(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «ЕКО - СФЕРА» (м.Калинівка).
6 листопада 2018 року відбулось розширене засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядався стан охорони праці та промислової безпеки, виробничого травматизму на підприємствах транспортної галузі Вінницької області.
1 травня 2018 року о 23:20 сторож ставка ТОВ «Поділля Агроінвест» (с.Скаржинці Хмільницького району) М., 1974 р.н., на човні обстежував водойму, перевернувся і потонув.
Фахівець Управління Держпраці у Вінницькій області провів нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «СБІ» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Реалізовані Урядом кроки з детінізації заробітних плат помітно збільшують кількість легально працюючих громадян в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи проміжні результати урядової кампанії проти нелегальної зайнятості. Вона активно стартувала у жовтні – за ініціативи Глави Уряду.
2 листопада 2018 року о 13:30 вантажник Д. 1997 р.н., який працював у ФОП Горбовий С.О. (м. Могилів-Подільський), під час видачі покупцеві профнастилу, потягнув на себе значну кількість листів. Не витримавши навантаження, потерпілий втратив рівновагу, впав і його придавило листами, внаслідок чого отримав травми несумісні з життям.
12 листопада 2017 року о 13:45 був збитий автомобілем «Хонда Степваген» дорожній робітник ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» (м.Канів Черкаської області) С., 1985 р.н., який виконував роботи з укладання бордюру на автодорозі М-21 Житомир-Могилів-Подільський поблизу с.Березина Вінницького району. Потерпілий помер у лікарні 16 листопада 2017 року.
Фахівцями відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері та відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці у ПСП «Україна» (с. Кинашів Тульчинського району).
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку С.К.Смельцер провів превентивні заходи з попередження виробничого травматизму та дотримання вимог безпеки під час експлуатації котелень в 11 навчальних і дошкільних закладах Вінницького району.
Не забудьте привітати   5 листопада 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.