(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду у Літинській центральній районній лікарні щодо дотримання вимог безпеки при використанні кисню та посудин, що працюють під тиском.
Фахівцями Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПАТ «Могилів-Подільський консервний завод» щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
9 червня 2016 року о 6:50 у філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (м.Ладижин) під час передачі зміни працівники виявили відсутність на робочому місці у цеху технічних фабрикатів машиніста машин і установок у харчовій промисловості О., 1965 р.н.
Заступником начальника відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.Л.Колодійчук для працівників Гайсинського УЕГГ ПАТ «Вінницягаз» проведено семінар щодо порядку проведення медоглядів працівників, на якому, зокрема, розглядалось і питання запобігання розповсюдженню СНІ
З ініціативи та участі працівників відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Металоцентр «Прибузький» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці проведено позапланову перевірку ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Подільський Артек», а також моніторинг стану охорони праці у ТОВ ЛОСК «Маяк».
Фахівці відділу з питань гігієни праці провели наради у ТОВ «Торговий дім «ТВМ» та Вінницькому національному медичному університеті ім. М.Пирогова, на яких присутнім повідомили про зміни, які відбулися щодо санітарно-гігієнічних норм і правил на підприємстві.
Нещодавно Верховна Рада відмінила 15% податок на пенсії, що не перевищують 10 740 грн. − 10 розмірів прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб на 1 січня звітного податкового року. Новий закон, зазначив Міністр соціальної політики, податки не відмінив, а лише справедливо змістив їх у інши
Фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради у ДП «Крижопільводоканал» та ФОП Заведія О.Р. Крижопільського району.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 6-8 червня 2016 року проведені позапланові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.