(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управлінням Держпраці у Вінницькій області 23.10.2018 о 10 годині за адресою: м. Вінниця, вул. Магістратська 37, буде проведено колегію із суб’єктами господарювання, які виконують будівельні роботи у Вінницькій області, та експлуатують обладнання підвищеної небезпеки, щодо стану охорони праці у будівельній галузі та промисловості будівельних матеріалів.
Шановні суб’єкти декларування! Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні. Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність.
Із настанням холодів у людей виникає потреба обігріти свою оселю. Для цього використовуються різноманітні обігрівачі, проте вони здатні не лише дарувати тепло, а й також можуть бути небезпечними під час експлуатації.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці під час виробництва магнію».
17 жовтня 2018 року на одній платформі, в рамках Інспекційного Форуму ПЕРЕВІРОК.NET зібралися керівництво Уряду, очільники інспекцій, представники бізнесу та бізнес-асоціацій, експерти та громадськість. Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега також взяв участь в цьому заході.
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій взяла участь у зустрічі з учнями випускних курсів Вищого професійного училища №7 м. Вінниця на тему: «Зайнята людина – це щаслива людина, а офіційно зайнята людина – це не тільки щаслива, а й соціально захищена людина».
Посадові особи Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальні семінар-наради у Ямпільському і Томашпільському районах з проблемних питань щодо додержання трудового законодавства, вимог законодавчих та НПАОП, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
16 жовтня 2018 року у Харкові розпочався триденний тренінг організований МОП – «Навчання практичним методам інспекційних відвідувань для виявлення і подолання незадекларованої праці та ефективним навичкам міжособистісного спілкування».
Під керівництвом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунька відбулось виїзне засідання колегії управління у ТОВ «Барлінек Інвест» щодо зростання кількості випадків виробничого травматизму на підприємстві.
Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 111690 гривень за кожного нелегально працюючого. Тому радимо роботодавцям не практикувати виплату заробітної плати в «конвертах».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.