(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 22 січня 2016 року о 12.45 у Комаргородському вищому професійному училищі (Томашпільський район) з майстром виробничого навчання В., 1989 р.н.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з працівниками ТОВ «Хліб Жмеринщини» та ТОВ «Кусто Агро» на тему: «Дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та попередження травматизму на зернопереробних підприємствах».
Вийшов у світ черговий номер журналу «Охорона праці» (№3 2016р). У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 15 січня 2016 р. у гуртожитку ВП «Вінницяелектротехнологія» ДП «НЕК «Укренерго» з електромонтером Кіровоградських МЕМ, ДП «НЕК «Укренерго», гр. П., 1962 р.н.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
Проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Комунальної установи «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 22 серпня 2015 року о 20.28 год. у ФОП Сліпчук В.М. з працівником за цивільно-правовим договором К., 1959 р.н.
Працівниками відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці проведено наради з питань дотримання вимог з промислової безпеки та охорони праці у ТОВ «Українська елеваторна компанія» (м. Гайсин), ДП «Гайсинський водоканал», ПрАТ «Калинівський машзавод».
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку Приватного автотранспортного підприємства «Тульчинське АТП 10507» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт.
Фахівці відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області протягом останнього місяця провели 11 семінарів-нарад у лікувально-профілактичних закладах м.Вінниці щодо дотримання вимог безпеки при використанні кисню та посудин, що працюють під тиском.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.