(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

3 червня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні поточні питання, які виникають під час здійснення державного нагляду.
Державна служба України з питань праці нагадує про гарантії та пільги, що надаються вiйськовослужбовцям строкової служби відповідним законодавством України.
Комісією у складі 10 фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області завершено всебічну планову перевірку у 21 структурному підрозділі ТОВ «Нова Пошта», розташованих на території Вінницької області, яка тривала з 11 до 31 травня 2016 року.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 30.05-01.06 2016 року проведені планові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю.
На Вінниччині температурний режим близький норми. Нерівномірний розподіл опадів, місцями грози, не виключений град.
Управління Держпраці у Вінницькій області повідомляє, що протягом останнього часу в області значно зросла кількість аварій і нещасних випадків пов’язаних з дотиком до обірваних проводів повітряних ліній електропередач (ЛЕП), внаслідок чого травмуються громадяни та діти, у тому числі смертельно.
31 травня 2016 року у Теплицькій райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке провела голова райдержадміністрації Л.І.Марцин, за участі начальника відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці Н.А.Мазур.
26 травня 2016 року о 21:30 бригада вантажників ТОВ «Хмільницьке» ВП «Жданівський цукровий завод» закінчила завантажувати автомобіль цукром і двоє працівників пішли до ставка. Один вантажник, скупавшись, пішов, а Б., 1989 р.н., залишився. Тіло потонулого виявили 29 травня.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 травня 2016 року становила 14,7 млн. грн.
Державна служба України з питань праці нагадує, що відповідно до статті 38 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.