(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцем відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області надано роз’яснення в інформаційно-консультативному центрі Чечельницької райдержадміністрації посадовим особам суб’єктів господарювання району.
На онлайн-прийомі громадян до заступника директора департаменту з питань праці Держпраці Олени Коновалової звернулася головний бухгалтер підприємства «Дніпрошкіргалантерея» Наталля Завгородня.
Не забудьте привітати   12 березня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
7 березня 2018 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря.
19 грудня 2017 року об 11.00 на дільниці холодної штампування ПрАТ «Вінницький дослідний завод» стався нещасний випадок – під час рубання металу на ножицях-гільйотині, права рука штампувальника П.,1964 р.н., потрапила під ріжучу частину обладнання, внаслідок чого сталась травматична ампутація нігтьових фаланг ІІ, ІІІ і IV правої кисті.
Держпраці оприлюднено проект спільного наказу Міністерства соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Порядку атестації лабораторій на право проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу».
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Наші поздоровлення   6 березня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
03.03.2018 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області під головуванням начальника Управління Марунька Володимира Васильовича та першого заступника Боковця Володимира Андрійовича відбулась щотижнева робоча нарада на якій розглянуто ряд робочих питань, що виникли на протязі робочого тижня та окреслено завдання на найближчій час.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.