(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 12 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині зберігатиметься температурний режим дещо вищий норми. Істотних опадів не прогнозується. Вночі т вранці туман. Місцями слизько.
Працівниками відділу нагляду в АПК і СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планові перевірки ТОВ «СХК Вінницька промислова група» (м. Немирів) та ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика «Рошен».
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради на ПрАТ «Вінницький завод концентратів і вин» (Вінницьке-2 родовище питних підземних вод) та ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» (Вінницьке-1 родовище питних підземних вод).
22 січня 2016 року о 12.45 год. на території автотракторного парку Комаргородського вищого професійного училища (Томашпільський район), під час приєднування причепа до трактора стався наїзд на майстра виробничого навчання.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планову перевірку ТОВ «Вінницький агрегатний завод» на дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорона праці.
В управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась робоча нарада, під час якої начальник Управління В.В.Марунько поінформував про хід та результати засідання колегії Державної служби України з питань праці, що відбулось 4 лютого 2016 р. у Києві.
За зверненням Управління соціального захисту населення Бершадської РДА працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланову перевірку у СТОВ «Нива».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.