(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управління Держпраці у Вінницькій області оголошує конкурсний відбір на посади державної служби категорії «В» – головного державного інспектора відділу з питань гігієни праці (7 посад).
Згідно з дорученнями Голови Держпраці, працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів здійснено 17 відвідувань роботодавців області з метою інформування керівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.
Зарплату працівників в січні 2018 року слід індексувати, враховуючи останнє підвищення посадових окладів за посадами, які займають працівники, а також права працівників на поточну суму індексації у січні 2018 року.
Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися.
Основний закон Держави – Конституція України – статтею 43 гарантує кожному право на працю. Цією ж статтею Конституція визначає, що кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Фахівці відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці провели нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Техоснастка» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
За даними Держпраці та Пенсійного фонду кількість офіційно працевлаштованих громадян за підсумками 2017 року збільшилася майже на 300 тисяч. Про це Голова Держпраці Роман Чернега повідомив у радіоефірі «Голос Столиці».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Стан виробничого травматизму в Україні за 12 місяців 2017 та 2016 року за галузями нагляду та динаміка за областями.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.