(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду у КП «Бар – благоустрій» Барського району.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведені позапланові перевірки ТОВ «Діпроцивільпромбуд», ФОП Литвинова А.Д. (м.Ладижин) та ФОП Алєксєєв В.Б. (м.Могилів-Подільський).
21 жовтня 2014 року на трасі біля повороту до С.Чапаївка Жмеринського району сталась ДТП - зіткнення автомобіля «Ман» із ВАЗ 2121 під керуванням завідувача машинного двору ТОВ «Курланд» Б., 1966 р.н., який отримав тяжкі тілесні ушкодження, несумісні з життям.
Фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області спільно з відділом культури та туризму Крижопільської райдержадміністрації проведено нараду щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Відповідно до ст. 48 КзПП трудові книжки ведуться на всіх працівників, які працюють на підприємстві, в установі, організації або у фізичної особи понад п’ять днів. Працівникові, що приступає до роботи вперше, трудова книжка повинна бути заведена, у тому числі, фізичною особою – підприємцем.
У І кварталі 2016 року кількість нещасних випадків зі смертельним наслідком, пов’язаних з виробництвом, порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилась на 1 нещасний випадок (6 випадків проти 5 за аналогічний період 2015 рік).
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. Місцями невеликий дощ, місцями окремі грози.
У складі Державного підприємства «Головний навчально-методичний центр Держпраці» продовжує свою діяльність Центр психофізіологічної експертизи працівників для виконання робіт підвищеної небезпеки.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 22 березня 2016 р. о 7:55 у філії «Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів» ТОВ «Вінницька птахофабрика».
Працівники сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у проведенні вибухових робіт на Іллінецькому гранітному кар’єрі підпримством ТОВ «Євровибухпром».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.