(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управління Держпраці у Вінницькій області інформує, що згідно з інформацією Державної служби України з питань праці з початку року відбулось зростання рівня травматизму при використанні газу в побуті.
Відбулось профнавчання працівників Управління Держпраці у Вінницькій області з метою ознайомлення із завданнями, специфікою та нормативною базою, якою керується у своїй роботі відділ нагляду в машинобудуванні та енергетиці.
У четвер, 11 лютого 2016 року, з метою надання громадянам консультацій з питань праці Голова Державної служби з питань праці Роман Чернега провів перший онлайн прийом громадян у режимі Skype-зв’язку з жителями Івано-Франківської області.
09 лютого відбулось чергове засідання Громадської Ради при Державній службі України з питань праці. На засіданні члени Громадської ради затвердили Положення про Громадську раду при Держпраці, Регламент її діяльності та план роботи Громадської ради на перше півріччя 2016 року.
Відділом нагляду в АПК та СКС проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Агро Соя» (смт Теплик) щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та дотримання вимог безпеки під час зберігання зерна та для попередження травматизму.
У відділі з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, на якій підбито підсумки роботи відділу за січень 2016 р. та визначено пріоритетні напрямки роботи.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.2015 року № 902 Міністерство економічного розвитку і торгівлі України складає та затверджує План комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю).
Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 3661 гривня 41 копійка.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову та позапланові перевірки діяльності суб’єктів господарювання.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області за зверненням Управління праці та соціального захисту населення Томашпільської РДА проведено позапланову перевірку у ДП «Томашпільводоканал».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.