(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковця, за участі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля, перевірила знання з питань охорони праці у посадових осіб та працівників ТОВ «Арчі».
За участі працівників Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з посадовими особами та водіями КУ «Бершадський РЦПМСД» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
18-19 травня 2016 року в Києві відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки».
Понад сімдесят років тому український народ разом з іншими народами антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть фашизму. Українці у різних арміях світу самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога.
У приміщенні актового залу управління агропромислового та економічного розвитку Гайсинської райдержадміністрації відбувся семінар з роботодавцями та представниками підприємств, установ та організацій усіх форм власності з питань охорони праці та атестації робочих місць.
6 травня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої було розглянуто поточні робочі питання.
Фахівцями відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області у колективах ряду підприємств та організацій проведено превентивні заходи щодо додержання законодавства з питань гігієни праці.
Згідно з планом роботи Управління Держпраці у Вінницькій області ПАТ «Вінниця-млин» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.
Представник Управління Держпраці у Вінницькій області взяв участь у засіданні організаційного комітету за підсумками проведення Дня охорони праці по Вінницькій філії ПАТ «Укртелеком».
Фахівці відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області провели семінар-наради у Бершадській ОЛІЛ та Іллінецькій ЦРЛ щодо дотримання вимог безпеки при використанні кисню та посудин, що працюють під тиском.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.