(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 4-6 травня проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
Згідно з Планом перевірок суб’єктів господарювання, які проводяться під керівництвом посадових осіб Держпраці на 2016 рік, затвердженого наказом Мінекономрозвитку України №1553 від 30.11.2015 року, з 11 до 31 травня 2016 року триватиме всебічна планова перевірка ТОВ «Нова Пошта».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині збережеться температурний режим близький норми. Часом невеликі короткочасні дощі, місцями з грозами.
Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковця, за участі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля, перевірила знання з питань охорони праці у посадових осіб та працівників ТОВ «Арчі».
За участі працівників Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з посадовими особами та водіями КУ «Бершадський РЦПМСД» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
18-19 травня 2016 року в Києві відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки».
Понад сімдесят років тому український народ разом з іншими народами антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть фашизму. Українці у різних арміях світу самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога.
У приміщенні актового залу управління агропромислового та економічного розвитку Гайсинської райдержадміністрації відбувся семінар з роботодавцями та представниками підприємств, установ та організацій усіх форм власності з питань охорони праці та атестації робочих місць.
6 травня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої було розглянуто поточні робочі питання.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.