(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Уряд упорядкував умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування. Прийняття рішення дозволить підвищити розміри посадових окладів зазначених працівників.Також документом врегульовано порядок виплати надбавки за вислугу років службовцям (які не є посадовими особами) органів місцевого самоврядування.
ГОЛОВНА ПОДІЯ РОКУ!!!   16 травня 2018
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» оголошує про старт головного форуму року у сфері охорони праці: VI Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці – 2018». Управління ризиками та системний підхід у сфері безпеки та гігієни праці: теорія, практика, досвід впровадження. (6-8 червня 2018 року, м. Київ, готель «Братислава»)
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели два семінари-навчання для інспекторів праці – представників органів місцевого самоврядування.
Погода 16-19 травня   16 травня 2018
На Вінниччині збережеться температурний режим близький норми. По області прогнозується нерівномірний розподіл опадів. Місцями ускладнення погодних умов під час грози, посиленні вітру.
Чинними нормами КУпАП не визначається поняття малозначності вчиненого правопорушення та виключного переліку діянь, які можуть вважатися малозначними.
Вакансії начальника відділу з питань гігієни праці та заступника начальника відділу з питань експертизи умов праці заповнено.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Директорат з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглянув звернення та в межах компетенції інформує:
Минулого тижня разом з колегами з Держпраці взяли участь у 9-му міжнародному конгресі з охорони праці (9th International Congress on Occupational Safety and Health), що проходив 6-9 травня у Стамбулі під егідою Міністерства праці і соціального захисту Турецької Республіки (ÇSGB).
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено 6 інспекційних відвідувань за додержанням законодавства про працю та 7 позапланових перевірок з питань контролю за додержанням законодавства про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.