(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області завершено перевірки п’яти суб’єктів господарювання.
17 червня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено черговий етап планового професійного навчання працівників Управління.
Лікар відділу з питань гігієни праці А.В.Ліщун провела семінар-нараду у колективі ВАТ «Гніванський кар’єр» з питань проведення попереднього та періодичних медичних оглядів працівників, а також профілактики та недискримінації за ВІЛ/СНІДом.
Україна підвищуватиме ефективність своєї співпраці з МОП. На цьому наголосив Міністр соціальної політики Андрій Рева, коментуючи результати участі української делегації у 105-ій сесії вищого керівного форуму Міжнародної організації праці – Міжнародної конференції праці, яка завершила роботу в Женеві
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено всебічну планову перевірку ПАТ «Могилів-Подільський машинобудівний завод», за результатами якої відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області за участі посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємства
15 червня 2016 р. головний державний інспектор відділу нагляду в в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області К.В.Іващенко взяв участь у проведенні наради з питань охорони праці у КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3» м. Хмільник.
15 червня 2016 року на базі КП «Вінницяоблводоканал» відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядався стан виробничого травматизму, охорони праці та промислової безпеки на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства області.
Начальник відділу нагляду в АПК та СКС Н.А.Мазур спільно з начальником відділу праці УПСЗН Теплицької РДА Л.О.Головатюк взяли участь у проведенні наради з питань охорони праці в СФГ Герасименка В.І. із дотримання вимог безпеки під час проведення зернозбиральних робіт у 2016 році.
За дорученням Державної служби України з питань праці відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці розпочаті перевірки щодо додержання законодавства при призначенні і здійсненні страхових виплат та наданні соціальних послуг.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато перевірки додержання строків виплати заробітної плати в структурних підрозділах ДП «Вінницький облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.