(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

8 квітня 2019 року о 14:30 стався нещасний випадок з тяжким наслідком на деревообробній дільниці ТОВ «БМУ – 3» (м. Вінниця) з верстатником деревообробних верстатів Ц., 1983 р.н. Під час налаштування фрезерного деревообробного станка потерпілий пропускав заготовку дошки, рука потрапила під фрезу, внаслідок чого сталась травматична ампутація 2,3 і 5 пальців лівої руки.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «ПК «Зоря Поділля» (м. Гайсин), які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
8-9 квітня 2019 року у м. Відні Австрійської Республіки відбулась 19-та конференція високого рівня Альянсу з питань протидії торгівлі людьми на тему «Використання технологій з метою протидії торгівлі людьми: від проблем до рішень».
28 лютого 2019 року о 16:55 на території Філії «Внутрішньогосподарський комплекс з виробництва кормів» ТОВ «Вінницька птахофабрика» після завантаження автомобіля SkaniaP3 80 комбікормом, його водія Т., 1965 р.н., виявили непритомним на трапі автоцистерни. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть.
Посадові особи Управління Держпрацівзяли участь у роботі круглого столу «Шляхи зниження виробничого травматизму та профзахворюванності у галузі охорони здоров’я Вінниччини», який відбувся 9 квітня 2019 року за ініціативи управління виконавчої дирекції ФССУ у Вінницькій області у рамках проведення заходів до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці.
8-10 квітня у Києві тривають заслуховування представників Головних управлінь (Управлінь) Держпраці. Під час робочої зустрічі регіони презентують матеріали про проведену роботу, ризики використання незадекларованої праці, розроблені та заплановані заходи щодо зниження рівня незадекларованої праці і підвищення ефективності державного контролю у зазначеній сфері.
Управлінням Держапраці у Вінницькій області розроблено Паспорт неформальної зайнятості населення. Проведений аналіз легалізації зайнятості у Вінницькі області за 2016-2018 роки свідчить про збереження позитивної тенденції щодо скорочення неформальної занятості.
21 лютого 2019 року, о 18:30 на під’їзді до с. Вовчок Немирівського району водію службового автомобіля «Богдан 211120» П., 1987 р.н. не вдалось уникнути зіткнення із «ВАЗ 2105», що виїхав на смугу зустрічного руху. Працівники КП «Вінницяоблтеплоенерго», водій і два пасажири, отримали тілесні ушкодження різного ступеня важкості та були доставлені у Немирівську ЦРЛ.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників сільськогосподарських підприємств Погребищенського району, які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Погода 9-13 квітня   9 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться температурний режим вище норми. Вітер південно-східний з переходом на північно-східний, 5-10 м/с. Місцями невеликий дощ.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.