(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою поліпшення стану охорони праці та попередження виробничого травматизму Управлінням Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика «Рошен» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці
Стан погашення заборгованості із заробітної плати у 2015 році та питання контролю Держпраці за додержанням законодавства про оплату праці обговорили 5 лютого у Мінсоцполітики члени Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
9 лютого 2016 року о 14:30 відбудеться засідання Громадської ради при Держпраці України за адресою: м. Київ, вул. Десятинна, 14.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 12 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині зберігатиметься температурний режим дещо вищий норми. Істотних опадів не прогнозується. Вночі т вранці туман. Місцями слизько.
Працівниками відділу нагляду в АПК і СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планові перевірки ТОВ «СХК Вінницька промислова група» (м. Немирів) та ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика «Рошен».
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради на ПрАТ «Вінницький завод концентратів і вин» (Вінницьке-2 родовище питних підземних вод) та ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» (Вінницьке-1 родовище питних підземних вод).
22 січня 2016 року о 12.45 год. на території автотракторного парку Комаргородського вищого професійного училища (Томашпільський район), під час приєднування причепа до трактора стався наїзд на майстра виробничого навчання.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планову перевірку ТОВ «Вінницький агрегатний завод» на дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорона праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.