(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 111690 гривень за кожного нелегально працюючого. Тому радимо роботодавцям не практикувати виплату заробітної плати в «конвертах».
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з керівниками та викладачами навчально-виробничих закладів, які проводять навчання з питань охорони праці.
12 жовтня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода 13-15 жовтня   12 жовтня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується температурний режим вищий норми. Опадів не прогнозується.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько взяв участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва і поклав квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на Європейській площі.
11 жовтня 2018 року посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-навчання для інспекторів праці – представників органів місцевого самоврядування та працівників Департаменту самоврядного контролю Вінницької міської ради.
4.09.2018 року введений в дію спільний Наказ Мінсоцполітики та МОЗ від 29.05.2018 № 784/1012 «Про затвердження Порядку атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу», яким встановлено новий механізм атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу.
9 жовтня 2018 року, о 13:10 під час очистки шнека транспортера жому на Юзефо-Миколаївському цукровому заводі слюсарем-ремонтником Б., 1979 р.н., інший працівник не впевнився у завершенні робіт і увімкнув транспортер, внаслідок чого у Б. сталась травматична ампутація трьох пальців лівої руки.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке відбулось під керівництвом першого заступника голови ОДА Андрія Гижка.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.