(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У Комунальному підприємстві «Вінницька транспортна компанія» проведено семінар-нараду, на якій підбили підсумки щодо проведення Тижня охорони праці на підприємстві, присвяченого Всесвітньому дню охорони праці, що відзначався під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик».
У ТОВ «Золоті луки» головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці в області К.В.Іващенко провів нараду щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці під час весняно-польових робіт.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області завершено проведення планової перевірки СТОВ «Агрофірма Росоша» с.Росоша Теплицького району щодо дотримання вимог нормативно-правових та законодавчих актів з охорони праці та промислової безпеки.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 11 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 71 тис. 656 грн., проведено 21 перевірку щодо дотримання законодавства про працю суб’єктами господарюва
У Теплицькій райдержадміністрації відбулось засідання «круглого столу» з нагоди відзначення 28 квітня Всесвітнього Дня охорони праці під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик».
У рамках відзначення Всесвітнього Дня охорони праці, Державна служба України з питань праці спільно з Міжнародною організацією праці провела семінар на тему «Попередження виробничого стресу», під час якого презентували практичний посібник МОП «Орієнтири щодо попередження виробничого стресу».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
29 квітня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої було розглянуто поточні робочі питання, зокрема, підбито підсумки проведених управлінням заходів з нагоди Всесвітьного дня охорони праці.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці проведено нараду в ТОВ ТПФ «АВС-Цитрус» з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами щодо дотримання правил розробки і охорони родовищ підземних мінеральних лікувальних вод.
28 квітня в актовому залі Федерації профспілок Вінницької області відбулося урочисте засідання з нагоди проведення в Україні Всесвітнього дня охорони праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.