(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 25-27 квітня 2016 року проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання.
26 квітня 2016 року о 07.00 завідуючий складом фермерського господарства «Агро-В» (с.Флорине Бершадського району) прийшов на роботу і побачив на території току мертвого нічного сторожа Б., 1957 р.н.
Фахівцями відділу нагляду у машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з посадовими особами Відокремленого підрозділу «Вінницькі магістральні електричні мережі» ДП НЕК «Укренерго», на якій розглядалось питання підготовки і проведення Дня охорони праці.
25 квітня 2016 року о 10:00 на полі СФГ «Світоч» (с.Студена Піщанського району), під час проведення робіт з підживлення озимої пшениці, стався злам дишла сівалки і вона перекинулася разом з робітником низькокваліфікованих робіт Б., 1976 р.н.
20 квітня 2016 року о 16:30 у Широкогребельському лісництві ДП «Хмільницький лісгосп» під час зрізання гілки дуба на висоті 5-7 м майстер лісу Б., 1988 р.н., не втримався і впав з драбинии, внаслідок чого отримав травму. Попередній діагноз – струс мозку, забій м’яких тканин тазу.
У зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня охорони праці під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик», фахівцями Управління Держпраці проведено наради з викладачами і студентами Вінницьких національного аграрного і державного педагогічного університетів та вищого професійного училища №7.
Вийшов у світ черговий номер журналу «Охорона праці» (№4 2016р). У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
У рамках заходів з відзначення Всесвітнього Дня охорони праці, 29 квітня 2016 року з 10:00 до 13:00 в приміщенні готелю «Президент готель», Державна служба України з питань праці спільно з Міжнародною організацією праці проведуть семінар на тему «Попередження виробничого стресу».
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. Часом дощитиме. Вночі з 27 на 28.04 очікуються заморозки на поверхні ґрунту, місцями у повітрі.
Стрес – це напружений стан організму людини, як фізичний, так і психічний. Будь-яка подія, факт або повідомлення може викликати стрес, тобто стати стрессором. Стрессорами можуть бути й будь-які загалом фактори, що впливають на емоційну сферу людини.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.