(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині прогнозується жарка, місцями з невеликими опадами, погода.
В Ободівському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Колос» (Тростянецький район) фахівцем Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду на тему: «Дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці у сезон оздоровлення дітей».
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку стану охорони праці при проведенні гірничих робіт ТОВ «Літинський цегельний завод».
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено типовий проект на проведення буро-вибухових робіт.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку Тульчинського Комунального підприємства по управлінню будинками щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Уряд готує пакет законопроектів щодо суттєвого реформування системи оплати праці, які дозволять підвищити соціальні стандарти і покращити матеріальне становище українців. У вересні вони разом із проектом Державного бюджету на 2017 рік будуть подані до Верховної Ради України.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з працівниками ТОВ Виробнича фірма «Панда» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів завершені перевірки робочих органів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 4-7 липня 2016 року проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.