(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірки стану охорони праці при проведенні гірничих робіт у ТОВ «Кристал» (Жмеринський район) та ТОВ «Поділля-Залізобетон» (м.Вінниця).
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Виробничого підрозділу «Локомотивне депо Жмеринка» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Роз’яснення Державної служби України з питань праці щодо проведення остаточного розрахунку при звільненні
Під час робочого візиту на Хмельниччину Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега разом з очільником Хмельницької обласної державної адміністрації Олександром Корнійчуком відвідали Хмельницьку АЕС.
У Вінницькій торгово-промисловій палаті, за участі лікаря відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун, проведено нараду щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах.
Часом трапляються ситуації: був працівник – активний, цілеспрямований, завдання виконував на відмінно, ще й ініціативу проявляв. Та раптом щось сталося, як підмінили…
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у Долинянській сільській раді Мурованокуриловецького району та Теплицькому професійному аграрному ліцеї проведено семінар-наради, на яких роз’яснювалися норми трудового законодавства.
Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області М.В.Гандзюк провів нараду щодо дотримання вимог безпеки та охорони праці під час проведення зернозбиральних робіт у СТОВ «АГРОКРЯЖ» (Могилів-Подільський район).
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.