(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець відвідав Кузьминецьку СЗОШ І-ІІІ ст. Гайсинського району з приємною місією – вручити нагороду призеру конкурсу «Охорона праці очима дітей» Денису Лісянцю.
На Вінниччині збережеться температурний режим близький норми. По області прогнозується нерівномірний розподіл опадів. Місцями ускладнення погодних умов внаслідок сильних дощів, грозової діяльності, 13.05 місцями граду.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 5 квітня 2016 року о 10:00 з лісорубом К., 1959 р.н., працівником ФОП Піщанський С.В.
Завершено всебічну планову перевірку ТОВ ВКФ «Сенс ЛТД» щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт, законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.
13 травня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, які виникають під час здійснення державного нагляду.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з питань промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт, законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів ПСП «Роксана»
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області здійснено прийом керівників агроформувань в інформаційно-консультативному центрі Теплицької районної державної адміністрації.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з посадовими особами та працівниками Галайковецької сільської ради Мурованокуриловецького району.
Відділом нагляду в АПК і СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з посадовими особами та працівниками ДП «Хмільницьке лісове господарство» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці при проведенні лісосічних робіт для запобігання виробничому травматизму.
Фахівці відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці провели наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ряду підприємств м.Вінниця щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.