(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку стану охорони праці при проведенні гірничих робіт ТОВ «Іллінецький гранітний кар’єр».
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом І півріччя 2016 року проведено 504 перевірки, з яких 115 планових у 486 роботодавців. За результатами перевірок внесено 312 приписів.
Комісією під головуванням головного державного інспектора відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.О.Юревич завершено розслідування випадку хронічного професійного захворювання працівника ВОСТМО «Фтизіатрія».
27 липня 2016 року Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега з робочим візитом відвідав Волинську область.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завершено проведення планової перевірки СВК «Прогрес» с.Студена Піщанського району щодо дотримання вимог нормативно-правових та законодавчих актів з охорони праці, промислової безпеки та безпечного ведення робіт.
23 липня 2016 року близько 16:00 працівник пилорами ПП «Будімідж» (м.Вінниця) М., 1987 р.н., після закінчення роботи вийшов з виробничого приміщення, підійшов до електричної підстанції і заглянув у відчинені двері. Його вразило електричним струмом.
Останнім часом на теренах Інтернету поширюється інформація щодо окремих положень проекту Трудового кодексу України, яка потребує спростування.
Аби змінювати каральне відношення до кожної з проблем, яка виникає, складні ситуації потрібно передбачити і попередити.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня проведено 18 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.