(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Сьогодні безліч людей працює не за «стандартної» форми трудових відносин. Це і робота за домовленістю, і робота в певний проміжок часу, і праця вдома, поєднання сімейних обов’язків та роботи. Маючи певні свої привілеї, люди, які працюють за нестандартних умов, обмежені у соціальному захисті.
Працівники відділу нагляду в АПК і СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завітали до НВК СЗШ І-ІІІ ст. №3 – гімназії та СЗШ І-ІІІ ст. №5 м.Могилів-Подільський, щоб вручити подяки за активну участь їхніх вихованців у конкурсі малюнка «Охорона праці очима дітей».
Закінчуються весняно-польові та згодом розпочнуться активні зернозбиральні роботи. Зважаючи на це, сезонно збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі на дорогах загального користування.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку правильності розробки родовища корисних копалин Северинівського ІІ родовища суглинків ТОВ «Конкорд», проведення маркшейдерських робіт, стану обліку та руху балансових запасів.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 5 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 6 тис.890 грн., проведено 22 перевірки дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державна регуляторна служба України у своєму листі за №1036/0/20-16 від 22.02.2016 р. надає роз’яснення щодо переоформлення документів дозвільного характеру у зв’язку зі зміною назв населених пунктів, районів та областей.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
16 травня 2016 року проведено нараду в ПП "Ларіс" з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з питань промислової безпеки та охорони праці
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 20 квітня 2016 року о 19:05 у ТОВ «Буша» Ямпільського району з трактористом П., 1965 р.н.
ДП «ГНМЦ» з 23 по 27 травня 2016 року проводить навчання керівників та фахівців служб охорони праці та технічного нагляду за напрямом «Сучасні підходи щодо створення безпечних умов праці на підприємствах України, забезпечення безпечної експлуатації устаткування підвищеної небезпеки»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.