(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У СТОВ «Світанок» (с.Синарна Оратівського району) проведено нараду за участю головного державного інспектора відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області К.В.Іващенка.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області з 6 по 16 червня 2016 року проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, вн
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на ПП «Фарвуд» (Оратівський район).
На Вінниччині коливання температури в межах норми. Місцями дощитиме, не виключені окремі грози.
Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуті матеріали проекту Детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд гідроелектростанції у с. Березівка Чернівецького району.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт Бандишивського родовища пісковику, Жеребилівського родовища піску ФОП Москалюк.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки при проведенні гірничих робіт у ТОВ «Моноліт-ВВ» (Ямпільський район).
10 червня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області перший заступник начальника В.А.Боковець провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду.
Головний державний інспектор праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Г.І.Ветушинський взяв участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та засіданні робочої групи з питань детінізації економіки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.