(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

11 червня п.р., за участі заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Марини Єрошенко, в Крижопільській районній державній адміністрації відбулось засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати.
12 червня 2018 року за участі начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олени Корчаки відбулися засідання робочих груп з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати в Бершадській та Чечельницькій райдержадміністраціях.
У бюлетені «Офіційний вісник України» від 05 червня 2018 року № 043 за номером 1532 опубліковано наказ Міністерства соціальної політики України від 12 квітня 2018 р. № 507 «Про затвердження вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07 травня 2018 р. за № 569/32021.
Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 11690 гривень
Увага! Працюють діти!   12 червня 2018
Що повинні знати батьки, діти яких працевлаштовуються на роботу під час канікул? Яких норм законодавства має дотримуватися роботодавець, який приймає дітей на роботу?
11 червня 2018 р. відбулась семінар-нарада посадових осіб та працівників навчально - виробничих комбінатів, щодо дотримання вимог нормативно – правових актів з охорони праці під головуванням першого заступника начальника управління Держпраці у Вінницькій області Боковця В. А.
8 червня, в обласній державній адміністрації під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимира Мережка відбулась нарада з представниками контролюючих органів Вінницької області щодо застосування норм законодавства з питань державного нагляду (контролю).
Під час наради розглянули поточні та проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду працівниками Управління.
VI Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці – 2018. Управління ризиками: від концепції до впровадження». Проблеми і перспективи сфери охорони праці в Україні
Відбулась семінар–нарада в ПраТ «Калинівський машинобудівний завод» щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони паці, промислової безпеки та стану охорони праці на підприємствах машинобудівної галузі у Вінницькій області
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.