(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради за участі керівництва Міністерства соціальної політики, Міністерства фінансів, Державної служби з питань праці, Державної фіскальної служби, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Асоціації міст та інших відомств.
10 вересня 2018 року електромонтер Б., 1960 р.н., СО «Іллінецькі ЕМ» ПАТ «Вінницяобленерго» виконував огляд КТП №349 у с. Іллінецьке. О 11:47 він упав з драбини і вдарився головою об бетонну конструкцію КТП. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.
Про введення в дію нового механізму та умов здійснення фінансування страхувальників-роботодавців для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду.
16 серпня 2018 року о 16:25 слюсар-ремонтник ТОВ «Іллінецький цукровий завод» С., 1964 р.н., під час проведення ремонтних робіт трубопроводу соку між випарними апаратами станції випарювання соків, отримав травму у вигляді хімічного опіку рогівки та кон’юктиви правого ока.
Погода 11-14 вересня   11 вересня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області зберігатиметься температурний режим близький норми. Сьогодні місцями невеликий дощ, місцями з грозами. Надалі температура повітря підвищиться, опадів не передбачається.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 3-7 вересня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
23 серпня 2018 року о 16:20, під час рубки суцільного користування у 21 кварталі масиву лісу «Бершадського райагролісу», лісорубу А., 1967 р.н., який працює у ФОП Білоус С.Д., на голову впала гілка, завдавши відкриту черепно-мозкову травму. Потерпілого приватним транспортом доставили у Бершадську ЦРЛ.
Державною службою України з питань праці оприлюднено План діяльності і з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (зі змінами)
6 вересня 2018 року в залі засідань Ладижинської районної державної адміністрації за участю спеціалістів управління Держпраці у Вінницькій області відбулася обласна інформаційно-консультативна семінар-нарада
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.