(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств, установ та організацій Хмільницького району, які пройшли відповідне навчання у ФОП Рудь М.М. Учбово-виробничий комбінат «Сигнал».
Міністр охорони здоров′я Максим Степанов зазначив, що Центральна комісія з ТЕБ та НС поділила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 на “зелену”, “жовту”, помаранчеву” та червону “зони”.
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» запрошує на безкоштовний онлайн-тренінг: «Аудит системи управління безпекою праці та здоров’я працівників» (модуль 4), який відбудеться 18 серпня 2020 року об 11.00.
За даними Головного управління статистики у Вінницькій області сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області станом на 1 липня 2020 року становила 16,1 млн. грн, яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 червня 2020р.) збільшилась на 7,6% або на 1,1 млн. грн.
Великі міжнародні корпорації, дочірні підприємства яких здійснюють бізнес на території України, декларують безпеку життя і здоров’я своїх співробітників як один з найважливіших пріоритетів у своїй діяльності. Захищаючи інтереси клієнтів, ми все частіше стикаємось з подібними положеннями у політиках компаній, що мають впроваджуватись і реалізовуватись в усіх аспектах їх діяльності.
Погода 4-8 серпня   4 серпня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим близький до норми. Вітер переважно південно-східний, без опадів.
ГАРЯЧІ ТЕМИ № 8, 2020: БЕЗПЕКА ПРАЦІ – Інфекційна безпека підприємств України. Готовність. Виклики. Впровадження; РОБОТА З ДОКУМЕНТАМИ – Створення сучасної нормативної бази з питань охорони праці; НЕЩАСНІ ВИПАДКИ. СУДОВА ПРАКТИКА – Приховати виробничу травму не вдалося.
Заступник начальника Управління Держпраці Сергій Гаєв взяв участь у засіданні комісій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соцвиплат при Крижопільській РДА, де було розглянуто питання щодо погашення заборгованості до ПФУ з ЄСВ та заслухано керівників підприємств-боржників щодо шляхів погашення заборгованості із виплати заробітної плати.
За даними Головного управління статистики у Вінницькій області середня номінальна заробітна плата штатного працівника у червні 2020 р. становила 10364 грн, що у 2,2 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4723 грн). Порівняно з травнем 2020 року розмір заробітної плати збільшився на 10,2%, а за останні 12 місяців (відносно червня 2019 р.) зріс на 7,5%.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.