(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині температурний режим близький норми. Нерівномірний розподіл опадів, місцями грози, не виключений град.
Управління Держпраці у Вінницькій області повідомляє, що протягом останнього часу в області значно зросла кількість аварій і нещасних випадків пов’язаних з дотиком до обірваних проводів повітряних ліній електропередач (ЛЕП), внаслідок чого травмуються громадяни та діти, у тому числі смертельно.
31 травня 2016 року у Теплицькій райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке провела голова райдержадміністрації Л.І.Марцин, за участі начальника відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці Н.А.Мазур.
26 травня 2016 року о 21:30 бригада вантажників ТОВ «Хмільницьке» ВП «Жданівський цукровий завод» закінчила завантажувати автомобіль цукром і двоє працівників пішли до ставка. Один вантажник, скупавшись, пішов, а Б., 1989 р.н., залишився. Тіло потонулого виявили 29 травня.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 травня 2016 року становила 14,7 млн. грн.
Державна служба України з питань праці нагадує, що відповідно до статті 38 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області в актовому залі Іллінецького аграрного коледжу проведено семінар, на якому роз’яснено вимоги законодавства про охорону праці, трудового законодавства та порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 22 квітня 2016 року о 9:00 у фермерському господарстві «Новосулківське» (Бершадський район) з підсобним робітником С., 1976 р.н.
31 травня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду. Начальник Управління В.В.Марунько поінформував присутніх про засідання колегії Державної служби України з питань праці, що відбулось 27 травня у Батурині на Чернігівщині.
На Чернігівщині, у місті Батурин, 27 травня відбулася колегія Державної служби України з питань праці. У заході взяли участь Голова Держпраці Роман Чернега, заступник Міністра соціальної політики Валерій Ярошенко, а також заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.