(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПрАТ «Ямпільський кар’єр» щодо дотримання правильності списання запасів корисних копалин з обліку гірничодобувного підприємства.
Підприємства (незалежно від форми власності) або фізособи-підприємці, які використовують найману працю, мають витрачати на охорону праці не менш ніж 0.5% фонду оплати праці за попередній період. Якщо ми говоримо про бюджетників, то суми таких витрат у них встановлюються у колективному договорі з урахуванням фінансових можливостей.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ПАТ «ПлазмаТек», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
У відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області станом на 1.08.2018 року зареєстровано 123 090 страхувальників.
Кабмін пропонує забезпечити соціальні гарантії усім працівникам без дискримінації за ознакою статі. Відповідний проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання додаткових гарантій, пов′язаних з поєднанням сімейних і трудових обов’язків)» схвалений на засіданні Уряду 29 серпня 2018 року.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець взяв у часть у нараді в ОДА, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. У нараді взяли участь керівники профільних служб та підприємств області, а також директори цукрових заводів, які працюватимуть у виробничому сезоні 2018-2019 р.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників філії «Вінницятрансприлад» ПАТ «Укрзалізниця», які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
28 серпня, під головуванням заступника голови Тиврівської райдержадміністрації В.В. Вітюка відбувся семінар-нарада з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю)...».
28 серпня у прямому ефірі програми «Доброго ранку, Країно!» на телеканалі «UA:Перший» Голова Держпраці Роман Чернега відповів на запитання ведучих щодо роботи Служби у напрямку погашення підприємствами заборгованості із заробітної плати та наголосив, що кожен працівник має право звернутись до Держпраці за захистом своїх порушених трудових прав.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.