(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Держпраці спільно з редакцією журналу «Охорона праці», Міжнародною організацією праці, Федерацією профспілок України та ДУ «Інститут медицини праці НАМН України» 18-19 травня 2016 р. проводить ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці»
Атестація робочих місць за умовами праці проводиться на виконання вимог Закону України «Про охорону праці» (ст. 7, 13) згідно з порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.92 р. №442.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 11-ть справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 15 тис.158 грн., проведено 26 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
9 квітня 2016 року о 9:40 на території ДП «Бджільнянський спиртовий завод» (Теплицький район) після виходу на роботу сталося погіршення стану здоров’я у слюсаря Т., 1964 р.н., внаслідок чого він помер.
12 квітня 2016 року о 14:30 у залі засідань, кімната 319, за адресою: м. Київ, вул. Десятинна, 14 відбудеться засідання Громадської ради при Держпраці.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Фахівцями відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено низку превентивних заходів у колективах підприємств області.
Протягом поточного тижня працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт для ряду підприємств області.
На Вінниччині продовж періоду істотних опадів не прогнозується. Температурний режим вищий норми.
У Держпраці проведено добровільне, анонімне консультування і тестування (ДКТ) на ВІЛ за допомогою швидких тестів на робочих місцях. Державна служба України з питань праці є однією із виконавців Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.