(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

26 квітня 2019 року о 6:45 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком у ТОВ «Торгтехніка КПК. Водій П., 1961 р.н., перевозив автомобілем МАЗ 54329 готову продукцію на склад. Під час маневрування біля рампи складу вантажівка несподівано поїхала вперед і зупинилась перед залізничними коліями. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть водія.
18 липня 2019 року в Чечельницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних, у якому взяла участь головнй державний інспектор відділу з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Наталія Поліщук.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Міністерство соціальної політики України оприлюднило проект наказу «Про затвердження Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності»
На засіданні колегії Управління Держпраці у Вінницькій області підбили підсумки роботи за 6 місяців 2019 року та визначили завдання із вдосконалення наглядової діяльності у сфері дотримання законодавства про працю, зайнятість населення, охорону та гігієну праці.
18 липня поточного року головний державний інспектор управління Держпраці Лариса Пасічна взяла участь у робочій нараді, під головуванням начальника Департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради Віталія Погосяна щодо можливих шляхів вирішення питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати на КНВО «Форт» МВС України.
Держпраці провела онлайн-прийом для жителів Одещини. Мешканці міста та області 17 липня звернулися до Головного управління Держпраці в Одеській області та порушили перед фахівцями Служби питання, що стосувались Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, а також з’ясували питання трудових відносин.
Погода 19-23 липня   19 липня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим близький до норми. Місцями невеликі короткочасні дощі.
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці Олег Мандриця провів нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Грандлітоїл» (с. Дружне Калинівського району) щодо порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці та надання пільг та компенсацій працюючим у несприятливих умовах.
Головний державний інспектор Олександр Іконніков взяв участь у засіданні районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення, на яке були запрошені керівники сільгосппідприємств та фермерських господарств Барського району.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.