(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці відділу з питань гігієни праці провели наради у ТОВ «Торговий дім «ТВМ» та Вінницькому національному медичному університеті ім. М.Пирогова, на яких присутнім повідомили про зміни, які відбулися щодо санітарно-гігієнічних норм і правил на підприємстві.
Нещодавно Верховна Рада відмінила 15% податок на пенсії, що не перевищують 10 740 грн. − 10 розмірів прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб на 1 січня звітного податкового року. Новий закон, зазначив Міністр соціальної політики, податки не відмінив, а лише справедливо змістив їх у інши
Фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради у ДП «Крижопільводоканал» та ФОП Заведія О.Р. Крижопільського району.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 6-8 червня 2016 року проведені позапланові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю
Одинока мати має двох неповнолітніх дітей. Батько однієї записаний (зі слів матері) у РАГСІ . Якої тривалості надавати додаткову відпустку такій працівниці: 10 календарних днів – за однією підставою, чи 17 календарних днів – за двома підставами?
На Вінниччині температурний режим близький норми. В кінці періоду невеликі опади, місцями окремі грози.
Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області надали консультативну допомогу правоохоронцям.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області в актовому залі відділу агропромислового розвитку Чернівецької райдержадміністрації проведено семінар для працівників агропромислового комплексу району з питань проведення атестації робочих місць за умовами праці.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався у ФОП Особенко Р.М. з бетонярем В., 1960 р.н.
Анонс: Триденний семінар-навчання для фахівців кадрових служб на тему: «Нове у системі законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють трудові відносини з найманими працівниками»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.