(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

25 серпня 2016 року Управлінням Держпраці у Вінницькій області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В».
25 серпня 2016 року у прямому ефірі програми «Час змін» Вінницького обласного радіо В.В.Марунько розповів радіослухачам про завдання, функції і повноваження очолюваного ним Управління Держпраці у Вінницькій області.
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу, що перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів повинні виконуватися спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади.
23 серпня 2016 року у Клубі Кабінету Міністрів України відбулося підписання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні.
Управління Держпраці у Вінницькій області підтримало ініціативу Державної служби України з питань праці щодо проведення всеукраїнського флешмобу – на честь День Державного Прапора України.
25 серпня 2016 року о 18:00 у прямому ефірі на хвилях Вінницького обласного радіо (88,6 FM) відбудеться бесіда з начальником Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Маруньком .
Рішення про зарахування 2-х прожиткових мінімумів людям працездатного віку при оформленні субсидії покликане стимулювати населення до офіційного працевлаштування та сплати податків.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планові всебічні перевірки суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та безпечного ведення робіт.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.