(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

20 квітня 2016 року о 16:30 у Широкогребельському лісництві ДП «Хмільницький лісгосп» під час зрізання гілки дуба на висоті 5-7 м майстер лісу Б., 1988 р.н., не втримався і впав з драбинии, внаслідок чого отримав травму. Попередній діагноз – струс мозку, забій м’яких тканин тазу.
У зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня охорони праці під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик», фахівцями Управління Держпраці проведено наради з викладачами і студентами Вінницьких національного аграрного і державного педагогічного університетів та вищого професійного училища №7.
Вийшов у світ черговий номер журналу «Охорона праці» (№4 2016р). У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
У рамках заходів з відзначення Всесвітнього Дня охорони праці, 29 квітня 2016 року з 10:00 до 13:00 в приміщенні готелю «Президент готель», Державна служба України з питань праці спільно з Міжнародною організацією праці проведуть семінар на тему «Попередження виробничого стресу».
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. Часом дощитиме. Вночі з 27 на 28.04 очікуються заморозки на поверхні ґрунту, місцями у повітрі.
Стрес – це напружений стан організму людини, як фізичний, так і психічний. Будь-яка подія, факт або повідомлення може викликати стрес, тобто стати стрессором. Стрессорами можуть бути й будь-які загалом фактори, що впливають на емоційну сферу людини.
25 квітня 2016 року о 12.20 начальник зміни бетонозмішувального цеху ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» Т., 1957 р.н., через десять хвилин після того, як пообідав, знепритомнів і впав. Співробітники викликали швидку допомогу, лікарі не змогли зарадити і констатували біологічну смерть.
Відповідно до плану заходів з підготовки та проведення у 2016 році Дня охорони праці у Вінницькій області під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик» проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Вінницяоблтеплоенерго».
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 5 квітня 2016 року о 02:40 у Центральному військовому клінічному санаторії «Хмільник» зі слюсарем-ремонтником аварійно-відбудовних робіт К., 1976 р.н.
Заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковель взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у Вінницькій філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.