(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

10 січня 2019 року на засіданні Уряду прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році», згідно з яким у 2019 році керівники підприємств, установ та організацій, у яких установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу і неділю, зможуть перенести робочі дні.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Призначення   11 січня 2019
Наказом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області від 10 січня 2019 року начальником відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів призначено Гаєва Сергія Олександровича, який став переможцем за результатами конкурсного відбору на посаду державної служби категорії «Б».
11 січня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів щотижневу робочу нараду, на якій підбито підсумки роботи, виконаної працівниками протягом поточного тижня
Уряд прийняв рішення щодо запровадження єдиного зразка бланка службового посвідчення посадових осіб і працівників органів виконавчої влади та Секретаріату Кабміну. Такі бланки службових посвідчень пропонується виготовляти за єдиним зразком у форматі пластикової картки типу ID-1 з безконтактним носієм.
Погода 11-15 січня   11 січня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується морозна погода, часом сніг, на дорогах утримається ожеледиця.
У Вінницькому транспортному коледжі робітник з комплексного обслуговування будинків Б., 1942 р.н., о 7:50 прийшов на роботу, скинув верхній одяг та пішов до сушильної кімнати, де о 8:20 його знайшли вже мертвим.
Згідно з чинним законодавством фізична особа може надавати послуги (виконувати роботи) як на підставі трудового, так і на підставі цивільно-правового договору. Послуги в сфері охорони здоров’я і медичні працівники, як безпосередні виконавці, є виключенням із загального правила.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проводиться розгляд та погодження планів видобутку та втрат підземних вод та планів розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання області на 2019 рік.
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області інформує про проведення експертизи тимчасової непрацездатності з видачею листків непрацездатності приватними закладами охорони здоров′я та приватним лікарями Вінницької області
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.