(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Територіальні управління Держпраці перевірили Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «ЕНЕРГОАТОМ» щодо дотримання законодавства з питань праці. Всебічна перевірка 5 структурних підрозділів компанії проводилась з 23 листопада по 11 грудня 2015 року.
Не забудьте привітати   21 березня 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Працівниками відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки протягом поточного тижня проведено наради з питань дотримання вимог з промислової безпеки та охорони праці в СВК «Нива», ТОВ «Поділя ТЕХМОНТАЖ», ТОВ «Квінта», ПрАТ «Гніваньське хлібоприймальне підприємство».
У залі засідань Липовецької райдержадміністрації, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка та за участю працівників Управління Держпраці, проведено семінар: «Атестація робочих місць. Пільги та компенсації, що передбачаються за результатами атестації».
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування групового нещасного випадку, у тому числі зі смертельним наслідком, що стався 12 січня 2016 року о 22.30 з підсобними робітниками СТОВ ім. Богдана Хмельницького гр. Г., 1965 р.н., і Т., 1971 р.н.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась робоча нарада, у ході якої працівники ознайомились із завданнями, специфікою та нормативною базою, якою керується у своїй роботі відділ нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері.
Угоду про співпрацю було підписано начальником Управління Держпраці у Вінницькій області Володимиром Васильовичем Маруньком та головою Федерації профспілок Вінницької області Миколою Павловичем Колесником у присутності учасників інформаційної зустрічі з головами профспілкових комітетів м. Вінниці.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлено ряд порушень законодавства про працю.
Створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався водієм військової частини А1603 (Барський район) гр. Х., 1969 р.н. під час обрізування дерев.
Усвідомлюючи важливість спільних дій щодо профілактики аварійності та забезпечення безпеки дорожнього руху суб’єктів господарювання, Управління Держпраці у Вінницькій області уклало угоду з Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області про співпрацю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.