(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Лікар відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела нараду з посадовими особами фермерського господарства «МАГ» (с.Уланів Хмільницького району) щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах щодо питань гігієни праці.
За підтримки Державної служби України з питань праці редакція журналу «Охорона праці» організує та проводить у 2018 році всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя» серед школярів і студентів середніх та вищих навчальних закладів.
Міністерством охорони здоров’я України прийнято рішення щодо скасування наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Переліку важких робіт та робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці жінок» та розроблено проект наказу...
Актуальна для вітчизняної соціальної політики тема подолання факторів, що негативно впливають на розвиток трудового потенціалу України стала предметом зустрічі Міністра соціальної політики України Андрія Реви та голови Держпраці Романа Чернеги з Міністром праці та пенсійної системи Республіки Хорватія Марко Павічем.
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження технічного регламенту канатних доріг» розроблено Державною службою України з питань праці на виконання підпункту 19 пункту 9 Плану заходів щодо реалізації Стратегії розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року.
19 березня 2018 року муляр ТОВ «Династія-Буд» В., 1967 р.н., близько 15:30 після обідньої перерви піднявся на робоче місце – на 6-й поверх багатоквартирного будинку на вул. Київській у Вінниці. У нього різко погіршився стан здоров’я, чоловік похилився і випав у віконний отвір. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології, внаслідок впливу активного циклону з південного заходу, 21 березня по Вінницькій області очікуються складні погодні умови: сніг, місцями пориви вітру 15-20 м/с, місцями хуртовини, на дорогах ожеледиця.
За принципом інтерактивного спілкування у Рівному відбувся тренінг для інспекторів праці з Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Волинської і Вінницької областей. Спікери тренінгу – заступник директора Департаменту з питань праці Держпраці Олена Коновалова та начальник відділу експертизи умов праці Володимир Гончарук.
20 березня 2018 року перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь в урочистому покладанні квітів та вінків до Меморіалу Слави та пам’ятника Героям Небесної Сотні й воїнам АТО з нагоди 74-ї річниці визволення Вінниччини та міста Вінниці від нацистських загарбників у Другій світовій війні.
Фахівці сектору гірничого нагляду провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПАТ «Сабарівський кар´єр» (Сабарівське родовище гранітів) щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.