для того, що забрати рукав заправки. Не втримався і впав з висоти.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто15 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 23 тис. 426 грн., проведено 25 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
21 квітня 2016 року у працівника ФОП Особенко Р.М. бетоняра В., 1960 р.н., сталося погіршення стану здоров’я і він відпросився з роботи, щоб піти на консультацію до лікаря. Із Хмільницької поліклініки роботодавцю повідомили про смерть працівника.
Минулої п’ятниці, 22 квітня 2016 року, працівники Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у заходах в рамках проведення Дня довкілля на Вінниччині.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині підвищення температурного фону. Опади малоймовірні.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 8 квітня 2016 року о 9:40 на території ДП «Бджільнянський спиртовий завод» зі слюсарем-ремонтником Т., 1964 р.н.
20 квітня 2016 р. у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Теплицької райдержадміністрації відбулась нарада посадових осіб місцевих органів самоврядування, керівників агроформувань району з нагоди проведення тижня охорони праці на Вінниччині.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.