(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

11 червня 2018 р. відбулась семінар-нарада посадових осіб та працівників навчально - виробничих комбінатів, щодо дотримання вимог нормативно – правових актів з охорони праці під головуванням першого заступника начальника управління Держпраці у Вінницькій області Боковця В. А.
8 червня, в обласній державній адміністрації під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимира Мережка відбулась нарада з представниками контролюючих органів Вінницької області щодо застосування норм законодавства з питань державного нагляду (контролю).
Під час наради розглянули поточні та проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду працівниками Управління.
VI Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці – 2018. Управління ризиками: від концепції до впровадження». Проблеми і перспективи сфери охорони праці в Україні
Відбулась семінар–нарада в ПраТ «Калинівський машинобудівний завод» щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони паці, промислової безпеки та стану охорони праці на підприємствах машинобудівної галузі у Вінницькій області
В час розвитку нових технологій та постійно зростаючих вимог роботодавця, на ринку праці виникає потреба у висококваліфікованих працівниках. Як свідчить статистика, через втрату кваліфікації частина безробітних не може повернутись до продуктивної праці, тому служба зайнятості надає можливість підвищити свій фаховий рівень.
Важлива інформація! 6 червня розпочинає роботу VІ Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці – 2018. Управління ризиками: від концепції до впровадження»
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці.
На Хмельниччині відбувся трьохденний семінар з підвищення ефективності здійснення заходів державного нагляду в АПК та соціально-культурній сфері
Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей ...
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.