(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управлінням Держпраці Вінницької області здійснюється постійний моніторинг за умовами праці, санітарно-побутовим та медичним забезпеченням працівників.
Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект № 7373 «Про внесення змін до деяких законів України (щодо відновлення пенсійної справедливості)».
Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їхні результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності Держпраці у 2017 році.
З метою підвищення рівня інформованості шукачів роботи у Шаргородському районному центрі зайнятості для 16 безробітних проведено профінформаційний семінар на тему: «Легальна зайнятість», у роботі якого взяла участь головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Юлія Славінська.
Відповідно до постанови КМУ від 27.12.2018 року №1053, яка набула чинності 1 січня 2018 року, у січні цього року відділеннями управління Фонду соціального страхування України у Вінницькій області було проведено перерахування сум щомісячних страхових виплат.
14 лютого 2018 рокув приміщенні актової зали Управління Держпраці начальником відділу з питань гігієни праці Державної служби України з питань праці Л.В.Харчук проведено семінар-нараду з головами комісій з проведення медичних оглядів лікувально-профілактичних закладів Вінницької області.
14 лютого 2018 року відбулося засідання тристоронньої робочої групи за напрямом «Охорона праці та соціальний захист» проекту Генеральної угоди на новий строк. Голова Держпраці очолює групу «Гідні умови праці та соціальний захист працюючих».
Урядом, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження бюджету Фонду соціального страхування України на 2018 рік».
Уряд на своєму засіданні 14 лютого прийняв рішення про направлення до Верховної Ради проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці».
12 лютого 2018 року о 15:00 на території молочнотоварної ферми у ТОВ «Устя» Бершадського району знайшли мертвим їздового Б., 1955 р.н. За попередніми даними – природня смерть.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.