(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Із набранням чинності Закону України «Про державну службу» суттєвих змін зазнав порядок вступу на державну службу. Так, однією із загальних вимог до осіб, які претендують на вступ на державну службу, встановлених положеннями статті 20 згаданого Закону, є вільне володіння державною мовою.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження форм документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування інвалідів»
Відділ нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області протягом усього сезону тримає на контролі безпечну експлуатацію атракціонів, встановлених у Центральному парку культури і відпочинку м. Вінниці та Крижопільському комунальному парку культури і відпочинку.
На засіданні правління Фонду соціального страхування України розглянуто та схвалено бездефіцитний та збалансований проект бюджету Фонду на 2018 рік, який спрямований на підвищення соціальних стандартів для застрахованих осіб, зокрема, потерпілих на виробництві та членів їх сімей.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто коригування робочого проекту розробки та рекультивації Коржівського родовища будівельного каменю Немирівського району.
Під час онлайн-прийому до Романа Чернеги звернувся головний інженер ТОВ «Топаз» Юрій Замула з проханням роз’яснити, чи має право роботодавець переносити вихідні та робочі дні, не беручи до уваги рекомендації Кабміну щодо ствоврення сприятливих умов для використання святкових та неробочих днів?
Відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
8 вересня 2017 року під час виконання ремонтних робіт трактора у майстерні ТОВ «Агро-Астра» (с. Рачки Немирівського району) тракторист К., 1959 р.н., несподівано знепритомнів. Лікарі викликаної швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Віннницькій області Володимир Боковець взяв участь у засіданні оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери Тульчинського району до роботи в осінньо-зимовий період.
9 серпня 2017 року близько 11:15 два працівники ТОВ «АГРАНА ФРУТ Україна», прямуючи у відрядження за службовим завданням на службовому автомобілі, потрапили у дорожньо-транспортну пригоду у м.Монастириська Тернопільської області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.