(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Норм безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам підприємств електроенергетичної галузі».
29 листопада Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів». Про це йдеться на сайті Верховної Ради.
Із 1 грудня 2017 року відбудеться чергове підвищення одного з основних соціальних стандартів – прожиткового мінімуму.
Лікар з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела нараду з посадовими особами та працівниками міського комунального підприємства «Вінницязеленбуд» щодо додержання законодавства з питань гігієни праці, зокрема, проведення медоглядів працівників.
Стартував VІІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Конкурс організовує і проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.
Держстат України на офіційному веб-сайті опублікував оновлену інформацію про середню заробітну плату штатних працівників за регіонами й видами економічної діяльності.
Фахівець Держпраці взяла участь у семінарі-нараді з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство
27 листопада 2017 року о 14:50 у Людавському лісництві ДП «Жмеринський лісгосп» загинув лісоруб – К., 1963 р.н. Він, як фізична особа – підприємець проводив роботи з рубки головного користування. Під час зрізання ясена стовбур дерева розколовся і відземковою частиною смертельно травмував лісоруба.
У рамках Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» Держпраці спільно з МОП розпочали низку тренінгів.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується хмарна прохолодна погода, часом невеликий дощ, дощ з мокрим снігом.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.