(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівники відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Шана-М» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
З моменту передачі функцій з Держсанепідслужби Управлінню Держпраці (05.03.2016 р.), станом на 30 червня 2016 року фахівцями відділу з питань гігієни праці у Вінницькій області виявлено три випадки підозри на професійно обумовлені форми туберкульозу у персоналу лікувально-профілактичних закладів.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 8 лютого 2016 року о 10:20 з головним інженером сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Мрія» Г., 1989 р.н.
Як стимулювати збільшення бази платників єдиного соціального внеску? Як підняти зарплату, змусити її рости і вивести чималу частину заробітних плат з тіні? Бачення шляхів виходу щодо цього Міністр соціальної політики Андрій Рева висловив в інтерв’ю УНІАН.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та надано зауваження державному підприємстиву «Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод» (далі ДП «НВП «ПХЗ») за типовим проектом на проведення буропідривних робіт.
Державна служба України з питань праці надає роз’яснення щодо права працівника на компенсацію за невикористану відпустку, якщо в установі колективним договором передбачається право працівників на додаткову щорічну відпустку за ненормований робочий день (7 календарних днів).
Головне управління статистики у Вінницькій області надає дані про cередній розмір місячної пенсії та кількість пенсіонерів у Вінницькій області за 1996-2016рр.
24 лютого 2016 року на території ПС-110/35/10кВ «Ладижин» СО «Тростянецькі ЕМ» ПАТ «Вінницяобленерго» на робочому місці погіршився стан здоров’я електромонтера з обслуговування К., 1964 р.н., якого було госпіталізовано у Ладижинське МТМО, де він помер 7 березня 2016 року.
Завершився ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед державних службовців Апарату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, міністерств, інших державних органів.
На водія автомобіля впливає комплекс негативних факторів. Зокрема: шкідливі токсичні речовини і запиленість повітря, шум, вібрація, умови мікроклімату повітря у кабіні, вимушена робоча поза, гіподинамія, нервово-емоційне напруження.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.