(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці Управління Держпраці взяли участь у проведенні навчання за професійною програмою для головних спеціалістів з контролю за призначенням пенсій управлінь Пенсійного фонду України.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології погода утримається вночі морозною і помітним потеплінням вдень. На дорогах ожеледиця.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля та заступника начальника відділу нагляду в АПК та СКС В.В.Харченка провела перевірку знань з питань охорони праці працівників та інженерно-технічних працівників ПрАТ «Племзавод «Літинський» (смт. Літин).
Фахівець Управління Держпраці у Вінницькій області провів семінар-нараду з працівниками та посадовими особами ПрАТ «Обласний завод ЗБВІК» щодо дотримання Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.
22 березня 2018 року начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці О.Д.Ковель та його заступник О.П.Куцик взяли участь у засіданні консультативно-дорадчого органу – Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області.
25 березня 2018 року о 3 (третій) годині за київським часом запроваджується літній час. У ніч з суботи на неділю годинникову стрілку потрібно перевести на 1 (одну) годину вперед.
На онлайн-прийомі, який відбувся 21 березня 2018 року з громадянами Донецької області, Максим Бикодер, інженер з охорони праці КП «Краматорськтепломережа», просив надати роз’яснення щодо застосування нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації парових котлів, водогрійних котлів і водопідігрівачів.
Лікар відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела нараду з посадовими особами фермерського господарства «МАГ» (с.Уланів Хмільницького району) щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах щодо питань гігієни праці.
За підтримки Державної служби України з питань праці редакція журналу «Охорона праці» організує та проводить у 2018 році всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя» серед школярів і студентів середніх та вищих навчальних закладів.
Міністерством охорони здоров’я України прийнято рішення щодо скасування наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Переліку важких робіт та робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці жінок» та розроблено проект наказу...
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.