(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Проведена семінар-нарада з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. (голова), головних державних інспекторів Черниша Р.В. та Рудюка С.П. провела нараду - вимоги безпеки під час проведення комплексу весняно-польових робіт та перевірка знаньз питань охорони праці та промислової безпеки в Чечельницькій РДА.
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. провела нараду та перевірку знань з питань охорони праці та промислової безпеки
19 березня під головуванням першого заступника начальника управління Боковця В.А. відбулось засідання колегії Управління Держпраці
4 квітня 2019 року в м. Київ відбудеться форум «Безпека праці - 2019» у рамках Київського технічного ярмарку на базі Міжнародного Виставкового Центру.
Під керівництвом першого заступника начальника управління Боковця В.А. відбулось засідання колегії управління на якому було заслухано в.о. генерального директора ДП "Вінницький завод "Кристал" Костельнюка А.М.
Начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А взяла участь у Всесвітньому Дню безпеки який проходить у Гайсинському зерноскладі ТОВ «Українська Елеваторна Компанія» 13 03.2019р.
6 березня Кабінет Міністрів України в рамках восьмого засідання, присвяченого питанням дерегуляції, встановив нові критерії визначення ризиків для здійснення державних перевірок бізнесу в окремих сферах.
Триває робота комісія Управління Держпраці у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. (голова), заступника начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Куцика О.П., головного державного інспектора Павличука М.О. у ПрАТ Зернопродуктт МХП» м. Ладижин.
Відповідно до плану роботи розпочато перевірку ПАТ "Вінницька кондитерська фабрика". Перед початком роботи проведено виробничу нараду під головуванням першого заступника начальника управління Боковця В.А.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.