(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

15 червня 2016 року на базі КП «Вінницяоблводоканал» відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядався стан виробничого травматизму, охорони праці та промислової безпеки на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства області.
Начальник відділу нагляду в АПК та СКС Н.А.Мазур спільно з начальником відділу праці УПСЗН Теплицької РДА Л.О.Головатюк взяли участь у проведенні наради з питань охорони праці в СФГ Герасименка В.І. із дотримання вимог безпеки під час проведення зернозбиральних робіт у 2016 році.
За дорученням Державної служби України з питань праці відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці розпочаті перевірки щодо додержання законодавства при призначенні і здійсненні страхових виплат та наданні соціальних послуг.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато перевірки додержання строків виплати заробітної плати в структурних підрозділах ДП «Вінницький облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України».
Голова Державної служби з питань праці Роман Чернега 15 червня 2016 року провів онлайн-прийом громадян Кіровоградської області у режимі Skype-зв’язку.
Про надурочні роботи   15 червня 2016
Надурочною вважається робота понад встановлену законом тривалість робочого дня. Роботодавцям дозволено застосовувати понадурочні роботи лише у виняткових випадках, зазначених законодавством (КЗпП ст. 62).
Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері взяв участь у перевірках додержання чинного законодавства, які проводила Вінницька місцева прокуратура у виправних закладах у м. Вінниці.
Подолання бідності – запорука стабільного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Ці слова неодноразово звучали під час роботи 105-ї сесії Міжнародної конференції праці, яка проходила у м. Женева (Швейцарія).
На Вінниччині температурний режим поступово підвищуватиметься. В окремі дні періоду очікується складні погодні умови внаслідок дощу, грози, місцями граду, під час посилення вітру. Вночі та вранці місцями слабкий туман.
Головне управління статистики у Вінницькій області повіомляє про Зайнятість, безробіття і доходи населення.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.