(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Під час наради розглянули поточні та проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду працівниками Управління.
VI Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці – 2018. Управління ризиками: від концепції до впровадження». Проблеми і перспективи сфери охорони праці в Україні
Відбулась семінар–нарада в ПраТ «Калинівський машинобудівний завод» щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони паці, промислової безпеки та стану охорони праці на підприємствах машинобудівної галузі у Вінницькій області
В час розвитку нових технологій та постійно зростаючих вимог роботодавця, на ринку праці виникає потреба у висококваліфікованих працівниках. Як свідчить статистика, через втрату кваліфікації частина безробітних не може повернутись до продуктивної праці, тому служба зайнятості надає можливість підвищити свій фаховий рівень.
Важлива інформація! 6 червня розпочинає роботу VІ Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці – 2018. Управління ризиками: від концепції до впровадження»
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці.
На Хмельниччині відбувся трьохденний семінар з підвищення ефективності здійснення заходів державного нагляду в АПК та соціально-культурній сфері
Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей ...
1 червня під головуванням голови Вінницької ОДА Валерія Коровія відбулось засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати, активізації роботи по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.
1 червня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.