(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області 23 лютого 2018 року провів Колегію «Про підсумки роботи Управління Держпраці у Вінницькій області за 2017 рік та завдання подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сфері промислової безпеки, охорони та гігієни праці, додержання законодавства про працю».
Працівники Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ДП «Вінницький завод «Кристал» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
15 лютого 2018 року о 15:23 водій-експедитор К., 1968 р.н., ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (регіональний центр логістики, м.Ладижин) прибув у Піщанку. Поки К. відпочивав у кабіні, напарник пішов розвантажувати піддони. Повернувшись, він виявив водія мертвим.
Головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Ю.В.Славінська взяла участь у роботі спільного засідання Шаргородської районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат...
Оприлюднено перелік органів контролю, на які не поширюється мораторій на перевірки, - постанова КМУ.
На олнайн-прийомі до Голови Держпраці звернулася Надія Величко – методист районного методкабінету відділу освіти Ківерцівської РДА Волинської області.
21.02.2018 року в приміщенні Вінницької дитячої художньої школи відбулось засідання журі із визначення переможців І етапу (відбіркового регіонального туру) VІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
У рамках проекту «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці», який реалізовує Держпраці спільно з МОП, Голова Держпраці Роман Чернега провів робочі зустрічі з міжнародним консультантом Мануелем Карбахо Аміго – радником з питань ІС Інспекції праці, Іспанія, а також представниками МОП.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології найближчими днями температурний режим коливатиметься близько 0°, хмарно з проясненнями, можливі невеликі опади.
15 лютого 2018 року близько 12:00 водій ПСП «Промінь» (с.Трибусівка Піщанського району) О., 1954 р.н, зайшов у приміщення майстерні тракторної бригади і несподівано впав. Співробітники викликали швидку допомогу, але лікарям залишилось тільки констатувати смерть.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.