(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області Олена Медик провела нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Моноліт–ВВ» щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт.
23 липня головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна взяла участь у засіданні робочої групи з питань протидії торгівлі людьми Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
У КП Віннницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго» відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядався стан охорони праці та виробничого травматизму підприємства за результатами проведеної планової перевірки.
У Могилів-Подільській міськрайонній філії відбулося засідання круглого столу на тему «Норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів. Проблема зайнятості та професійної адаптації інвалідів та учасників АТО», у якому взяв участь головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Петро Гречух.
У Теплицькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості проведений інформаційний семінар для безробітних громадян. У ньому взяли участь інспектор праці Управління Держпраці у Вінницькій області Ніна Кацан, директор районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Володимир Підвашецький, заступник директора Людмила Кривошия.
Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Гаєв взяв участь у семінарі «Мораторій на перевірки бізнесу закінчено – що далі?», організованому Агенцією регіонального розвитку Вінницької області у партнерстві з Державною регуляторною службою України.
Міністерство соціальної політики України оприлюднило проект наказу «Про затвердження змін до деяких наказів Міністерства соціальної політики України». Проект акта розроблено за власною ініціативою Мінсоцполітики з метою приведення нормативно-правових актів з охорони праці у відповідність до вимог законодавства.
Погода 23-27 липня   23 липня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим близький до норми. Місцями невеликі короткочасні дощі, місцями грози.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників сільськогосподарських підприємств та автозаправних станцій, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
У зв’язку зі зростанням кількості випадків вииробничого травматизму, Управління Держпраці вчергове раз звертає увагу суб’єктів господарювання будівельної галузі на необхідності суворого дотримання «Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках», затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України 23.06.2017 № 1050.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.