(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується хмарна прохолодна погода, місцями невеликий дощ, вночі та вранці місцями туман.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковель взяв участь у проведенні Днів охорони праці у структурних підрозділах ПАТ «Вінницяобленерго» – Замостянських та Тиврівських ЕМ.
8 вересня 2017 року у майстерні ТОВ «Агро-Астра» (с. Рачки Немирівського району), під час виконання ремонтних робіт трактора ДТ-75 (заміна гідравлічного насоса НШ-32), тракторист К., 1959 р.н., несподівано знепритомнів. Завідуючий майстернею почав надавати першу медичну допомогу. Лікарі викликаної швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.
10 листопада 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Зважаючи на негативні наслідки економічної кризи та військової агресії на Сході України, реформування соціально-трудової сфери та сфери зайнятості є першочерговим завданням на сьогодні», - про це заявив Державний секретар Міністерства соціальної політики України Віктор Іванкевич...
1 листопада 2017 року вступили у дію зміни до класифікатора професій, у якому змінилися також й медичні посади. Зазначені зміни були внесені відповідно до міжнародної класифікації та нормативів Європейського Союзу.
Передплатіть журнал «Охорона праці» на 2018 рік з 1 листопада до 4 грудня та отримайте один з цінних призів. Кожному учаснику акції гарантовані подарунки.
Лікарі Хмельницької облстоматполіклініки звернулися на онлайн-прийомі до Голови Держпраці Романа Чернеги зі своєю нагальною проблемою – тиском, за їхніми словами, з боку керівництва поліклініки щодо їхнього неправомірного звільнення.
4 листопада 2017 року о 8:00 у приміщенні закритого боксу на території автопарку ПП «Радівське» по ВСГП Калинівського району, у кабіні автомобіля ЗІЛ-130, було виявлено мертвим водія К., 1962 р.н. Ймовірна причина смерті – удушення чадним газом від роботи двигуна автомобіля.
Верховна Рада України прийняла за основу розроблений Мінсоцполітики проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.