(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку підприємства-боржника – Виробнича філія «Вінницька картографічна фабрика» ДП «Центр ДЗК».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
Фахівці відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у роботі комісії з перевірки Стаціонарного відділення постійного проживання комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Хмільницького району.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці проведено наради у «Вінницькому училищі культури і мистецтв ім. Леонтовича» та ПТУ №35, с. Ольгопіль Чечельницького району, на тему «Охорона праці для учасників навчально-виробничого процесу».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці розглянуто 12 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 17 тис. 400 грн., проведено 10 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктам
На Вінниччині прогнозується спекотна, місцями з невеликими опадами, погода.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області спільно з управлінням агропромислового та економічного розвитку Гайсинської райдержадміністрації проведено нараду з аграріями щодо безпечного виконання робіт у сезон жнив 2016 року.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланові перевірки ПСК «Тульчинський ринок» (у зв’язку із настанням нещасного випадку зі смертельним наслідком) та Ямпільської міської ради.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня розглянуто та погоджено ряд планів розвитку робіт, зокрема:
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.