(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На офіційному порталі Міністерства соціальної політики 21 січня 2016 року оприлюднено проект нового Закону України «Про колективні договори та колективні угоди». Впродовж місяця громадяни можуть висловити свої пропозиції і зауваження.
Середньомісячна заробітна плата працівників Вінницької області за 2015 рік порівняно з 2014 роком зросла на 20,8% і становила 3395 грн. Середній розмір їхньої заробітної плати у 2,5 раза перевищив рівень мінімальної заробітної плати та прожитковому мінімуму для працездатної особи (1378 грн.).
Головними державними інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планову перевірку стану промислової безпеки та охорони праці ПАТ «Концерн Хлібпром» ВП «Вінницяхліб».
На початку 2016 року Вінницьке обласне відділення Фонду соціального страхування з ТВП обслуговує майже на півтори тисячі більше страхувальників ніж за відповідний період минулого року. Про це проінформував керівник Вінницького обласного відділення ФССТВП Віталій Давиденко.
У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
04 лютого 2016 року, в залі засідань Головного управління Держпраці у Київській області відбулося чергове засідання колегії Державної служби України з питань праці.
Створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався зі сторожем стадіону закладу «Загальноосвітня школи І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради»
З метою поліпшення стану охорони праці та попередження виробничого травматизму Управлінням Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика «Рошен» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці
Стан погашення заборгованості із заробітної плати у 2015 році та питання контролю Держпраці за додержанням законодавства про оплату праці обговорили 5 лютого у Мінсоцполітики члени Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
9 лютого 2016 року о 14:30 відбудеться засідання Громадської ради при Держпраці України за адресою: м. Київ, вул. Десятинна, 14.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.