(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області О.А.Медик взяла участь у нараді з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ВКП «Росита» (Хмільницький район) щодо дотримання правил розробки і охорони родовищ лікувальних мінеральних вод.
Начальник відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ткачук взяв участь у роботі комісії з випробування нової розробки Барського машинобудівного заводу – твердопаливного котла потужністю 400 кВт.
Працівники Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці у Бершадській окружній лікарні інтенсивного лікування.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з питань дотримання умов безпеки життєдіяльності дітей та попередження виробничого травматизму у позашкільному профільному навчальному закладі «Шаргородський дитячий оздоровчий комплекс ім. Загурного».
Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозу виникнення пожеж створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.
Працівники відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області провели у колективі Яришівського психо-неврологічного будинку-інтернату семінар-нараду з питань безпеки праці та збереження здоров’я працівників.
8 липня 2016 року о 9:30 у фарбувальному цеху ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» (Тиврівський район) секція лущильника покотилася і травмувала слюсаря-фарбувальника П. 1984 р.н.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 26 травня 2016 року о 21:30 у ТОВ «Хмільницьке» ВП «Жданівський цукровий завод» з вантажником Б., 1989 р.н.
З метою підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки, поширення кращих вітчизняних та світових практик в галузі охорони праці журнал «Промислова безпека» ініціює проведення IV Міжнародної конференції «Промислова безпека. Найкращі практики-2016».
ВІЛ – це вірус імунодефіциту людини, який вражає імунну систему. СНІД - це cиндром набутого імунодефіциту, що є кінцевою стадією ВІЛ-інфекції.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.