(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено низку семінарів-нарад, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Фахівці сектору гірничого нагляду провели нараду у філії «Вінницький спецкар’єр» ДП «Західдорвибухпром» ВАТ ДАК Автомобільні дороги України (Турбівське родовище гранітів) щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Громадський контроль та державний нагляд – гарантія забезпечення прав і захисту працюючих», проведеного 8 лютого 2018 року за ініціативи Федерації профспілок Вінниччини.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 10 лютого у Вінниці та місцями по області очікується туман, видимість 200-500 м., слабка ожеледь, на дорогах місцями утримається ожеледиця.
Фахівець Держпраці Лариса Пасічна взяла участь і виступила на семінарі для директорів дошкільних навчальних закладів на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою забезпечення повної та продуктивної зайнятості» у Правобережному районному центрі зайнятості м. Вінниці.
На засіданні Кабінету Міністрів 7 лютого прийнято постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 р. № 725 і від 26 жовтня 2011 р. № 1107», якою поліпшено умови ведення бізнесу, зокрема скорочено перелік робіт і обладнання, що потребувало отримання дозволу.
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ – компанія «Еліт» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна взяла участь у круглому столі за участю представників влади, соціальних служб, та громадських організацій на тему «Застосування підходу кейс-менеджменту в роботі центрів зайнятості з вразливими на ринку праці групами населення».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.