(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля, у складі головних державних інспекторів Ю.О.Трембіцького та О.А.Медик, провела перевірку знань законодавства України та НПАОП інженерно-технічних працівників ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» (смт. Глухівці Козятинського району).
У 2013 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жертв цього злочину.
27 квітня 2018 року о 15:20 у ПрАТ «Концерн Хлібпром» ВП «Вінницяхліб» укладальник хлібобулочних виробів М., 1997 р.н., побачив, що на конвеєрі застряг батон хліба. Хотів його поправити, але конвеєром затягло рукавицю, а за нею й руку, що спричинило травму руки та плеча.
Сьогодні 26.07.2018 р. коміся управління проводила перевірку знань інженерно-технічних працівників які проходили навчання у Державному підприємстві «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці»
На онлайн-прийомі до фахівців Держпраці звернулись представники підприємств Одеської області. Зокрема, Дмитро Черненко, начальник відділу охорони праці ПАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур».
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення державного гірничого нагляду» (далі – проект акта) розроблений відповідно до статті 10 Гірничого закону України та статті 63 Кодексу України про надра, а також у зв’язку із втратою актуальності чинного Положення про порядок здійснення державного гірничого нагляду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.1995 № 134.
Комісією управління Держпраці під головуванням начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. проведена перевірка знань інженерно-технічних працівників ТОВ "Вінницька Птахофабрика " м. Ладижин
23 липня була проведена виїздна колегія управління Держпраці за результатами планової перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки ВП Південно-Західної електроенергетичної системи НЕК "УКРЕНЕРГО"
Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Чернишом Р.В. проведені планові перевірки ТОВ "Лайф-Інвест", СВК "Колос", ТОВ "Ранок+"
Відповідно до оперативних даних за шість місяців 2018 року Фонд соціального страхування України профінансував надання одноразових допомог 1 818 застрахованим особам, які втратили професійну працездатність через трудову діяльність. Загальна сума виплат склала понад 21 млн грн.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.