(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Детінізація ринку праці - головне завдання на шляху розвитку економіки України. Тіньова заробітна плата, як і тіньова зайнятість призводить не тільки до того, що бюджет недоотримає кошти, використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, і перш за все, це втрата страхового стажу для призначення пенсії.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Олена Шевчук взяла участь у консульт-тренінгу на тему «Легальне працевлаштування», який відбувся у Жмеринській міськрайонній філії Вінницького ОЦЗ.
У Вінницькому міському центрі зайнятості 27 лютого 2020 року відбувся семінар для роботодавців на тему: «Легальна зайнятість - гарантія соціального захисту найманих працівників», за участю заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергія Гаєва.
27 лютого 2020 року директор Вінницького міського центру зайнятості,Олена Лутохіна та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лілія Бойко провели робочу зустріч із заступником начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергієм Гаєвим.
У Львівському ОУЛМГ відбулася нарада з питань охорони праці за участі заступника Голови Державної служби України з питань праці Ігора Шумелюка, посадових осіб Головного управління Держпраці у Львівській області, директорів та спеціалістів з охорони праці лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, місцями невеликі опади, на дорогах місцями ожеледиця.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у роботі чергового засідання спеціальної комісії з питань вирішення спорів при управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, до складу якої входять по два представники від місцевих органів виконавчої влади, застрахованих осіб та страхувальників.
Як повідомлялось на нашому сайті 13 лютого 2020 року про результати планової перевірки ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці і промислової безпеки, головні державні інспектори виявили на підприємстві ряд порушень і навіть запропонували зупинити виконання ряду робіт та експлуатації обладнання.
Т.в.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера у прямому ефірі програми «Новий день» на телеканалі Прямий розповів глядачам про детінізацію зайнятості населення. Зокрема, акцентував увагу на зміні підходів у роботі інспекторів праці, основне завдання яких нині – не боротьба з неформальною зайнятістю, а сприяння працівникам та роботодавцям в офіційному оформленні трудових відносин.
На виконання доручення Державної служби України з питань праці від щодо недопущення інфікування коронавірусом Covid-19 та поширення захворювання серед працівників, фахівцями відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами КП «Аеропорт Вінниця», у ході якої обговорено готовність підприємства до проведення протиепідемічних заходів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.