(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
25 травня 2016 р. відбувся Семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій клубних закладів.
24 травня 2016 р. проведено нараду інженерно-технічних працівників та посадових осіб ТОВ НВП "АСТОК"
16 травня 2016 року о 15:00 слюсар елеватора П., 1968 р.нр., виконуючи ремонт даху піднавісу при вході в зерносховище, упав через пролом в шиферному покритті і пошкодив праве стегно та праве плече.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 20 квітня 2016 року о 14:15 у Широкогребельському лісництві ДП «Хмільницьке лісове господарство» з майстром лісу Б., 1988 р.н. К., 1976 р.н.
У ході всебічної планової перевірки структурних підрозділів ТОВ «Нова Пошта» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку відділення №1 у м.Могилів-Подільський.
У рамках відзначення Дня вишиванки в Україні працівники Управління Держпраці у Вінницькій області прийшли 19 травня на роботу у вишиванках, виразивши таким чином свою громадянську та національну позицію.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ ВП «Маріо» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Вимоги організаційних та технічних заходів безпеки при виконанні робіт в електроустановках до і вище 1000 В. були темою наради працівників відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області у Комунальному підприємстві «Вінницяводоканал».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.