(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області здійснено прийом керівників агроформувань в інформаційно-консультативному центрі Теплицької районної державної адміністрації.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з посадовими особами та працівниками Галайковецької сільської ради Мурованокуриловецького району.
Відділом нагляду в АПК і СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з посадовими особами та працівниками ДП «Хмільницьке лісове господарство» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці при проведенні лісосічних робіт для запобігання виробничому травматизму.
Фахівці відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці провели наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ряду підприємств м.Вінниця щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 10-11 травня 2016 року проведені позапланові перевірки суб’єктів господарювання.
У ПСП «Роксана» працівники відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та запобігання травматизму під час весняно-польових робіт.
Умови і розміри оплати праці працівників, у тому числі і за період відрядження, підприємства визначають самостійно в колективному договорі або іншому локальному акті з дотриманням положень законодавства.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості із виплати заробітної плати у 2016 році
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 16 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 27 тис.560 грн., проведено 13 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання групового нещасного випадку, що стався 23 березня 2016 року об 11:20 з робітниками з благоустрою КП «Бершадське житлово-комунальне підприємство».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.