(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Редакція журналу «Охорона праці» запевнила учасників фінального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020», що, незважаючи ні на що, переможців буде визначено і вони отримають заслужені нагороди.
Оприлюднено для обговорення проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про внесення змін до Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників видобувних підприємств з підземним івідкритим способами видобування”.
Під час розробки та застосування заходів щодо непоширення коронавірусної інфекції COVID-19 під час роботи, серед іншого роботодавцям необхідно приділити належну увагу категорії працівників, які мають роз’їзний характер роботи.
Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 13 квітня 2020 року № 553-IX, який набув чинності ще 18 квітня 2020 року уточнив порядок та умови виплати допомоги по частковому безробіттю на період карантину (далі — допомога). Однак досі роботодавці її не отримували через відсутність відповідної постанови КМУ, яка мала визначити порядок надання допомоги.
Започаткований нещодавно Держпраці сервіс «інтерактивний інспектор», за допомогою якого працівники та роботодавці мають змогу отримувати відповіді на нагальні питання про особливості застосування законодавства на період карантину, виявився досить затребуваним.
Згідно з Укаом Президента України від 16 січня 2020 року№13 (зі змінами) з квітня 2020 року розпочалося звільнення військовослужбовців у запас зі Збройних Сил України. Відповідно у роботодавців виникає ряд запитань щодо працівників, які виконали військовий обов’язок і повертаються на свої робочі місця у період карантину.
На численні звернення Головних управлінь (Управлінь) Держпраці щодо надання роз’яснень стосовно процедури проведення розслідування випадків гострої респіраторної вірусної інфекції (коронавірусної інфекції) Державна служба України з питань праці повідомляє.
В період карантину, чинне законодавство надає можливість роботодавцю використати право на запровадження режиму простою.
Вітаємо зі святом!   28 квітня 2020
Найвищі цінності – це життя і здоров’я людини. Їх захист потребує чималих зусиль, адже інколи людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями, особливо, при виконанні службових обов’язків.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.