(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

9 квітня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулось профнавчання працівників, під час якого було розглянуто поточні робочі питання, зокрема, значну увагу було приділено підготовці і проведенню заходів з нагоди Дня охорони праці.
Прискіпливе журі, до якого входили кращі фахівці Мінсоцполітики, Міністерства культури, Міненерговугілля, Держпраці України та інших державних установ, визначило кращі малюнки юних художників у трьох вікових групах. Усі роботи були яскраві, різні за жанром і сприйняттям.
Головним державним інспектором відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.Л. Колодійчук на базі Гайсинської районної дитячої бібліотеки було проведено семінар з учнями 8-х класів НВК СЗШ І-ІІІ ст. – ліцею м. Гайсин з нагоди Всесвітнього Дня охорони здоров’я.
З метою роз’яснення нових вимог до систем менеджменту якості, які визначені у міжнародному стандарті ISO 9001:2015, Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 13-14 квітня 2016 року проводить тренінг на тему: «Перехід на наступний рівень розвитку. Стандарт ISO 9001:2015».
Державна служба України з питань праці і надалі спрощує умови для звернень громадян та суб’єктів господарювання. Так, з метою надання консультація громадянам, Голова Держпраці Роман Чернега провів онлайн прийом у режимі Skype-зв’язку з жителями Дніпропетровської області, який відбувся 6 квітня/
5 квітня 2016 року у лісі поблизу с.Сподахи Немирівського району бригада лісорубів йшла на ділянку. К., 1959 р.н., йшов позаду і на нього впало сухостійне дерево. Потерпілого з відкритою черепно-мозковою травмою госпіталізовано до реанімаційного відділення Немирівської ЦРЛ.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 26 лютого 2016 року об 11:50 у військовій частині А-1603 (Барський район).
Ми переходимо на європейську модель оплати праці держслужбовців. Реформа оплати праці починається з 1 травня 2016 року і закінчується у 2018 році зі вступом в повну силу нового закону про держслужбу. Про це під час засідання Уряду 6 квітня заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.
Кабмін ухвалив низку рішень щодо підвищення соціальних стандартів та посадових окладів для працівників І тарифного розряду ЄТС з 1 травня, що передбачає збільшення прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії та зарплат працівників бюджетної сфери.
Відповідно до Закону України «Про охорону праці» роботодавець зобов’язаний за свої кошти організувати проведення попереднього (при прийнятті на роботу) та періодичних медоглядів працівників.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.