(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

09 лютого відбулось чергове засідання Громадської Ради при Державній службі України з питань праці. На засіданні члени Громадської ради затвердили Положення про Громадську раду при Держпраці, Регламент її діяльності та план роботи Громадської ради на перше півріччя 2016 року.
Відділом нагляду в АПК та СКС проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Агро Соя» (смт Теплик) щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та дотримання вимог безпеки під час зберігання зерна та для попередження травматизму.
У відділі з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, на якій підбито підсумки роботи відділу за січень 2016 р. та визначено пріоритетні напрямки роботи.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.2015 року № 902 Міністерство економічного розвитку і торгівлі України складає та затверджує План комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю).
Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 3661 гривня 41 копійка.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову та позапланові перевірки діяльності суб’єктів господарювання.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області за зверненням Управління праці та соціального захисту населення Томашпільської РДА проведено позапланову перевірку у ДП «Томашпільводоканал».
На відрізку дороги М21 біля с.Людавка Жмеринського району сталась дорожньо-транспортна пригода, під час якої отримав травми несумісні з життям головний інженер СТОВ «Мрія» (с.Джурин Шаргородського району) Г., 1989 р.н.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради у колективах Роздолівської сільської ради та Рівненського споживчого товариства Мурованокуриловецького району.
По області очікується коливання температури. Подекуди дощ, посилення вітру, в кінці періоду дощ з переходом в мокрий сніг, невелика ожеледь. Вночі та вранці утворення туману.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.