(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На відрізку дороги М21 біля с.Людавка Жмеринського району сталась дорожньо-транспортна пригода, під час якої отримав травми несумісні з життям головний інженер СТОВ «Мрія» (с.Джурин Шаргородського району) Г., 1989 р.н.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради у колективах Роздолівської сільської ради та Рівненського споживчого товариства Мурованокуриловецького району.
По області очікується коливання температури. Подекуди дощ, посилення вітру, в кінці періоду дощ з переходом в мокрий сніг, невелика ожеледь. Вночі та вранці утворення туману.
На офіційному порталі Міністерства соціальної політики 21 січня 2016 року оприлюднено проект нового Закону України «Про колективні договори та колективні угоди». Впродовж місяця громадяни можуть висловити свої пропозиції і зауваження.
Середньомісячна заробітна плата працівників Вінницької області за 2015 рік порівняно з 2014 роком зросла на 20,8% і становила 3395 грн. Середній розмір їхньої заробітної плати у 2,5 раза перевищив рівень мінімальної заробітної плати та прожитковому мінімуму для працездатної особи (1378 грн.).
Головними державними інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планову перевірку стану промислової безпеки та охорони праці ПАТ «Концерн Хлібпром» ВП «Вінницяхліб».
На початку 2016 року Вінницьке обласне відділення Фонду соціального страхування з ТВП обслуговує майже на півтори тисячі більше страхувальників ніж за відповідний період минулого року. Про це проінформував керівник Вінницького обласного відділення ФССТВП Віталій Давиденко.
У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
04 лютого 2016 року, в залі засідань Головного управління Держпраці у Київській області відбулося чергове засідання колегії Державної служби України з питань праці.
Створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався зі сторожем стадіону закладу «Загальноосвітня школи І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.