(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

30 вересня відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, під головуванням першого заступника начальника Управління Боковця В.А. з представниками суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність із зберігання та переробки зерна.
Увага! Купуй безпечне!   30 вересня 2019
З 18 липня 2019 року у тестовому режимі запрацював сайт небезпечної нехарчової продукції https://uvaga.gov.ua/uk/Main/Agency/AgencyList, що був розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.
26 вересня 2019 року в приміщенні управління агропромислового розвитку Чечельницької РДА районною філією Вінницького ОЦЗ був проведений спільний семінар для керівників сільгоспформувань та сільських голів Чечельницького району на тему: «Легалізація зайнятості - крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі, особам з інвалідністю)» та зміни в законодавстві по земельних питаннях.
Управління Держпраці у Вінницькій області інформує.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області відбулась семінар-нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство
24 вересня 2019 року у приміщенні Вінницького молодіжного центру “Квадрат” з інформаційно - роз’яснювальною роботою перед бухгалтерами та головами правлінь ОСББ в рамках проекту «Професіоналізація освіти дорослих через призму реформ»
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Уряд затвердив новий Технічний регламент засобів індивідуального захисту
Перший заступник начальника управління Боковець В.А. провів колегію управління Держпраці
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.