(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На сайті Міністерства охорони здоров’я опубліковано розпорядження Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка про проведення громадського обговорення деяких вимог до протиепідемічних заходів при послабленні карантину.
Як захиститися не нашкодивши своєму здоров’ю та забезпечити впевнений захист від вірусу? Як захищатися працівникам підприємств, що продовжують свою роботу? Для відповіді на запитання можна використати ті самі підходи, що постійно використовуються фахівцями з охорони праці.
Сектор гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області та керівництво ТОВ «Жежелівський каолін» звертає увагу на заборону самовільного відвідування кар′єрів та небезпеку, що виникає при цьому.
Постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1184 затверджено форму, опис знака відповідності технічним регламентам, правила та умови його нанесення.
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства разом із Державною службою зайнятості продовжує щотижневе інформування щодо ключових питань, які стосуються втрати роботи, отримання фінансової допомоги або допомоги у пошуку нової роботи.
Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року, які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків.
13 травня на засіданні Уряду прийнято рішення про доповнення переліку професійних захворювань, яку можуть отримати медичні працівники внаслідок своєї професійної діяльності, коронавірусною хворобою (COVID-19). Існуючий перелік профзахворювань містить близько 100 найменувань, у т.ч. і такі інфекційні хвороби, як туберкульоз, гепатити, СНІД.
Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 211 і збільшив кількість відвідувачів літніх терас – із двох до чотирьох осіб, за умови дотримання соціальної дистанції та інших протиепідемічних рекомендацій. Окрім того, було дозволено пересуватися вулицею групами до восьми осіб замість двох. Відповідне рішення прийняли 13 травня на засіданні Уряду
Мінфін наказом від 13 квітня 2020 року № 155 вніс зміни до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом від 13 березня 1998 року № 59.
Головний санітарний лікар затвердив тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час надання послуг в умовах карантину. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.