(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Понад 200 малюнків, близько трьох годин натхненної і вдумливої роботи журі, чай-кава для відновлення сил, обмін враженнями, фото напам’ять… Так відбувалося 29 березня оцінювання і визначення поважним журі переможців фінального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Погода 2-6 квітня   2 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться прохолодна погода з температурним режимом нижче норми. Вітер помірний, без опадів.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 березня 2019 року. Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 березня 2019 року становила 16,5 млн. грн, яка порівняно з попереднім місяцем, збільшилась на 10,2% або 1,5 млн. грн.
У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
29 березня 2019 року Федерація профспілок Вінницької області провела щоквартальний семінар фахівців членських організацій ФПО з організаційних, соціально-економічних, гуманітарних, правових питань та питань з охорони праці.
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам».
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку 19-26 березня 2019 року проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у Фірмі «СФЕРА» – приватному багатопрофільному малому підприємстві.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівець Управління Держпраці у Вінницькій області провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Переведення годинників на літній час в Україні відбувається у березні – в останню неділю місяця. У 2019 році це станеться у ніч з 30 на 31 березня. Переводять стрілки годинника на літній час о 03:00 ночі на одну годину вперед, тож спати українці будуть на годину менше.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.