(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У ході всебічної планової перевірки структурних підрозділів ТОВ «Нова Пошта» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку відділення №1 у м.Могилів-Подільський.
У рамках відзначення Дня вишиванки в Україні працівники Управління Держпраці у Вінницькій області прийшли 19 травня на роботу у вишиванках, виразивши таким чином свою громадянську та національну позицію.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ ВП «Маріо» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Вимоги організаційних та технічних заходів безпеки при виконанні робіт в електроустановках до і вище 1000 В. були темою наради працівників відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області у Комунальному підприємстві «Вінницяводоканал».
Сьогодні безліч людей працює не за «стандартної» форми трудових відносин. Це і робота за домовленістю, і робота в певний проміжок часу, і праця вдома, поєднання сімейних обов’язків та роботи. Маючи певні свої привілеї, люди, які працюють за нестандартних умов, обмежені у соціальному захисті.
Працівники відділу нагляду в АПК і СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завітали до НВК СЗШ І-ІІІ ст. №3 – гімназії та СЗШ І-ІІІ ст. №5 м.Могилів-Подільський, щоб вручити подяки за активну участь їхніх вихованців у конкурсі малюнка «Охорона праці очима дітей».
Закінчуються весняно-польові та згодом розпочнуться активні зернозбиральні роботи. Зважаючи на це, сезонно збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі на дорогах загального користування.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку правильності розробки родовища корисних копалин Северинівського ІІ родовища суглинків ТОВ «Конкорд», проведення маркшейдерських робіт, стану обліку та руху балансових запасів.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 5 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 6 тис.890 грн., проведено 22 перевірки дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державна регуляторна служба України у своєму листі за №1036/0/20-16 від 22.02.2016 р. надає роз’яснення щодо переоформлення документів дозвільного характеру у зв’язку зі зміною назв населених пунктів, районів та областей.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.