(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

26 березня 2016 року об 11.25 на території бази, яку орендує ФОП Білилівський В.Д., під час накачування колеса до причепа, сталося руйнування гвинтів скріплення двох дисків, внаслідок чого один з дисків завдав травму водієві Г., 1972 р.н.
За перший рік своєї роботи Державній службі України з питань праці вдалося реалізувати першочергові завдання, які стояли перед нею, та досягти бажаного проміжного результату. Про це під час брифінгу в Уряді, присвяченому результатам роботи Держпраці у 2015 році, розповів її очільник Роман Чернега.
Пiд час оформлення на роботу менi в трудову книжку помилково поставили пiдпис та печатку, але така дiя вiдповiдно до Iнструкцiї про порядок ведення трудових книжок працiвникiв передбачена тiльки пiд час звiльнення працiвникiв. Як зробити правильний запис i внести змiни до трудової книжки?
Створено комісію зі спеціального розслідування групового нещасного випадку, що стався 23 березня 2016 року з машиністами котлів КП «Бершадське житлово-комунальне господарство» Т., 1967 р.н., та Ю., 1962 р.н, які виконували роботи з фарбування бордюрів.
29 березня 2016 року проведено спільну нараду керівництва Управління Держпраці у Вінницькій області та працівниками ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці» щодо нинішньої роботи та перспектив подальшої співпраці.
18–19 травня 2016 р. в Києві відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція. Тема нашого дводенного заходу залишається незмінною: «УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ В СИСТЕМАХ МЕНЕДЖМЕНТУ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ».
29 березня 2016 року відбудеться брифінг Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги. Тема брифінгу «Результати роботи Державної служби України з питань праці за 2015 рік».
28 березня 2016 року Управління Держпраці у Вінницькій області, в особі начальника управління Марунька Володимира Васильовича, та управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області, в особі заступника начальника управління Соколовського Олексія Дмитровича, підписали угоду про співробітництво.
Цивільно-правовий договір – це угода між громадянином і організацією на виконання першим певної роботи, предметом якого є надання певного результату праці, але за цього виду договору не виникають трудові відносини, на які поширюється трудове законодавство.
На підприємствах та у підприємців-фізичних осіб Вінницької області, проведені 13 семінарів-нарад, на яких розглядались питання змін у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальності за їх порушення, а також 11 семінарів-нарад з питань гігієни праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.