(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Не забудьте привітати   5 вересня 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині по літньому тепло та сухо.
На базі відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Гайсинському районі відбулась підсумкова нарада за участю начальників міських та районних відділень виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 17 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 185 тис. 600 грн., проведено 20 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
2 вересня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області перший заступник начальника В.А.Боковець провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду.
Два рази на місяць, згідно з графіком, в Державній службі України з питань праці відбувається онлайн-прийом громадян. Люди з різних регіонів України мають можливість поспілкуватися з Головою Служби або фахівцями Держпраці з конкретного запитання, не виїжджаючи за межі своєї області.
Працівник написав заяву про надання додаткової відпустки у зв’язку з укладенням шлюбу. Реєстрація запланована на 20 число, заява на 31число. У відпустці йому відмовлено. Працівник відсутній на роботі 31числа. Чи правомірно його звільнити за прогул?
Держстат України на офіційному веб-сайті опублікував оновлену інформацію про середню заробітну плату штатних працівників за регіонами й видами економічної діяльності.
«Нам приємно вітати Вас у стінах Міністерства соціальної політики України, оскільки наша співпраця є дуже плідною», - заявив Міністр соціальної політики Андрій Рева на зустрічі з представниками місії Міжнародної організації праці (МОП).
У 2015 році набрав чинності Закон України «Про запобігання корупції», відповідно до якого в Україні сформовано принципово нову антикорупційну систему, орієнтовану на створення ефективних механізмів запобігання корупції.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.