(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

25 квітня 2016 року о 12.20 начальник зміни бетонозмішувального цеху ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» Т., 1957 р.н., через десять хвилин після того, як пообідав, знепритомнів і впав. Співробітники викликали швидку допомогу, лікарі не змогли зарадити і констатували біологічну смерть.
Відповідно до плану заходів з підготовки та проведення у 2016 році Дня охорони праці у Вінницькій області під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик» проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Вінницяоблтеплоенерго».
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 5 квітня 2016 року о 02:40 у Центральному військовому клінічному санаторії «Хмільник» зі слюсарем-ремонтником аварійно-відбудовних робіт К., 1976 р.н.
Заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковель взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у Вінницькій філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.
Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області до Всесвітнього дня охорони праці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками ТОВ «Хмільницьке» ВП «Жданівський цукровий завод» щодо святкування Всесвітнього дня охорони праці.
22 квітня 2016 року на території складу ФГ «Новосулківське» (с. Війтівка Бершадського району) під час роботи на млинкові, сталася травматична ампутація правої кисті у підсобного робітника С., 1976 р.н.
20 квітня 2016 року на полі ТОВ «Буша» (Ямпільський район) при заправці самохідного обприскувача гербіцидом, тракторист П., 1965 р.н., змушений був піднятись на ємність для того, що забрати рукав заправки. Не втримався і впав з висоти.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто15 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 23 тис. 426 грн., проведено 25 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
21 квітня 2016 року у працівника ФОП Особенко Р.М. бетоняра В., 1960 р.н., сталося погіршення стану здоров’я і він відпросився з роботи, щоб піти на консультацію до лікаря. Із Хмільницької поліклініки роботодавцю повідомили про смерть працівника.
Минулої п’ятниці, 22 квітня 2016 року, працівники Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у заходах в рамках проведення Дня довкілля на Вінниччині.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.