(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з питань дотримання вимог з промислової безпеки та охорони праці у ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» (Вінницький район).
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено розслідування технічних причин аварії при використанні газу в побуті, що сталась 16.02.2016 року в с. Кисляк Гайсинського району, внаслідок якої отримала опіки одна особа.
1 квітня 2016 року відбулось щотижневе профнавчання працівників Управління Держпраці у Вінницькій області
Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега 31 березня 2016 року відвідав Тернопільську область з робочим візитом.
31 березня 2016 року відбулось засідання ініціативної групи для формування при Управлінні Держпраці у Вінницькій області колегіального консультативно-дорадчого органу – Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області.
Фахівцем відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області взято участь у семінарі-навчанні працівників Гайсинської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП», робота яких пов’язана з безпосереднім проведенням робіт зі зберігання, транспортування, застосування пестицидів та агрохімікатів.
Винні у порушенні законодавства про працю нестимуть відповідальність у вигляді штрафу! Причому, штрафу значних розмірів (дивіться на нашому сайті у розділі «Державний нагляд» - «Нормативно-правові акти» - «Відповідальність у вигляді штрафу»)
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 28-29 березня проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
При користуванні ліфтами необхідно суворо виконувати правила користування ними. Вони не складні, запам’ятати їх не важко. Нижче наведено правила користування пасажирським ліфтом.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.