(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Лікар відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела нараду з посадовими особами СО Вінницькі МЕМ ПАТ «Вінницяобленерго» щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах.
24 листопада 2017 року слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування М., 1990 р.н., приїхав на власному автомобілі на роботу у Шаргородську дільницю Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз». Прямуючи до адміністративної будівлі, о 8:17, він несподівано знепритомнів і впав.
На виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» в Управлінні Держпраці у Вінницькій області формується Комісія з оцінки корупційних ризиків.
10 січня хмарно з проясненнями, без опадів, вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 3…8° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла.
Постановою Фонду соціального страхування на випадок безробіття від 15.12.2017 року № 149 установлено мінімальний розмір допомоги по безробіттю з 1 січня 2018 року у розмірі 1440 грн.
З 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування, за 2017 рік.
Відповідно до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю), затвердженого наказом Управління Держпраці у Вінницькій області 23.11.2017 року №558-О, проводяться планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
На Вінниччині температурний режим вищий за норму. Наприкінці періоду подекуди опади. Вночі та вранці туман.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня проведено 7 планових перевірок з питань додержання законодавства про зайнятість населення. Порушень не виявлено.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.