(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Голова Державної служби з питань праці Роман Чернега 15 червня 2016 року провів онлайн-прийом громадян Кіровоградської області у режимі Skype-зв’язку.
Про надурочні роботи   15 червня 2016
Надурочною вважається робота понад встановлену законом тривалість робочого дня. Роботодавцям дозволено застосовувати понадурочні роботи лише у виняткових випадках, зазначених законодавством (КЗпП ст. 62).
Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері взяв участь у перевірках додержання чинного законодавства, які проводила Вінницька місцева прокуратура у виправних закладах у м. Вінниці.
Подолання бідності – запорука стабільного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Ці слова неодноразово звучали під час роботи 105-ї сесії Міжнародної конференції праці, яка проходила у м. Женева (Швейцарія).
На Вінниччині температурний режим поступово підвищуватиметься. В окремі дні періоду очікується складні погодні умови внаслідок дощу, грози, місцями граду, під час посилення вітру. Вночі та вранці місцями слабкий туман.
Головне управління статистики у Вінницькій області повіомляє про Зайнятість, безробіття і доходи населення.
Пестициди можуть потрапляти в організм людини не тільки через дихальні шляхи, а й безпосередньо через неушкоджену шкіру і слизові оболонки очей, через травний канал. Деякі з них мають здатність нагромаджуватись в організмі і через тривалий період часу спричиняти хронічні отруєння.
Згідно з планом перевірок суб’єктів господарювання розпочато всебічну планову перевірку Вінницької філії ПАТ «Укртелеком»
Держпраці у листі від 02.12.2015 р № 5159/0 / 4.4-06 / 6 / ДП-15 нагадала, що Закон України «Про охорону праці» є спеціальним законом, що регулює правові відносини між роботодавцем і працівником з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища і встановлює єдиний порядок організації охорони
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 10 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 14 тис.500 грн., проведено 30 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.