(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Є багато презентацій на тему «Організація робіт на висоті», але всі вони мають один недолік: за межами розгляду залишаються неоднозначності чинного законодавства, зокрема щодо технічних умов використання засобів проведення робіт на висоті. 6 серпня об 11.00 журнал «Охорона праці» проінформує про особливості застосування нормативних вимог.
Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Боковця провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці інженерно-технічних працівників підприємств, установ і організацій м. Вінниця та області, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
15 липня2020 року відбулось друге засідання спеціальної комісії Управління Держпраці у Вінницькій області із розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком - працівниці відділення № 1 філії КНП «ТМО «Вінницький обласний Центр Екстреної Медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної ради».
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Наталія Поліщук, спільно із начальником відділу взаємодії з роботодавцями Бершадської районної філії Вінницького ОЦЗ Іриною Свиридовською, представниками Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області та управління соціального захисту населення Бершадської РДА провели виїзні заходи у сільськогосподарських підприємствах району.
10 червня 2020 року о 13:00 у Літинській дільниці Хмільницького відділення АТ «Оператор газорозподільної системи «Вінницягаз» стався нещасний випадок зі слюсарем з експлуатації та ремонту підземних газопроводів З., 1967 р.н. Внаслідок спалаху газоповітряної суміші він отримав опіки ІІ ступеня 20% голови, шиї, тулуба та верхніх кінцівок.
Станом на 14 липня за програмою допомоги по частковому безробіттю до центрів зайнятості роботодавці подали понад 197 тис. пакетів документів. 171 тис. заявок надійшла від фізичних осіб підприємців, які не мають найманих працівників. Вже прийнято понад 175 тис. рішень для здійснення виплат 326 тис. працівників (з них понад 153 тис. – для ФОПів).
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі — ДП «ГНМЦ») 23 липня 2020 року організовує онлайн-семінар на тему: «Нагляд за безпечністю нехарчової продукції».
Відповідно до аналізу травматизму на підприємствах агропромислового комплексу через невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів та порушення Правил дорожнього руху найчастіше травмуються водії, підсобні робітники, механізатори та слюсарі.
Погода 14-18 липня   14 липня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується коливання температурного режиму відносно норми. Передбачається місцями невеликий короткочасний дощ, місцями гроза.
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.