(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 13 березня 2016 року у підрозділі ТОВ «Рівненський елеватор» (Бершадський район) із 37-річним апаратником оброблення зерна С.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня проведено 13 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Під час наради з працівниками та посадовими особами ТОВ «Егаско ЛТД» (м. Вінниця) працівниками відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці зосереджено основну увагу на дотриманні нормативно-правових актів з охорони праці у целюлозно-паперовій промисловості.
Відділом нагляду в агропромислового комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду у ТОВ Агро-Фірма «Джулинка» на тему «Дотримання вимог нормативно правових актів з охорони праці під час проведення весняно-польових робіт».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Працівниками відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з питань дотримання вимог з промислової безпеки та охорони праці у ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» (Вінницький район).
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено розслідування технічних причин аварії при використанні газу в побуті, що сталась 16.02.2016 року в с. Кисляк Гайсинського району, внаслідок якої отримала опіки одна особа.
1 квітня 2016 року відбулось щотижневе профнавчання працівників Управління Держпраці у Вінницькій області
Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега 31 березня 2016 року відвідав Тернопільську область з робочим візитом.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.