(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

6 вересня 2018 року в залі засідань районної державної адміністрації за участю спеціалістів управління Держпраці у Вінницькій області відбулася обласна інформаційно-консультативна семінар-нарада з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
Начальник Управління Марунько В.В. провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Мало хто із суб’єктів господарювання може уявити своє життя без навантажувачів. Вони беруть участь у вантажно-розвантажувальних роботах у різних сферах господарської діяльності. Але далеко не кожен власник знає, що навантажувач необхідно зареєструвати, і в подальшому, як безпечно і технічно грамотно його експлуатувати.
Редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека» розпочинає конкурс на звання «Найкращого інспектора з охорони праці».
5 вересня Уряд ухвалив розпорядження „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із наймани
Сьогодні 5 вересня відбулось розширене засідання колегії управління Держпраці на тему "Професійні захворювання медичних працівників у лікувально-профілактичних закладах Вінницької області. Проблемні питання.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області розглянуто справи за ст. 265 Кодексу законів про праці України. За результатами, винесені постанови про накладення штрафних санкцій на ЖБК «Барський» (372 300 грн.) та ЖБК «Барський 4» (372 300 грн.) за недопущення до проведення інспекційного відвідування щодо фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору.
30 серпня фахівці Держпраці взяли участь у семінарі-навчанні на тему: «Роз’яснення Вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва», який проводився для експертів і посадовців державних та приватних експертно-технічних центрів.
31 серпня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині зберігатиметься температурний режим вище норми. Без опадів, туман. На території області передбачається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.