(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На особистому прийомі громадян, який відбувся 7 лютого 2018 року, до Голови Держпраці Романа Чернеги звернувся колишній працівник одного з університетів м. Києва щодо порушення його трудових прав та недотримання у навчальному закладі правил з охорони праці.
28 вересня 2017 року о 9:15 водія М., 1976 р.н., який працював за цивільно-правовим договором у ФОП Бордзихівська С.М. і перевозив жом цукрових буряків на територію молочнотоварної ферми відділку с. Краснопілка Гайсинської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП», притиснуло до рами кузовом причепа.
Команда BRDO (Офіс ефективного регулювання), що працює в Україні за підтримки Єврокомісії, оцінила і присвоїла Держпраці чемпіонський титул щодо співпраці з ІАС (Інформаційна автоматизована система держнагляду).
8-9 лютого внаслідок впливу активного циклону очікуються складні погодні умови.
Під час онлайн прийому, що відбувся в Держпраці 7 лютого 2018 року, мешканці Вінницької області отримали консультації від фахівців Служби щодо застосування норм законодавства про працю та з охорони праці.
14 лютого 2018 року о 10:00 в приміщенні актової зали Управління Держпраці буде проведено нараду щодо підбиття підсумків за результатами проведення щорічних періодичних медичних оглядів за 2017 рік у Вінницькій області та проблемних питань у цій сфері.
Уряд удосконалив порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки
Кабінет Міністрів України постановою від 31.01.2018 р. №33 затвердив критерії оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на працевлаштування окремих категорій працівників та створення нових робочих місць.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Агромаш-Калина» (м.Калинівка) щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
У рамках спільного проекту Міжнародної організації праці та Держпраці «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» 6 лютого 2018 року розпочався семінар-тренінг на тему «Кадрова політика Державної служби України з питань праці стосовно інспекторів праці». У роботі семінару взяли участь міжнародні представники-експерти.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.