(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

2 березня 2016 року Голова Державної служби з питань праці Роман Чернега провів онлайн прийом громадян у режимі Skype-зв’язку з жителями Вінницької області.
Розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації №107 від 26 лютого 2016 року «Про забезпечення дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері охорони праці при експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки» та склад обласної міжвідомчої комісії.
Фахівцями відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ТОВ «Транс-Легіон Україна» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Відповідно до Закону України «Про охорону праці» працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи повинні проходити за рахунок роботодавця інструктаж, навчання з питань охорони праці, з надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі аварії.
У Вінницькій облдержадміністрації відбулось спільне засідання обласної робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки області та регіональної ради підприємців при облдержадміністрації. У його роботі взяв участь начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько.
На Вінниччині зберігатиметься волога, прохолодна, місцями вітряна погода. Вночі та вранці туман.
З метою соціального захисту працівників підприємств установ та організацій усіх форм власності, 25 лютого управлінням соціального захисту населення Жмеринської РДА спільно з УПСЗН Жмеринської міської ради організовано проведення семінару з роботодавцями за участі фахівців Управління Держпраці.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 лютого 2016 року становила 11,0 млн.грн.
За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, протягом доби на більшій частині території країни очікуються пориви вітру 15-20 м/с, у західних областях сильні дощі.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт на 2016 рік.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.