(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 10-11 травня 2016 року проведені позапланові перевірки суб’єктів господарювання.
У ПСП «Роксана» працівники відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та запобігання травматизму під час весняно-польових робіт.
Умови і розміри оплати праці працівників, у тому числі і за період відрядження, підприємства визначають самостійно в колективному договорі або іншому локальному акті з дотриманням положень законодавства.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості із виплати заробітної плати у 2016 році
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 16 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 27 тис.560 грн., проведено 13 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання групового нещасного випадку, що стався 23 березня 2016 року об 11:20 з робітниками з благоустрою КП «Бершадське житлово-комунальне підприємство».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 4-6 травня проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
Згідно з Планом перевірок суб’єктів господарювання, які проводяться під керівництвом посадових осіб Держпраці на 2016 рік, затвердженого наказом Мінекономрозвитку України №1553 від 30.11.2015 року, з 11 до 31 травня 2016 року триватиме всебічна планова перевірка ТОВ «Нова Пошта».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині збережеться температурний режим близький норми. Часом невеликі короткочасні дощі, місцями з грозами.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.