(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 14 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 23 тис. 200 грн., проведено 15 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Роз’яснення Міністерства соціальної політики України щодо застосування окремих норм законодавства про відпустки.
18 серпня відбулась робоча зустріч начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки А.В.Куровського, головного державного інспектора О.М.Мандренка із головою Липовецької райдержадміністрації І.П.Демихіним та міським головою Липовця М.Т.Грушком.
У найближчий період на Вінниччині спостерігатиметься характерний для серпня температурний фон: тепла погода вдень чергуватимуться з прохолодними нічними та ранковими годинами. Не виключені дощі, місцями грози у супроводі з вітром.
Робота, виконана фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня.
Відділом з питань гігієни праці проводиться робота зі складання санітарно-гігієнічної характеристики умов праці лікаря-інфекціоніста у зв’язку з підозрою у нього випадку професійного захворювання на туберкульоз.
19 серпня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась робоча нарада, у ході якої були розглянуті поточні та певні проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду за станом охорони праці у суб’єктів господарювання.
Фахівець Управління Держпраці взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у 27 працівників, які навчались у ТОВ «Навчальний центр «Міон».
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку СВК «Вівсяницький» (с.Вівсяники Козятинського району) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.