(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Час від часу можуть виникати труднощі щодо організації і забезпечення на належному рівні безпечних умов праці, оформлення певних документів з охорони праці, профілактики виробничого травматизму тощо. На запитання, куди звертатися, якщо такі випадки все ж таки трапляються, відповідь наразі є.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання групового нещасного випадку у тому числі один зі смертельним наслідком, що стався 26 грудня 2015 року о 18:20 із шістьма працівниками ТОВ «Прод-Мова» (смт Липовець).
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 17 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 33 тис. 350 грн., проведено 15 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині коливання температури в межах норми. Місцями дощитиме, не виключені окремі грози.
У Чернівецькій області відбулася зустріч Голови Держпраці Романа Чернеги із заступником голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олегом Стецевичем, а також із керівниками департаментів та управлінь Чернівецької ОДА.
Фахівцями Держпраці проведено позапланові перевірки НДЗОВ «Дружба», с. Вовчок Немирівського району, Ямпільського міжгосподарського оздоровчого табору «Світанок» у с. Петрашівка та «Дитячого фізкультурно-оздоровчого табору «Ювілейний», с. Степашки Гайсинського району за зверненнями їх керівників.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 27 квітня 2016 року о 16:20 на будівельному майданчику, де проводило роботи ВКП «Спецстрой» ТОВ, з монтажником зовнішніх трубопроводів М., 1961 р.н.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області розпочали всебічну планову перевірку ПАТ «Могилів-Подільський машзавод ім. С.М.Кірова», яка триватиме з 1 до 21 червня 2016 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.