(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Новий Вік» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Перше засідання Національної тристоронньої консультативної ради проекту технічного співробітництва МОП “Зменшення стигми та дискримінації у зв’язку з ВІЛ задля захисту працюючих жінок та чоловіків від неприйнятних форм праці в Україні” відбулося 1 липня 2016 року.
Працівників цікавлять питання додержання законодавства про працю при наданні щорічної відпустки, а саме чи обов’язково перший день відпустки має припадати на робочий день?
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено всебічну перевірку Вінницької філії ПАТ «Укртелеком» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, додержання питань з трудового законодавства.
Головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці С.О.Юревич провела у колективі ПП «Інструмент-сервіс» семінар-нараду щодо останніх змін у законодавстві про працю, що стосуються організації безпечних і нешкідливих умов праці для збереження життя і здоров’я працівників
Навчальні плакати за темами «Електробезпека», «Пожежна безпека», «Роботи на висоті» українською мовою випустила редакція журналу «Промислова безпека».
26 березня 2016 року об 11.25 на території бази, яку орендує ФОП Білилівський В.Д., під час накачування колеса до причепа сталося руйнування гвинтів скріплення двох дисків, внаслідок чого один з дисків завдав травму водієві Г., 1972 р.н.
25 квітня 2016 року о 12.20 начальник зміни бетонозмішувального цеху ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» Т., 1957 р.н., через десять хвилин після того, як пообідав, знепритомнів і впав. Співробітники викликали швидку допомогу, лікарі не змогли зарадити і констатували біологічну смерть.
Реєстрація, перереєстрація, тимчасова реєстрація, взяття на облік та зняття з нього технологічного транспортного засобу здійснюється територіальними органами Держпраці.
2 липня 2016 року на території ангарного складу для зберігання жому ПрАТ «Поділля», що у Крижополі, працівник ТзОВ «Терміт» – робітник-покрівельник Л., 1980 р.н., при переході на драбину впав з висоти 9 м.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.