(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З 23 листопада по 11 грудня 2015 року територіальними управліннями Держпраці було проведено планову перевірку Українського Державного оператору поштового зв’язку «Укрпошта». Державне підприємство перевірили щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань праці.
Проведено нараду з представниками служб радіо-таксі м. Вінниці з питань ліцензування щодо перевезень пасажирів на таксі, у роботі якої взяв участь головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області М.В.Чекіна.
15 березня 2016 року відбулось засідання колегії Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури області за 2015 рік та визначення завдань на 2016 рік».
За участі працівників Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПрАТ «Калинівський машзавод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
На Вінниччині зберігатиметься холодна, волога, місцями вітряна погода.
За ініціативи Управління Держпраці у Вінницькій області в управлінні агропромислового розвитку Липовецької адміністрації проведено семінар-нараду щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму під час проведення комплексу весняно-польових робіт.
У відділі з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, на якій обговорювалось шляхи і методи застосування на практиці нормативно-правових актів, які набули чинності останнім часом.
При організації праці, що пов’язана з використанням персональних комп’ютерів, для збереження здоров’я працюючих, запобігання професійним захворювання і підтримки працездатності слід передбачити регламентовані перерви для відпочинку.
Заступник начальника відділу наглядув АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Харченко взяв участь у вебінар-нараді, яку проведено у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Вінницькій області за участю НМЦ ПТО у Чернігівській області.
Під час розвантаження зерна з транспортного засобу у розвантажувальний бункер біля зернового складу "17, апаратник оброблення зерна С., 1988 р.н., спустився у завальну яму, щоб відкрити шибер. У цей час виник обрив металевої конструкції приймального бункера...
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.