(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планові всебічні перевірки суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та безпечного ведення робіт.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 7 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 55 тис.100 грн., проведено 18 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
26 серпня 2016 року о 7:20 при прийомі зміни машиніст насосних установок з підкачки води ДП «Хмільникводоканал» КП «Вінницяоблводоканал» знайшов слюсаря-ремонтника – машиніста насосних установок Б., 1958 р.н., мертвим у приміщенні насосної станції з підкачки води на вул. Пушкіна у м. Хмільник.
26 серпня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, які виникають під час здійснення державного нагляду.
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті і зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на ПП «Діліжанс» (м.Жмеринка).
25 серпня 2016 року Управлінням Держпраці у Вінницькій області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В».
25 серпня 2016 року у прямому ефірі програми «Час змін» Вінницького обласного радіо В.В.Марунько розповів радіослухачам про завдання, функції і повноваження очолюваного ним Управління Держпраці у Вінницькій області.
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу, що перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів повинні виконуватися спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади.
23 серпня 2016 року у Клубі Кабінету Міністрів України відбулося підписання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.