(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині коливання температури в межах норми. Місцями дощитиме, не виключені окремі грози.
У Чернівецькій області відбулася зустріч Голови Держпраці Романа Чернеги із заступником голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олегом Стецевичем, а також із керівниками департаментів та управлінь Чернівецької ОДА.
Фахівцями Держпраці проведено позапланові перевірки НДЗОВ «Дружба», с. Вовчок Немирівського району, Ямпільського міжгосподарського оздоровчого табору «Світанок» у с. Петрашівка та «Дитячого фізкультурно-оздоровчого табору «Ювілейний», с. Степашки Гайсинського району за зверненнями їх керівників.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 27 квітня 2016 року о 16:20 на будівельному майданчику, де проводило роботи ВКП «Спецстрой» ТОВ, з монтажником зовнішніх трубопроводів М., 1961 р.н.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області розпочали всебічну планову перевірку ПАТ «Могилів-Подільський машзавод ім. С.М.Кірова», яка триватиме з 1 до 21 червня 2016 року.
3 червня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні поточні питання, які виникають під час здійснення державного нагляду.
Державна служба України з питань праці нагадує про гарантії та пільги, що надаються вiйськовослужбовцям строкової служби відповідним законодавством України.
Комісією у складі 10 фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області завершено всебічну планову перевірку у 21 структурному підрозділі ТОВ «Нова Пошта», розташованих на території Вінницької області, яка тривала з 11 до 31 травня 2016 року.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 30.05-01.06 2016 року проведені планові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.