(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області у колективах ряду підприємств та організацій проведено превентивні заходи щодо додержання законодавства з питань гігієни праці.
Згідно з планом роботи Управління Держпраці у Вінницькій області ПАТ «Вінниця-млин» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.
Представник Управління Держпраці у Вінницькій області взяв участь у засіданні організаційного комітету за підсумками проведення Дня охорони праці по Вінницькій філії ПАТ «Укртелеком».
Фахівці відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області провели семінар-наради у Бершадській ОЛІЛ та Іллінецькій ЦРЛ щодо дотримання вимог безпеки при використанні кисню та посудин, що працюють під тиском.
У Комунальному підприємстві «Вінницька транспортна компанія» проведено семінар-нараду, на якій підбили підсумки щодо проведення Тижня охорони праці на підприємстві, присвяченого Всесвітньому дню охорони праці, що відзначався під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик».
У ТОВ «Золоті луки» головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці в області К.В.Іващенко провів нараду щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці під час весняно-польових робіт.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області завершено проведення планової перевірки СТОВ «Агрофірма Росоша» с.Росоша Теплицького району щодо дотримання вимог нормативно-правових та законодавчих актів з охорони праці та промислової безпеки.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 11 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 71 тис. 656 грн., проведено 21 перевірку щодо дотримання законодавства про працю суб’єктами господарюва
У Теплицькій райдержадміністрації відбулось засідання «круглого столу» з нагоди відзначення 28 квітня Всесвітнього Дня охорони праці під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик».
У рамках відзначення Всесвітнього Дня охорони праці, Державна служба України з питань праці спільно з Міжнародною організацією праці провела семінар на тему «Попередження виробничого стресу», під час якого презентували практичний посібник МОП «Орієнтири щодо попередження виробничого стресу».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.