(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У семінарі-тренінгу на Кіровоградщині, який провели представники Держпраці – заступник директора департаменту з питань праці Олена Коновалова та начальник відділу експертизи умов праці Володимир Гончарук, взяли участь інспектори праці Черкаської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Кіровоградської областей.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня проведені семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб Вінницької області, на яких розглядалися зміни у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальність за їх порушення.
Нещодавно на базі ДП «ДержавтотрансНДІпроект» проведено семінар-нараду «Шляхи підвищення ефективності навчання з охорони праці на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України»
Фахівцем сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Каменяр-Д» (Рекечнська шахта пиляного вапняку) щодо дотримання правильності списання запасів корисних копалин з обліку гірничодобувного підприємства.
На спільній нараді Держпраці, Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби України були присутні: керівництво Міністерства соціальної політики України, посадові особи та керівники структурних підрозділів територіальних органів, а також представники спільних представницьких органів профспілок та роботодавців на національному рівні.
Не забудьте привітати   26 березня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
6-8 червня 2018 року науково-виробничий журнал «Охорона праці» проводить VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці 2018» за підтримки Державної служби України з питань праці, Інституту медицини праці НАМН України, Федерації профспілок України, Федерації роботодавців України, Національного НДІ охорони праці та промислової безпеки України.
Фахівці Управління Держпраці взяли участь у проведенні навчання за професійною програмою для головних спеціалістів з контролю за призначенням пенсій управлінь Пенсійного фонду України.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології погода утримається вночі морозною і помітним потеплінням вдень. На дорогах ожеледиця.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля та заступника начальника відділу нагляду в АПК та СКС В.В.Харченка провела перевірку знань з питань охорони праці працівників та інженерно-технічних працівників ПрАТ «Племзавод «Літинський» (смт. Літин).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.