(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ряду підприємств, навчальних закладів, приватних підприємців Ямпільського району, які пройшли навчання в Учбово-виробничому комбінат «Сигнал».
Під час проведення інспекційного відвідування приватного підприємства у Чернівцях інспекторами праці Управління Держпраці виявлено 36 працівників, з якими трудові відносини не оформлені належним чином.
Голова Держпраці Роман Чернега у прямому ефірі програми «Новий день» на телеканалі Прямий розповів глядачам про особливості трудового законодавства в Україні, зокрема, про законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників та протидії застосуванню незадекларованої праці»
Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ПрАТ «Вінницька кондитерська фабрика», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій взяла участь у проведенні семінару з платниками податків, який проводився спільно з Вінницьким управлінням ГУ ДФС та ГУ Пенсійного фонду у Вінницькій області, щодо застосування законодавства про працю роботодавцями.
Міністерство соціальної політики України своїм листом від 07.02.2019 р. №21/0/191-19 надає відповідь на звернення і роз’яснює визначення назви посади згідно з Національним класифікатором України ДК 003:2010 «Класифікатор професій»
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікуються пориви північно-західного вітру 15-20 м/с, на дорогах утримається ожеледиця. Надалі температура повітря підвищиться. Істотних опадів не передбачається.
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 12-13 березня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Перевірки Державної служби України з питань праці: за додержанням вимог законодавства про працю та з питань охорони праці».
Комісія фахівців Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників ПМП ВФ «Панда», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.