(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

В управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась робоча нарада, під час якої начальник Управління В.В.Марунько поінформував про хід та результати засідання колегії Державної служби України з питань праці, що відбулось 4 лютого 2016 р. у Києві.
За зверненням Управління соціального захисту населення Бершадської РДА працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланову перевірку у СТОВ «Нива».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
3 лютого 2016 року об 11 год. ранку на території ТОВ «Шляхбуд» (м.Вінниця) під час ремонту асфальтоукладача машиніста П., 1992 р.н., шнек за одяг затягнув в асфальтоукладач. Від отриманих травм машиніст помер на місці події.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку у ТОВ «Електромонтаж-425».
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено повторну перевірку у ТОВ «Теплик-Агро» на виконання вимог внесеного припису.
У рамках відзначення у 2016 році Дня охорони праці, з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед молоді проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
2 лютого відбулась нарада працівників Управління Держпраці у Вінницькій області з посадовими особами та працівниками Вінницької міської клінічної лікарні №1 з питань дотримання вимог безпеки при використанні кисню та посудин, що працюють під тиском.
4 лютого 2016 року об 11:00 в приміщенні Головного управління Держпраці у Київській області (м. Київ, вул. Вавілових, буд.10) відбудеться засідання колегії Державної служби України з питань праці.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели семінар для посадових осіб та спеціалістів підприємств та організацій Козятинського району щодо питань додержання законодавства про працю, оплату праці, атестації робочих місць за умовами праці, що дають право на пільгову пенсію.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.