(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 8-12 листопада   8 листопада 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ, місцями туман.
На онлайн-прийом до Голови Держпраці Романа Чернеги звернулися громадяни Хмельниччини з проблемними питаннями, які виникають у їхній роботі.
У зв’язку зі зростанням кількості випадків виробничого травматизму, Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу суб’єктів господарювання будівельної галузі на необхідності суворого дотримання «Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках», затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України 23.06.2017 № 1050.
5 листопада 2019 року відбулось розширене засідання колегії Управління Держпраці за результатами медоглядів працівників певних категорій, за участі начальника відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Державної служби України з питань праці Людмили Харчук, страхового експерта Вінницького відділення управління ВД ФСС України Олександра Попова та представників комісій з проведення попередніх та періодичних медичних оглядів у медичних закладах області.
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» та Профспілка працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів запрошують на ІI Міжнародну конференцію «Безпека праці в будівництві. Управління ризиками». Минулорічна подія, в якій взяли участь майже 100 представників вітчизняних підприємств, викликала великий резонанс серед спеціалістів галузі та представників офіційних органів влади.
4 листопада 2019 року у Києві відбувся семінар у рамках проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці за участі представників інспекції праці з Португалії та Франції. У роботі семінару взяла участь заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Тетяна Колесникова.
Головний державний інспектор Управління Держпраці Любов Онофрійчук, на базі Могилів-Подільської філії Вінницького обласного центру зайнятості, провела семінар-нараду з роботодавцями Могилів-Подільського району, на якій висвітлила питання про основні заходи державного нагляду та контролю щодо порядку оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Погода 5-9 листопада   5 листопада 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим значно вище норми. Хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ, місцями туман.
Для посадових осіб Управління Держпраці проведено профнавчання на тему боротьби з корупцією. Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Євген Захаров поінформував колег про прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції», який набрав чинності, 18.10.2019 р.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.