(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт Бандишивського родовища пісковику, Жеребилівського родовища піску ФОП Москалюк.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки при проведенні гірничих робіт у ТОВ «Моноліт-ВВ» (Ямпільський район).
10 червня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області перший заступник начальника В.А.Боковець провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду.
Головний державний інспектор праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Г.І.Ветушинський взяв участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та засіданні робочої групи з питань детінізації економіки.
Фахівці відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду у Літинській центральній районній лікарні щодо дотримання вимог безпеки при використанні кисню та посудин, що працюють під тиском.
Фахівцями Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПАТ «Могилів-Подільський консервний завод» щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
9 червня 2016 року о 6:50 у філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (м.Ладижин) під час передачі зміни працівники виявили відсутність на робочому місці у цеху технічних фабрикатів машиніста машин і установок у харчовій промисловості О., 1965 р.н.
Заступником начальника відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.Л.Колодійчук для працівників Гайсинського УЕГГ ПАТ «Вінницягаз» проведено семінар щодо порядку проведення медоглядів працівників, на якому, зокрема, розглядалось і питання запобігання розповсюдженню СНІ
З ініціативи та участі працівників відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Металоцентр «Прибузький» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці проведено позапланову перевірку ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Подільський Артек», а також моніторинг стану охорони праці у ТОВ ЛОСК «Маяк».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.