(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Одинока мати має двох неповнолітніх дітей. Батько однієї записаний (зі слів матері) у РАГСІ . Якої тривалості надавати додаткову відпустку такій працівниці: 10 календарних днів – за однією підставою, чи 17 календарних днів – за двома підставами?
На Вінниччині температурний режим близький норми. В кінці періоду невеликі опади, місцями окремі грози.
Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області надали консультативну допомогу правоохоронцям.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області в актовому залі відділу агропромислового розвитку Чернівецької райдержадміністрації проведено семінар для працівників агропромислового комплексу району з питань проведення атестації робочих місць за умовами праці.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався у ФОП Особенко Р.М. з бетонярем В., 1960 р.н.
Анонс: Триденний семінар-навчання для фахівців кадрових служб на тему: «Нове у системі законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють трудові відносини з найманими працівниками»
Час від часу можуть виникати труднощі щодо організації і забезпечення на належному рівні безпечних умов праці, оформлення певних документів з охорони праці, профілактики виробничого травматизму тощо. На запитання, куди звертатися, якщо такі випадки все ж таки трапляються, відповідь наразі є.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання групового нещасного випадку у тому числі один зі смертельним наслідком, що стався 26 грудня 2015 року о 18:20 із шістьма працівниками ТОВ «Прод-Мова» (смт Липовець).
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 17 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 33 тис. 350 грн., проведено 15 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.