(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Європейський банк реконструкції та розвитку спільно з Державною службою України з питань праці 16 лютого 2016 року провели першу сесію Міжнародного Семінару «Охорона праці в аграрному секторі України: виклики і нові можливості для розвитку».
Про змiну iстотних умов працi – систем та розмiрiв оплати працi, пiльг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, сумiщення професiй, змiну розрядiв i найменування посад та iнших – працiвник повинен бути повiдомлений не пізніше, нiж за два мiсяцi.
З метою поліпшення стану охорони праці та попередження виробничого травматизму Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Компанія «Технопром-Продукт» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
Завершено розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 20 січня 2016 р. у філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» з робітником комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва Ц., 1992 р.н.
Постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2016 №55 внесені зміни до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про зайнятість населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2013 №509.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області проводять планову перевірку КП «Гайсинська житлово-експлуатаційна контора» щодо дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт, законодавства про працю, зайнятість.
На черговому засіданні Громадської Ради при Державній службі України з питань праці, що відбулося 9 лютого 2016 року, розглядалось питання про позицію Громадської ради стосовно намірів народних депутатів продовжити мораторій на перевірки Держпраціі до 30 червня 2016 року.
У приміщенні Вінницької автомобільної школи ТСО України відбувся семінар-нарада, організований Управлінням Держпраці у Вінницькій області та Вінницькою обласною організацією Товариства сприяння обороні України, на якому піднімались та обговорювались питання додержання законодавства про працю.
Міністерством соціальної політики України спільно з Державною службою України з питань праці розроблений проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах».
8-11 лютого 2016 року працівники Управління Держпраці у Вінницькій області проводили планову перевірку стану промислової безпеки та охорони праці у ВП «Вінницяхліб» ПАТ «Концерн Хлібпром».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.