(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На підприємствах та у підприємців-фізичних осіб Вінницької області, проведені семінар-наради, на яких розглядались питання змін у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальності за їх порушення.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено превентивний у ТОВ «Пром-Будсервіс», м. Гнівань, захід щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, організації безпечного ведення робіт.
Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 оголошено проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2016 році.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня проведено 25 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
З робочим візитом 16 березня Кіровоградщину відвідали перший заступник голови Державної служби України з питань праці Михайло Бардонов та директор Департаменту з питань праці Держпраці України Віталій Сажієнко.
Територіальні управління Держпраці перевірили Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «ЕНЕРГОАТОМ» щодо дотримання законодавства з питань праці. Всебічна перевірка 5 структурних підрозділів компанії проводилась з 23 листопада по 11 грудня 2015 року.
Не забудьте привітати   21 березня 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Працівниками відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки протягом поточного тижня проведено наради з питань дотримання вимог з промислової безпеки та охорони праці в СВК «Нива», ТОВ «Поділя ТЕХМОНТАЖ», ТОВ «Квінта», ПрАТ «Гніваньське хлібоприймальне підприємство».
У залі засідань Липовецької райдержадміністрації, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка та за участю працівників Управління Держпраці, проведено семінар: «Атестація робочих місць. Пільги та компенсації, що передбачаються за результатами атестації».
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування групового нещасного випадку, у тому числі зі смертельним наслідком, що стався 12 січня 2016 року о 22.30 з підсобними робітниками СТОВ ім. Богдана Хмельницького гр. Г., 1965 р.н., і Т., 1971 р.н.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.