(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

14 травня 2019 року о 01:00 у котельні ТОВ «Украфлора-Вінниця» (Вінницький район) під час огляду бункера теплогенератора КВТ-5000МА підсобний працівник Т., 1959 р. н., самовільно переліз через обмежувач з оглядового майданчика на решітку бункера і почав лопатою проштовхувати щільний шар трісок, які не проходили через решітчасте огородження до шнека. Він оступився, втратив рівновагу і впав на підлогу котельні з висоти 3,1 м, отримавши несумісну з життям черепно-мозкову травму.
Управління Держпраці Вінницькій області нагадує про те, що всі роботи, які проводяться на підприємствах та об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства, вимагають посиленої уваги, особливо у літній період часу, і є роботами підвищеної небезпеки.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 28 серпня 2019 року проводить семінар-навчання на тему: «Атестація робочих місць за умовами праці».
10 липня 2019 року о 02:00 у філії «Переробний комплекс»ТОВ «Вінницька птахофабрика» (м. Ладижин) на дільниці заморозки тушки підсобний робітник Р., 1966 р.н., відчув погіршення самопочуття і звернувся в медпункт. Медпрацівник викликав швидку допомогу. Однак лікарі не змогли допомогти, Р. помер.
За рішенням Конкурсної комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2018 році учасниками Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» визначено:
На базі ВП «Вінницяелектротехнологія» ДП «НЕК «Укренерго» з 9 до 12 липня проводиться галузева нарада-семінар з питань охорони праці енергопостачальних компаній Міненерговугілля України, у роботі якої бере участь начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Ковель.
8 липня 2019 року о 19:00, при поверненні з відрядження з м. Вінниці чотири працівники КП «Піщанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» – водій Г., 1966 р.н., медична сестра Л., 1981 р.н., інспектор з кадрів В., 1970 р.н., та бухгалтер Д., 1992 р.н., потрапили у ДТП, у результаті якої отримали травми різного ступеня важкості.
9 липня 2019 року начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Сергій Гаєв взяв участь у розширеному засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Тиврівської РДА.
З метою забезпечення безпечних умов праці, вжиття заходів запобігання виробничого травматизму під час оздоровчого сезону 2019 року, у відповідності до ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», фахівцями Управління Держпраці здійснено перевірки оздоровчих закладів, які розташовані на території Вінницької області.
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Олег Мандриця провів нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «АГРАРНИК і К» (с. Подорожна Хмільницького району) щодо змін, які відбулися в законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, зокрема, що стосується проведення атестації робочих місць за умовами праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.