(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Держпраці та її територіальні органи уповноважені здійснювати перевірку дотримання юридичними особами, які використовують найману працю, у т.ч. гарантій, встановлених Законом України «Про колективні договори і угоди» від 01.07.1993 р. № 3356-XII.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі — ДП «ГНМЦ») 24-25 квітня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Підготовка аудиторів систем менеджменту професійного здоров’я та безпеки праці ISO 45001:2018».
У Міністерстві соціальної політики розробили законопроект, який передбачає, що працівники у разі затримки їхніх зарплат на термін більше 15 днів мають право не виконувати свої робочі обов’язки до тих пір, поки їм не відновлять виплати.
18 січня 2019 року о 14:20 у ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» (м. Ладижин), під час вивантаження цементу із пневмовагона в автоцементовоз, машиніст компресорних установок Ф., 1997 р.н., заліз на цистерну і впав з неї. Від отриманої травми голови він помер наступного дня.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
З першого березня 2019 року Фондом соціального страхування України було здійснено перерахунок страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, а також членам їх сімей. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України коефіцієнт перерахунку щомісячних виплат становить 1,05.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку О.В.Тронець провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками Дочірнього підприємства «Ензим» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
ДП «ГНМЦ» 17-18 квітня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Організація та проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті в умовах сучасного законодавства та особливості ідентифікації та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки нафтогазового комплексу і хімічної промисловості».
Інспектори праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня провели превентивні заходи з метою запобігання незадекларованій праці на 10 сільгосппідприємствах Тиврівського та Шаргородського районів.
Погода 5-9 квітня   5 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться прохолодна погода з підвищенням температури повітря наприкінці періоду. Вітер південно-східний, помірний, місцями короткочасний дощ.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.