(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Енерго Контроль» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
23 січня 2018 року близько 16:00, перебуваючи в адміністративному приміщенні ТОВ «Ситковецьке» (смт Ситківці Немирівського району)і сидячи за столом, директор Б., 1957 р.н., знепритомнів і впав. Медики, що прибули на місце, констатували смерть.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Амбар +» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для запобігання виробничому травматизму.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском»
24 січня 2018 року Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега відвідав Харківську область. Основною метою візиту стало представлення керівника Головного управління Держпраці в Харківській області Володимира Рожанського в обласній державній адміністрації.
22 січня 2018 року відбулося перше засідання Спільної робочої комісії сторін для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди між Урядом, роботодавцями і профспілками на новий строк.
Фахівцем Держпраці проведено нараду з ІТП та посадовими особами Відокремленого підрозділу «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «Миронівський хлібопродукт» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Журнал «ОХОРОНА ПРАЦІ І ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА» + практичний додаток (щомісяця):законодавство – з оперативними роз’ясненнями; атестація робочих місць, організація медоглядів; роботи з підвищеною небезпекою; підготовка до перевірок, розслідування нещасних випадків.
Погода 24-26 січня   24 січня 2018
На Вінниччині пониження температури повітря. Істотних опадів не прогнозується. На дорогах слизько.
Відділом відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці здійснюється державний нагляд на підприємствах Вінницької області металургійної, машинобудівельної енергетичної промисловості, ЖКГ-1.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.