(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці Управління Держпраці провели у Мурованокуриловецькій райдержадміністрації семінар-нараду із селищним, сільськими головами, керівниками та посадовими особами підприємств, установ та організацій району.
Управління Держпраці у Вінницькій області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»: провідного спеціаліста, спеціаліста та головного державного інспектора.
18-19 вересня 2018 року ДП «Головний навально-методичний центр Держпраці» організовує семінар-навчання на тему: «Роз’яснення вимог Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та Порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю».
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Протягом двох місяців у деяких ЗМІ поширюється інформація, що начебто після проведення пенсійної реформи працюючим пенсіонерам доведеться обирати між пенсією і заробітною платою.
Головне управління статистики у Вінницькій області надало інформацію про зареєстроване безробіття та кількість вакансій у 2018 році
Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 11690 гривень за кожного нелегально працюючого. Тому радимо роботодавцям не практикувати виплату заробітної плати в «конвертах».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 13-17 серпня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області поведено планову перевірку правильності розробки Голубецького родовища пісків ФОП Федорчук В.М., проведення маркшейдерських робіт, стану обліку та руху балансових запасів, дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.