(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 5-8 жовтня   5 жовтня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується мінлива хмарність, без опадів, на поверхні грунту, а місцями і в повітрі, заморозки 0…5°.
4 жовтня 2018 року, на виконання розпорядження Кабміну України «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» №649-р від 05.09.2018 року, в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено спільну робочу нараду із представниками ДФС, ПФУ та НП для координації дій у проведенні комплексних заходів.
3 жовтня 2018 року фахівці Управління Держпраці провели у Чернівецькому районі семінар-нараду з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
Голова Держпраці Роман Чернега 3 жовтня 2018 року провів у форматі відеоконференції розмову з Гельмутом Енесом – генеральним секретарем Міжнародного секції з техніки безпеки в гірничодобувній промисловості Міжнародної асоціації соціального забезпечення (ISSA).
2 жовтня 2018 року о 15:00 фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні М., 1986 р.н., під час виконання стернальної пункції дитині, знепритомніла, впала і померла.
Міністерство соціальної політики ставить перед собою завдання створення умов для повернення українських мігрантів. Про це заявила перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська під час зустрічі з польськими журналістами.
3 жовтня 2018 року комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці машиністів (кочегарів) та операторів котелень навчальних закладів Томашпільського району, які пройшли навчання у ДП ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Конференція організовується журналом «Охорона праці» за підтримки Держпраці, Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів, Будівельної палати, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. До участі запрошуються директори підприємств і керівники департаментів з безпеки та гігієни праці провідних підприємств будівельної галузі України.
14 вересня 2018 року тракторист-машиніст Т., 1973 р.н., прийшов на роботу на тракторну бригаду с. Кіблич Михайлівської філії ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля», де присів на лавку на відкритому повітрі. О 8:10 він знепритомнів, впав і помер.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про розмір середньої номінальної заробітної плати штатного працівника та про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 вересня 2018 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.