(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області в актовому залі Іллінецького аграрного коледжу проведено семінар, на якому роз’яснено вимоги законодавства про охорону праці, трудового законодавства та порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 22 квітня 2016 року о 9:00 у фермерському господарстві «Новосулківське» (Бершадський район) з підсобним робітником С., 1976 р.н.
31 травня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду. Начальник Управління В.В.Марунько поінформував присутніх про засідання колегії Державної служби України з питань праці, що відбулось 27 травня у Батурині на Чернігівщині.
На Чернігівщині, у місті Батурин, 27 травня відбулася колегія Державної служби України з питань праці. У заході взяли участь Голова Держпраці Роман Чернега, заступник Міністра соціальної політики Валерій Ярошенко, а також заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич.
У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
25 травня 2016 р. відбувся Семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій клубних закладів.
24 травня 2016 р. проведено нараду інженерно-технічних працівників та посадових осіб ТОВ НВП "АСТОК"
16 травня 2016 року о 15:00 слюсар елеватора П., 1968 р.нр., виконуючи ремонт даху піднавісу при вході в зерносховище, упав через пролом в шиферному покритті і пошкодив праве стегно та праве плече.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 20 квітня 2016 року о 14:15 у Широкогребельському лісництві ДП «Хмільницьке лісове господарство» з майстром лісу Б., 1988 р.н. К., 1976 р.н.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.