(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

19 квітня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного державного інспектора відділу з питань гігієни праці.
У І кварталі 2016 року відділом експертної роботи ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Вінницькій області прийнято до роботи та оформлено 106 дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки.
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області у І кварталі 2016 року перевірено 23 суб’єкти господарювання. Під час перевірок виявлено 899 порушень нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці.
18 квітня 2016 року у Міністерстві соціальної політики Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко представили нового очільника Мінсоцполітики. Як відомо, ним став Андрій Рева.
Фахівці Держпраці відповідають на запитання: Чи втрачається неперервний педагогічний стаж при продовженні декрету до 4-х років за медичною довідкою? Чи враховується період декрету до педагогічного стажу? Які нормативні документи регулюють ці питання?
У І кварталі 2016 року головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 210 перевірок (з них планових – 51, позапланових – 159) суб‘єктів господарювання.
Протягом І кварталу 2016 року працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області прийнято на особистому прийомі 1072 громадян, з них:434 чоловіки, 557 жінок та 81 представник роботодавців.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 26 березня 2016 р. об 11:25 у ФОП Білилівський В.Д. з водієм Г., 1972 р.н.
Чергове засідання Громадської ради при Державній службі України з питань праці відбулося у форматі діалогу між членами Громадської ради та запрошеними представниками центрального апарату Держпраці.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.