(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко та заступник Голови Держпраці Ігор Дегнера взяли участь у робочій зустрічі з Головою ФПУ Григорієм Осовим щодо розвитку співпраці в питаннях захисту прав та інтересів працівників.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна участь у семінарі-нараді, ініційованому сектором з питань банкрутства Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції України.
Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.
22 липня 2020 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з керівниками та викладачами навчально-виробничих закладів, які проводять навчання з питань охорони праці.
Постановою від 15.07.2020 № 600 Уряд вніс зміни до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 306 (далі – Порядок № 306) (опубліковано в газеті „Урядовий кур’єр” від 16.07.2020 № 135
21 липня 2020 року під головуванням начальника Управління Володимира Марунька відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці «Про стан промислової безпеки, охорони праці та гігієни праці у за результатами планової перевірки ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств області, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Сезонними вважаються працівники, що виконують сезонні роботи – роботи, які внаслідок природних і кліматичних умов виконуються не увесь рік, а протягом певного періоду (сезону), що не перевищує шести місяців (п. 1 Указу про сезонні роботи).
Згідно із ч. 4 ст. 43 Конституції України кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці. Атестація робочих місць за умовами праці — це комплексна оцінка всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу, супутніх соціально-економічних факторів, що впливають на здоров’я і працездатність працівників в процесі трудової діяльності.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.