(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

До Управління Держпраці у Вінницькій області надходять творчі роботи учнів загальноосвітніх навчальних закладів області, вихованців дитячих мистецьких студій та гуртків.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведені семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб Вінницької області, на яких розглядались питання змін у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальності за їх порушення.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня проведено 15 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині відбуватиметься підвищення температури повітря.Істотних опадів не прогнозується, лише 14 лютого вночі дощ з мокрим снігом, вдень невеликий дощ. Слабкий туман.
Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Західмолоко» з питань дотримання вимог з промислової безпеки та охорони праці.
Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Електромонтаж-425».
18–19 травня 2016 р. в Києві відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція. Тема дводенного заходу залишається незмінною: «УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ В СИСТЕМАХ МЕНЕДЖМЕНТУ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ».
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ПАТ «Вінницьке управління механізації і автотранспорту будівництва» щодо промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт.
Головні державні інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Аграна Фрут Україна» з питань дотримання вимог з промислової безпеки та охорони праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.