(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Під час робочого візиту на Хмельниччину Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега разом з очільником Хмельницької обласної державної адміністрації Олександром Корнійчуком відвідали Хмельницьку АЕС.
У Вінницькій торгово-промисловій палаті, за участі лікаря відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун, проведено нараду щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах.
Часом трапляються ситуації: був працівник – активний, цілеспрямований, завдання виконував на відмінно, ще й ініціативу проявляв. Та раптом щось сталося, як підмінили…
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у Долинянській сільській раді Мурованокуриловецького району та Теплицькому професійному аграрному ліцеї проведено семінар-наради, на яких роз’яснювалися норми трудового законодавства.
Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області М.В.Гандзюк провів нараду щодо дотримання вимог безпеки та охорони праці під час проведення зернозбиральних робіт у СТОВ «АГРОКРЯЖ» (Могилів-Подільський район).
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю.
Головний державний інспектор сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області О.А.Медик взяла участь у нараді з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ВКП «Росита» (Хмільницький район) щодо дотримання правил розробки і охорони родовищ лікувальних мінеральних вод.
Начальник відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ткачук взяв участь у роботі комісії з випробування нової розробки Барського машинобудівного заводу – твердопаливного котла потужністю 400 кВт.
Працівники Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці у Бершадській окружній лікарні інтенсивного лікування.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з питань дотримання умов безпеки життєдіяльності дітей та попередження виробничого травматизму у позашкільному профільному навчальному закладі «Шаргородський дитячий оздоровчий комплекс ім. Загурного».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.