(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій взяла участь у зустрічі з учнями випускних курсів Вищого професійного училища №7 м. Вінниця на тему: «Зайнята людина – це щаслива людина, а офіційно зайнята людина – це не тільки щаслива, а й соціально захищена людина».
Посадові особи Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальні семінар-наради у Ямпільському і Томашпільському районах з проблемних питань щодо додержання трудового законодавства, вимог законодавчих та НПАОП, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
16 жовтня 2018 року у Харкові розпочався триденний тренінг організований МОП – «Навчання практичним методам інспекційних відвідувань для виявлення і подолання незадекларованої праці та ефективним навичкам міжособистісного спілкування».
Під керівництвом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунька відбулось виїзне засідання колегії управління у ТОВ «Барлінек Інвест» щодо зростання кількості випадків виробничого травматизму на підприємстві.
Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 111690 гривень за кожного нелегально працюючого. Тому радимо роботодавцям не практикувати виплату заробітної плати в «конвертах».
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з керівниками та викладачами навчально-виробничих закладів, які проводять навчання з питань охорони праці.
12 жовтня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода 13-15 жовтня   12 жовтня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується температурний режим вищий норми. Опадів не прогнозується.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько взяв участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва і поклав квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на Європейській площі.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.