(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Основні події, які відбулися протягом поточного тижня з 14 до 18 грудня 2015 р.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 17 грудня 2015 року завершено планову перевірку ТОВ «Теплик-Агро» та позапланову в СФГ «ПН – Поділля»
Нарада-семінар з керівництвом та медичними працівниками ПрАТ «Гайсинфарм» та КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Гайсинського району» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань гігієни праці.
У структурі Управління Держпраці у Вінницькій області з’явилися нові підрозділи. Один з таких - відділ з питань гігієни праці. З метою ознайомлення із завданнями, специфікою та нормативною базою, якою керується відділ у своїй роботі, відбулось профнавчання працівників Управління.
Територіальними органами Держпраці проведено перевірку оператора вітчизняної газотранспортної системи з комплексного управління охороною праці та дотримання трудового законодавства. За результатами перевірки відбулася спільна нарада Державної служби України з питань праці та ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».
Державною службою України з питань праці, проведено засідання круглого столу щодо перспектив та пріоритетів діяльності Держпраці, як новоствореного державного органу.
Головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області С.П.Рудюк провів нараду з працівниками ТОВ "Ніка" щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Про стан промислової безпеки та охорони праці у Вінницькій дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» за результатами всебічної перевірки.
Заступник начальника відділу нагляду в АПК і СКС Управління Держпраці У Вінницькій області В.В.Харченко взяв участь у нараді з питань підбиття підсумків роботи інженерної служби області, що проводилась у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.
Головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області провели ряд нарад з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.