(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела у колективі ТОВ «Чарівна нива» (с.Березівка Бершадського району) нараду щодо змін у законодавстві про працю, що стосуються організації безпечних і нешкідливих умов праці.
Щорічний відпочинок: графік надання, оформлення, перенесення відпусток та відкликання з них Літо – традиційна пора відпусток. І хоча, як нам здається, ми вже все знаємо про порядок їх надання, на практиці виникає чимало питань, розв′язати які вдається не відразу.
6 червня 2017 року близько 12:00 у цеху Казенного науково-виробничого об’єднання «ФОРТ» МВС України слюсар К., 1956 р.н., поскаржився колегам на погане самопочуття, але продовжував працювати. О 13:20 він знепритомнів. Фельдшер медико-санітарної частини проводила реанімаційні заходи, та вони результату не дали. О 14:09 лікарі швидкої допомоги зафіксували смерть К.
Мінсоцполітики веде активну підготовку до проведення широкомасштабної інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. 18 липня 2017 року відбулось засідання робочої групи з протидії торгівлі людьми під головуванням заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович.
22 травня 2017 року о 10:10, у приміщенні фарбувальної дільниці ТОВ НВП «АСТОК» під час знайомства із місцем роботи, помер Г., 1975 р.н., який був направлений Правобережним центром зайнятості м. Вінниці для працевлаштування фарбувальником приладів і деталей.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Юрій Ковальчук взяв участь у селекторній нараді, яку проводив Пенсійний фонд України спільно з Державною службою України з питань праці.
Кабмін постановою від 04.07.2017 р. № 479 вніс зміни до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою КМУ від 24.06.2016 р. № 461.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено семінар-наради щодо дотримання чинного законодавства про працю, атестації робочих місць, працевлаштування інвалідів.
Сектором гірничого нагляду, відповідно до затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 15.11.2016 р. плану, здійснено виїзд на Халявинське родовище пісків ФГ «Атек-Турбів» з метою перевірки додержання правил проведення геологічних і маркшейдерських робіт та дотримання правильності розробки.
Державна служба України з питань праці надає роз’яснення, чим користуватися під час організації експлуатації автомобільного транспорту на підприємствах, у яких автомобільний транспорт не є основним видом економічної діяльності.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.