(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками Управління Держпраці проведено превентивний захід з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками колективного багатопрофільного малого підприємства-фірми «Діапазон-Експрес» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для запобігання виробничому травматизму.
План комплексних заходів державного контролю на 2018 рік оновлено на підставі звернень низки контролюючих органів, а саме: Держпраці та Держгеонадра.
Фахівець відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів взяла участь і виступила на інформаційно-консультативному семінарі-практикумі для головних бухгалтерів підприємств м.Вінниці, який провела Вінницька обласна організація товариства «Знання» .
Із лютого 2016 року Державною службою України з питань праці з метою економії часу та коштів заявників впроваджено роботу онлайн-приймальні громадян.
Національне агентство із запобігання корупції нагадує, що Закон України «Про запобігання корупції» визначає обов’язок подання та оприлюднення електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
20 листопада 2017 року о 21:00 електрозварник ТОВ «Юналекс» (м. Одеса) М., 1991 р.н., який виконував роботи у м. Ладижин, помер під час відпочинку між змінами у дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Подільський Артек» (с. Заозерне Тульчинського району).
Держстат України на офіційному веб-сайті опублікував оновлену інформацію про середню заробітну плату штатних працівників за регіонами й видами економічної діяльності.
Зверніть увагу: 31 січня по м. Вінниця та місцями по Вінницькій області очікуються пориви північно-західного вітру 15-20 м/с, на дорогах утримається ожеледиця.
Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом (ст. 43 Конституції). Працівник має право на оплату своєї праці на підставі укладеного трудового договору (ст. 21 Закону «Про оплату праці»).
Фахівці відділу нагляду в АПК та СКС провели семінар-наради у Вінницькій лікарні швидкої медичної допомоги, Вінницькому обласному клінічному ендокринологічному центрі, Вінницькому обласному територіальному медичному об’єднанні «Фтизіатрія» щодо дотримання вимог безпеки при використанні кисню та посудин, що працюють під тиском.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.