(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Чого слід чекати працівникові від незадекларованої праці.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «ВТН» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Фахівці Управління Держпраці беруть активну участь у засіданнях районних робочих груп з питань легалізації зайнятості населення і заробітної плати, які проводяться на виконання доручення заступника голови Вінницької облдержадміністрації Андрія Гижка.
29 травня 2018 року об 10:50 електромонтер ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» К., 1994 р.н., під час підключення подовжувача до розподільчого щита за допомогою плоскогубців, доторкнувся до двох струмопровідних частин, внаслідок чого сталося коротке замикання. Електромонтер отримав опіки голови та кисті передпліччя правого плеча.
19 червня 2018 року у приміщенні ТОВ « БМУ-3» відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області щодо стану промислової безпеки та охорони праці за результатами проведеної комплексної перевірки підприємства.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині температурний режим близький норми. Очікуються невеликі опади, місцями грози.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» зі змінами, розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
ДП «ГНМЦ» повідомляє, що з 02 по 11 липня 2018 року планується проведення підвищення кваліфікації експертів технічних з технічного огляду та/або експертного обстеження основних виробництв для харчової, деревообробної, легкої і текстильної промисловості, целюлозно-паперового виробництва і т.ін.
9 серпня 2017 року близько 11:15 працівники ТОВ «АГРАНА ФРУТ Україна», інженер-механік К., 1984 р.н., та водій Г., 1959 р.н., прямуючи у відрядження за службовим завданням на службовому автомобілі «Skoda Superb», потрапили у дорожньо-транспортну пригоду у м.Монастириське Тернопільської області.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами НВП «Техавто» у формі ТОВ щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.