(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Із лютого 2016 року Державною службою України з питань праці з метою економії часу та коштів заявників впроваджено роботу онлайн-приймальні громадян.
15 січня 2018 року у Шаргородському районному центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар для безробітних на тему «Легальна зайнятість» за участі головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Юлії Славінської.
23-25 травня 2018 року відбудеться VI Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці 2018», яку проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.
За ініціативи та сприяння Державної служби України з питань праці редакцією журналу «Охорона праці» проводиться VII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2018».
26 жовтня 2017 року о 16:15 майстер цеху технічного обслуговування №2 тролейбусного депо КП «Вінницька транспортна компанія» Н., 1969 р.н., закінчив зміну і пішов у кімнату для перевдягання . Там у нього різко погіршилось самопочуття і він упав на підлогу.
Кількість піднаглядних суб’єктів господарювання – 29904, виробничих об’єктів – 140012, зареєстрованих об’єктів підвищеної небезпеки – 338, з яких 42 об’єкти 1 класу небезпеки і 296 – 2 класу небезпеки.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
На Вінниччині поступове пониження температурного режиму. Істотних опадів не прогнозується. Вночі та вранці місцями туман, слабка ожеледь.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
12 січня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів нараду, у ході якої були розглянуті поточні робочі питання, що виникли протягом тижня.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.