(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Статтею 265 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) передбачено, що посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, винні у порушенні законодавства про працю, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
Фахівці відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з працівниками та посадовими особами ПОГ «Вінницьке УВП УТОС» з питань відзначення Дня охорони праці, дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів І.А. Круликівський бере активну участь у роботі Козятинської районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.
Голова обласної державної адміністрації В. КОРОВІЙ підписав розпорядження від 03 квітня 2018 року № 264 «Про підготовку та проведення у 2018 році тижня охорони праці в області».
Державною службою України з питань праці оприлюднено проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації навантажувачів»
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області про соціально-економічне становище області за січень-лютий 2018 року, наводимо дані про населення, ринок праці та доходи населення.
Відповідно до графіка підвищення професійної підготовки посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області проведено профнавчання, яке провів начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки А.В.Куровський.
Заступник начальника відділу з питань гігієни праці С.О.Юревич взяла участь у планових перевірках з інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області 5 підприємств м.Вінниці.
Враховуючи зміни у законодавчій базі, а також багаточисельні звернення підприємств стосовно виконання вимог Порядку ДП «ГНМЦ» 26-27 квітня 2018 року організовує семінар-навчання на тему: «Роз’яснення вимог Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.