(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня провели семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб з питань дотримання законодавства про працю та відповідальності за його порушення.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня проведено 20 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
21 червня 2016 року о 12:50 у с.Метанівка Теплицького району внаслідок витоку газу стався вибух в одноповерховому житловому будинку. Внаслідок аварії отримав опіки і згодом помер у лікарні пенсіонер Ч., 1940 р.н.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області М.Й.Жданюк провів нараду щодо дотримання вимог промислової безпеки та охорони праці під час проведення зернозбиральних робіт у ПП «Клекотинське» та СФГ «Слобідське».
Низка проведених впродовж останніх трьох місяців консультацій керівників сторін, а також зустрічей з представниками профспілок бюджетної сфери дозволили максимально зблизити позиції сторін соціального діалогу та напрацювати компромісні рішення.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірки стану охорони праці при проведенні гірничих робіт у ТОВ «Кристал» (Жмеринський район) та ТОВ «Поділля-Залізобетон» (м.Вінниця).
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Виробничого підрозділу «Локомотивне депо Жмеринка» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Роз’яснення Державної служби України з питань праці щодо проведення остаточного розрахунку при звільненні
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.