(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників суб’єктів господарювання Ямпільського району, які пройшли навчання в УВК «Сигнал».
23 жовтня 2018 року відбулось розширене засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядався стан охорони праці у будівельній галузі та промисловості будівельних матеріалів області.
При звільненні працівника, обов’язки покладаються не тільки на нього (наприклад, завершити і здати всі справи, повернути надане в користування майно), а й на роботодавця. Одним з таких обов’язків роботодавця є виплата сум, що належать працівнику. І, на жаль, непоодинокими є випадки, коли роботодавці зволікають із виплатами або ж взагалі не виплачують.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» зі змінами розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Погода 23-27 жовтня   23 жовтня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу 24-25 жовтня у Вінницькій області очікується різка зміна погодних умов: пройдуть дощі, вночі 25 жовтня з мокрим снігом. Очікується посилення північно-західного вітру 15-20 м/с.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 16-19 жовтня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
13 жовтня 2018 року о 14:00 у приміщенні пункту пропуску відділу митного оформлення «Автомобільний» митного поста «Дністер» Вінницької митниці ДФС України було виявлено мертвим головного державного інспектора Г., 1963 р.н. Предбачувана причина – природня смерть.
19 жовтня у Харкові відбулося виїзне засідання Колегії Державної служби України з питань праці, під головуванням Голови служби Романа Чернеги.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Вчасне ухвалення збалансованого Державного бюджету на 2019 рік гарантуватиме системність змін у державі і стабільність ситуації у виборчий період. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.