(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

В рамках Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» відбувся тренінг для тренерів з питань незадекларованої праці та навичок міжособистісного спілкування. цей захід є початком аналогічних тренінгів, що будуть проведені в різних регіонах країни (Харків, Вінниця, Полтава).
9 жовтня 2018 року, о 5:30 ранку, на трасі Е50/М12 при в’їзді у м. Немирів зіткнулись «Volkswagen Passat» та мікроавтобус «Mercedes Sprinter», що перевозив працівників ТОВ «ФУДЖІКУРА АУТОМОТІВ УКРАЇНА ЛЬВІВ». Водій легковика виїхав на зустрічну смугу руху, а водій «Mercedes Sprinter» не зміг уникнути лобового зіткнення.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств, медичних і навчальних закладів Жмеринського району, які пройшли навчання в УВК «Сигнал».
Погода 9-13 жовтня   9 жовтня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується мінлива хмарність, без опадів. Температура повітря дещо підвищиться.
8 жовтня 2018 року Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Майбутнє сфери праці та 100-річчя Міжнародної організації праці». Організаторами заходу є Федерація профспілок України, за участі представників профспілок, роботодавців, органів виконавчої влади, громадських організацій провідних наукових установ.
4-5 жовтня 2018 року Гайсині, Тростянці та Тульчині районними робочими групами з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» зі змінами розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Упродовж 9 місяців 2018 року фахівцями сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 609 звернень.
5 жовтня 2018 року начальник Управління Держпраці Володимир Марунько та перший заступник начальника Володимир Боковець взяли участь у роботі Всеукраїнського семінару-практикуму для представників парків та індустрії дозвілля з різних регіонів України, який організовано і проведено МКП «Вінницязеленбуд».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.