(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

31 березня 2016 року відбулось засідання ініціативної групи для формування при Управлінні Держпраці у Вінницькій області колегіального консультативно-дорадчого органу – Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області.
Фахівцем відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області взято участь у семінарі-навчанні працівників Гайсинської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП», робота яких пов’язана з безпосереднім проведенням робіт зі зберігання, транспортування, застосування пестицидів та агрохімікатів.
Винні у порушенні законодавства про працю нестимуть відповідальність у вигляді штрафу! Причому, штрафу значних розмірів (дивіться на нашому сайті у розділі «Державний нагляд» - «Нормативно-правові акти» - «Відповідальність у вигляді штрафу»)
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 28-29 березня проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
При користуванні ліфтами необхідно суворо виконувати правила користування ними. Вони не складні, запам’ятати їх не важко. Нижче наведено правила користування пасажирським ліфтом.
26 березня 2016 року об 11.25 на території бази, яку орендує ФОП Білилівський В.Д., під час накачування колеса до причепа, сталося руйнування гвинтів скріплення двох дисків, внаслідок чого один з дисків завдав травму водієві Г., 1972 р.н.
За перший рік своєї роботи Державній службі України з питань праці вдалося реалізувати першочергові завдання, які стояли перед нею, та досягти бажаного проміжного результату. Про це під час брифінгу в Уряді, присвяченому результатам роботи Держпраці у 2015 році, розповів її очільник Роман Чернега.
Пiд час оформлення на роботу менi в трудову книжку помилково поставили пiдпис та печатку, але така дiя вiдповiдно до Iнструкцiї про порядок ведення трудових книжок працiвникiв передбачена тiльки пiд час звiльнення працiвникiв. Як зробити правильний запис i внести змiни до трудової книжки?
Створено комісію зі спеціального розслідування групового нещасного випадку, що стався 23 березня 2016 року з машиністами котлів КП «Бершадське житлово-комунальне господарство» Т., 1967 р.н., та Ю., 1962 р.н, які виконували роботи з фарбування бордюрів.
29 березня 2016 року проведено спільну нараду керівництва Управління Держпраці у Вінницькій області та працівниками ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці» щодо нинішньої роботи та перспектив подальшої співпраці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.