(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми, з 3 січня поступове пониження температури повітря. Упродовж періоду опади у вигляді переважно невеликого снігу, мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проводиться розгляд та погодження планів видобутку та втрат підземних вод та планів розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання області на 2019 рік.
Районною робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у Тростянецькому районі продовжується проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи для фізичних осіб – підприємців та населення району щодо дотримання вимог чинного податкового та трудового законодавства.
30 листопада 2018 року о 12:00 у відділенні «Цукровий завод» ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля» (м. Гайсин) слюсар-ремонтник Б. 1983 р.н., під час роботи з фільтром BARIMEX, не впевнившись, що тиск відсутній, почав його відкривати. Внаслідок цього пошкодилось гумове ущільнення, що призвело до викиду гарячого сиропу. Б. отримав термічні опіки шиї, обох верхніх кінцівок та тулуба загальною площею 25%.
Триває прийом робіт на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2019. Конкурс організовує і проводить науково-виробничий журнал «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області з 19 по 26 грудня 2018 року проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання, під час яких виявлено неналежно оформлених працівників.
22 грудня 2018 року о 21:40 охоронники ПП «Легіонер» З., 1960 р.н., та Б., 1973 р.н., приїхали на виклик працівників заправки «ОККО», де група невідомих розпивали спиртне, лаялись, вчиняли хуліганські дії відносно персоналу та відвідувачів. Порушників вивели на вулицю, де вони вчинили бійку і завдали охоронникам травми.
26 грудня 2018 року у Вінницькій міській раді відбулося підписання Меморандуму між контролюючими органами та Радою підприємців при міському голові. Свої підписи під Меморандумом поставили Вінницький міський голова Сергій Моргунов, підполковник поліції, начальник Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Сергій Синявський, перший заступник начальника управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець,начальник ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук
9 вересня 2018 р. об 10 год. 00 хв. тракторист-машиніст ТОВ «Сетагро» (смт Рокитне Київської області) К., 1966 р.н., який перебував у відрядженні у ПрАТ «ПК «Поділля» (с. Довжок Ямпільського району), помер у душовій кімнаті ремонтної майстерні тракторної бригади сільськогосподарської дільниці «Вербка».
Питання своєчасної оплати праці в Україні і досі актуальне. Адже на кінець 2018 року 861 підприємство не розрахувалося зі своїми працівниками і загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати склала 2,3 млрд. грн.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.