(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Про стан промислової безпеки та охорони праці у Вінницькій дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» за результатами всебічної перевірки.
Заступник начальника відділу нагляду в АПК і СКС Управління Держпраці У Вінницькій області В.В.Харченко взяв участь у нараді з питань підбиття підсумків роботи інженерної служби області, що проводилась у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.
Головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області провели ряд нарад з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.
Відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій,стипендій та інших соціальних виплат.
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт на 2016 рік підприємствам області.
Державна служба України з питань праці роз’яснює, які права має працівник на час працевлаштування з випробувальним терміном
У Ладижині проведено семінар з питань атестації робочих місць за умовами праці, надання пільг і компенсацій працюючим у несприятливих умовах та з питань оплати праці.
Державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області постійно проводяться семінари, наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
14, 15 грудня 2015 року відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведені позапланові перевірки суб’єктів господарювання щодо подачі звітів про зайнятість та працевлаштування інвалідів.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області триває конкурсний відбір на заміщення вакантних посад державних службовців
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.