(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Лариса Пасічна взяла участь у нараді Головного управління юстиції у Вінницькій області на якій розглядалось питання погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах регіону, що перебувають у процедурі банкрутства.
ДП «ГНМЦ» 17-18 квітня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Організація та проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті в умовах сучасного законодавства та особливості ідентифікації та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки нафтогазового комплексу і хімічної промисловості».
21 січня 2019 року о 5:15 на робочому місці померла сторож ринку Б., 1969 р.н., яка працювала у ФОП Сташко В.П. (смт Вапнярка). Близько третьої ночі вона викликала телефоном сестру та подругу, поскаржившись на біль в ділянці серця та важке дихання. Викликані лікарі «швидкої» надавали медичну допомогу протягом години, але врятувати життя не вдалось.
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій забезпечення мінімальної заробітної плати та оплати праці на роботах із важкими, шкідливими та небезпечними умовами праці».
Не забудьте привітати   25 березня 2019
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Начальник відділу нагляду в АПК та СКСі Управління Держпраці Наталя Мазур взяла участь у роботі засідання Теплицької районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому, зокрема,обговорювалась робота служб охорони праці району з профілактики травматизму при проведенні весняно-польових робіт.
22 березня 2019 року посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь в урочистому покладанні квітів та вінків до Меморіалу Слави та пам’ятника Героям Небесної Сотні й воїнам АТО з нагоди 75-ї річниці визволення Вінниччини та міста Вінниці від нацистських загарбників у Другій світовій війні.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у черговому засіданні спеціальної комісії з питань вирішення спорів при управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, до складу якої входять по два представники від місцевих органів виконавчої влади, застрахованих осіб та страхувальників.
21 березня в Університеті державної фіскальної служби України відбувся ярмарок вакансій для студентів 3-5 курсів Навчально-наукового інституту права та інших інститутів УДФСУ.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.