(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку проведено нараду у КП «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Державна служба України з питань праці повідомляє, що за даними Укргідрометеоцентру протягом найближчих днів в Україні відбудеться суттєве ускладнення погодних умов. Очікується посилення вітру, місцями сильні та дуже сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів, на дорогах ожеледиця.
З січневого номера практичного журналу «Охорона праці і пожежна безпека» ви дізнаєтеся про:
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці здійснюється державний нагляд на підприємствах гірничорудної та нерудної промисловості та на об’єктах виробництва вибухових речовин Вінницької області.
Здавна вважається, що купання на Водохреща сприяє зціленню від різних недуг, що з опівночі до опівночі вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні і духовні хвороби.
За підтримки Державної служби України з питань праці редакція журналу «Охорона праці» організує та проводить у 2018 році всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя» серед школярів і студентів середніх та вищих навчальних закладів.
Відділом здійснюється державний нагляд на підприємствах будівельної галузі, промисловості будматеріалів, котлонагляду, транспорту, пошти та зв’язку Вінницької області.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ ВП «Маріо» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Кількість піднаглядних суб’єктів господарювання та виробничих об’єктів, зареєстрованих в області у 2016 році – 30042, у 2017 – 29904 (-138 підприємств).
Наказом Державної служби України з питань праці від 15.01.2018 №9 затверджено Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці станом на 15 січня 2018 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.