(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

21 травня Перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська бере участь у Міжнародній конференції «На шляху до цілей сталого розвитку, просування сталого розвитку та гідної праці» в місті Баку, на запрошення від Міністра праці та соціального захисту населення Азербайджанської Республіки Саліма Муслімова.
17 травня 2018 року о 22:30 на каменепильній дільниці ПАТ «Граніком» (с.Махнівка Козятинського району) робітник С., 1988 р.н, виставляв межі оброблення кам’яного блоку шляхом встановлення кінцевого вимикача. У цей час інший фрезерувальниквипадково натиснув кнопку подачі головного шпинделя, внаслідок чого було травмовано ліву руку С.
Держпраці продовжує боротьбу з нелегальним працевлаштуванням. На одному зі столичних будмайданчиків виявлено неоформлених працівників. 16 травня Голова Держпраці Роман Чернега спільно з фахівцями Головного управління Держпраці у Київській області провели інспекційне відвідування на одному із будівельних майданчиків столиці.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода 19-21 травня   18 травня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині температурний режим близький норми. Очікуються невеликі опади, місцями грози.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у роботі семінар-наради на тему: «Догляд за посівами сільськогосподарських культур та дотримання вимог техніки безпеки під час обробітку посівів», що відбулась на базі ФГ «Одарочка» у с. Комарів Вінницького району.
Виплата зарплат «в конвертах», без будь-якої фіксації, - це не тільки підтримка «тіньової економіки», а й знищення можливостей для нормального життя при досягненні пенсійного віку. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з журналістами в Харкові.
Заступник начальника Управління Держпраці Юрій Ковальчук взяв участь у роботі засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка.
За ініціативи Міністерства соціальної політики, як органу державного нагляду в сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування, було скликано позачергове засідання правління Фонду соціального страхування, що відбулося 15 травня 2018 року об 11.00 за участю Міністра соціальної політики України Андрія Реви.
Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.