(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Останнім часом на теренах Інтернету поширюється інформація щодо окремих положень проекту Трудового кодексу України, яка потребує спростування.
Аби змінювати каральне відношення до кожної з проблем, яка виникає, складні ситуації потрібно передбачити і попередити.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня проведено 18 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
Звернення Управління Держпраці у Вінницькій області до голів районних адміністрацій, районних та міських рад мст обласного значення, керівників підприємств та організацій області.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Сьогодні 25 липня 2016 р. відбулася презентація Управління Держпраці у Вінницькій області.
22 липня в Управлінні Держпраці проведено нараду з працівниками, які мають статус державних службовців.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ТОВ «Жежелівський каолін» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного ведення гірничих робіт.
23 червня 2016 року об 11:00 машиніст насосних установок КП «Вінницяоблводоканал» П., 1967 р.н., під час демонтажу насоса на НСК знепритомнів. У заключенні про важкість травми, виданому Вінницькою міською клінічною лікарнею швидкої допомоги вказано, що П. отруївся невідомою речовиною.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.