(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
29 квітня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої було розглянуто поточні робочі питання, зокрема, підбито підсумки проведених управлінням заходів з нагоди Всесвітьного дня охорони праці.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці проведено нараду в ТОВ ТПФ «АВС-Цитрус» з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами щодо дотримання правил розробки і охорони родовищ підземних мінеральних лікувальних вод.
28 квітня в актовому залі Федерації профспілок Вінницької області відбулося урочисте засідання з нагоди проведення в Україні Всесвітнього дня охорони праці.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався у закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №35 Вінницької міської ради» зі сторожем шкільного стадіону Ш., 1970 р.н.
В Україні 28 квітня 2016 року відзначили День охорони праці. З нагоди святкування цієї дати, у Києві пройшли урочисті заходи.
Приміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята Дня охорони праці!
Вітаємо зі святом!   28 квітня 2016
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці!
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 23 січня 2016 року у Ямпільській рятувальній службі зі змінним капітан-механіком С., 1950 р.н.
На цьому наголосив голова облдержадміністрації Валерій Коровій на загальнообласних зборах голів первинних профспілкових організацій, що представляють промислові підприємства різних галузей економіки, організації і заклади бюджетної сфери, а також лідери обласних галузевих профспілок.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.