(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На день звільнення у працівника є невикористані щорічні відпустки за кілька минулих років. Чи всі вони підлягають грошовій компенсації при звільненні, враховуючи те, що було порушено норму, якою заборонено ненадання щорічних відпусток повної тривалості протягом двох років підряд?
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «ВТН» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Фахівцем Управління Держпраці проведено нараду з працівниками та посадовими особами Комунального підприємства «Ладижинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ладижинської міської ради щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Оприлюднено План діяльності Державної служби України з питань праці з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (зі змінами).
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода 13-17 квітня   13 квітня 2018
На Вінниччині температурний режим близький норми. Місцями дощитиме.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковель взяв участь у проведенні Днів охорони праці у структурних одиницях ПАТ «Вінницяобленерго» – Тульчинських та Немирівських ЕМ.
13 квітня 2018 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої було підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
12 квітня 2018 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено конкурсний відбір на посаду державної служби категорії «В».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.