(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту засобів індивідуального захисту»
Державна служба України з питань праці і Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів домовилися координувати спільні дії в питанні запобігання випадкам неофіційної праці.
У 2018 році травмовано 216 осіб, у 2017 році – 173 (+ 43 особи), у тому числі зі смертельним наслідком 9 осіб, у 2017 році – 14 (- 5 осіб) .
Упродовж останнього місяця на території області спостерігаються несприятливі погодні умови, що можуть призвести до виникнення надзвичайних, нестандартних виробничих і побутових ситуацій. Зросла мінливість і контрастність температурного режиму, що збільшує інтенсивність небезпечних явищ.
Мінісоцполітики оприлюднено проект Постанови Кабміну України «Про затвердження Порядку організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності», згідно з яким ПФУ, Нацслужба здоров’я та ФССУ мають забезпечити інформаційну взаємодію власних інформаційно-телекомунікаційних систем із Реєстром до 1 червня 2019 року.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головне управління статистики у Вінницькій області надало інформацію про стан безробіття та кількість вакансій у 2018 році.
25 січня 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Нове у законодавстві, актуальні теми, управління ризиками в системах менеджменту, безпека та гігієна праці, соціальний захист потерпілих на виробництві – все це (і навіть більше) ви можете знайти на сторінках спеціалізованих видань.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб АФ «Хлібороб» ТОВ, які пройшли навчання у Навчально-виробничому комбінаті ТОВ «Да-Допомога».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.