(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Створено комісію зі спеціального розслідування групового нещасного випадку, що стався 23 березня 2016 року з машиністами котлів КП «Бершадське житлово-комунальне господарство» Т., 1967 р.н., та Ю., 1962 р.н, які виконували роботи з фарбування бордюрів.
29 березня 2016 року проведено спільну нараду керівництва Управління Держпраці у Вінницькій області та працівниками ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці» щодо нинішньої роботи та перспектив подальшої співпраці.
18–19 травня 2016 р. в Києві відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція. Тема нашого дводенного заходу залишається незмінною: «УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ В СИСТЕМАХ МЕНЕДЖМЕНТУ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ».
29 березня 2016 року відбудеться брифінг Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги. Тема брифінгу «Результати роботи Державної служби України з питань праці за 2015 рік».
28 березня 2016 року Управління Держпраці у Вінницькій області, в особі начальника управління Марунька Володимира Васильовича, та управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області, в особі заступника начальника управління Соколовського Олексія Дмитровича, підписали угоду про співробітництво.
Цивільно-правовий договір – це угода між громадянином і організацією на виконання першим певної роботи, предметом якого є надання певного результату праці, але за цього виду договору не виникають трудові відносини, на які поширюється трудове законодавство.
На підприємствах та у підприємців-фізичних осіб Вінницької області, проведені 13 семінарів-нарад, на яких розглядались питання змін у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальності за їх порушення, а також 11 семінарів-нарад з питань гігієни праці.
Не забудьте привітати   28 березня 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині прогнозується поступове підвищення температурного фону. В окремі дні місцями дощитиме.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 37 перевірок суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлено ряд порушень законодавства про працю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.