(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Минулого тижня разом з колегами з Держпраці взяли участь у 9-му міжнародному конгресі з охорони праці (9th International Congress on Occupational Safety and Health), що проходив 6-9 травня у Стамбулі під егідою Міністерства праці і соціального захисту Турецької Республіки (ÇSGB).
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено 6 інспекційних відвідувань за додержанням законодавства про працю та 7 позапланових перевірок з питань контролю за додержанням законодавства про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю.
10 травня 2018 року о 10:00 на полі ТОВ «Аграна Фрут Лука» (с.Лука-Мелешківська Вінницького району) під час внесення гербіцидів, після дозаправки обприскувача робочою рідиною, тракторист на тракторі ВТЗ 2032А виконував маневр заднім ходом і здійснив наїзд на робітника поливної бригади Х., 1973 р.н., який отримав переломи кісток тазу.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
На Вінниччині очікується мінлива хмарність, місцями невеликий дощ, місцями грози. Вітер північно-східний з переходом на південно-східний.
11 травня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
10 травня 2018 року Уряд на своєму засіданні прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 438», якою передбачається відтермінування строку введення в дію Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів.
До уваги працівників!   10 травня 2018
Погоджуючись на «тіньову» зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики пов’язані з захистом своїх трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Гаєв взяв участь у роботі розширеного засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення за підсумками роботи щодо відзначення Всесвітнього дня охорони праці у Піщанській райдержадміністрації
3 березня 2018 року близько 8:30 бригадир тракторної бригади СТОВ ім.. Б.Хмельницького , підійшовши до будинку механізаторів, побачив різноробочого Ж., 1965 р.н., який лежав на східцях без ознак життя. Фельдшер Четвертинівської лікарняної амбулаторії констатував смерть потерпілого.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.