(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду у ПП «Влад» (Мурованокуриловецький район).
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланові перевірки суб’єктів господарювання за зверненнями управлінь соцзахисту населення райдержадміністрацій.
Відділ нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області проводить моніторинг технічного стану ліфтового парку м. Вінниці, забезпечення умов безпечної експлуатації ліфтів, якості та повноти проведення діагностування.
Стан охорони праці на підприємствах агропромислового комплексу потрібно постійно контролювати, але особливо перед початком і впродовж весняно-польових робіт. Фахівці відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області дають рекомендаці
Нагадуємо, що у ніч з 26 на 27 березня, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 р. N 509 «Про порядок обчислення часу на території України», переходимо на літній час.
На підприємствах та у підприємців-фізичних осіб Вінницької області, проведені семінар-наради, на яких розглядались питання змін у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальності за їх порушення.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено превентивний у ТОВ «Пром-Будсервіс», м. Гнівань, захід щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, організації безпечного ведення робіт.
Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 оголошено проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2016 році.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня проведено 25 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
З робочим візитом 16 березня Кіровоградщину відвідали перший заступник голови Державної служби України з питань праці Михайло Бардонов та директор Департаменту з питань праці Держпраці України Віталій Сажієнко.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.