(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Не забудьте привітати   24 вересня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Роман Чернега: Разом з Юрієм Кузовим мали за честь представити Україну на цьому поважному заході, що відбувся 19-20 вересня в Тбілісі, за підтримки Європейської комісії та Міжнародної організації праці!
19 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації та припинення реєстрації безробітних, ведення обліку осіб, які шукають роботу» з урахуванням пропозицій Уповноваженої Верховною Радою України з прав людини Людмили Денисової.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у роботі колегії Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації з питань підготовки області до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років,яка відбулась 20 вересня за участі заступника голови ОДА Василя Броварника.
Погода 21-25 вересня   21 вересня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області ще два дні зберігатиметься температурний режим вище норми. Надалі температура повітря знизиться, місцями дощ.
18 вересня поточного року Управлінням Держпраці у Вінницькій області було проведено виїзне засідання Колегії Управління в ПАТ «Вінницягаз» про стан промислової безпеки, охорони праці та гігієни праці за результатами планової перевірки.
Урядом 5 вересня 2018 року ухвалено Розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці.
19 вересня у Калинівській райдержадміністрації, за ініціативи і участі посадових осіб Управління Держпраці, проведена семінар-нарада з проблемних питань додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
Особи з інвалідністю через професійні травми мають право на забезпечення медичним доглядом і побутовим обслуговуванням за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.
Заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович взяла участь у Щорічній нараді Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) з огляду імплементації зобов’язань держав-учасниць у людському вимірі, яка розпочалася 10 вересня у Польщі (м. Варшава) та триватиме до 21 вересня.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.