(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

5 серпня 2019 року о 17:00 у реанімаційному відділенні обласної клінічної лікарні імені М.Пирогова помер лікар клінічного високоспеціалізованого гематологічного відділення цієї лікарні Д., 1968 р.н., який був госпіталізований 3 серпня у важкому стані з приводу: covid, негоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія 4 кл. гр, дихальна недостатність 4, 80 % враження легень по СКТ, постійно залежний від кисню.
З 23.07.2020 року вступила в дію Постанова КМУ «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 08.07. 2020 року № 617, якою внесені зміни до постанови КМУ від 06.01.2010 р. № 8 «Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів».
На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив, у Держпраці проведено спільну нараду посадових осіб...
Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Геннадій Ветушинський та Віктор Жовтяк взяли участь у рейді районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення за участі представників управління соціального захисту населення Гайсинської райдержадміністрації, ГУ ПФУ у Вінницькій області.
Т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко у рамках робочого візиту разом з начальником управління гірничого нагляду Олегом Неленем та керівництвом ГУ Держпраці у Дніпропетровській області відвідав «Шахтоуправління ім. Героїв Космосу» ДТЕК «Павлоградвугілля».
Обласна служба зайнятості частково повертається до звичного режиму роботи і готова до надання комплексу послуг зі сприяння у працевлаштуванні не тільки онлайн, а й безпосередньо у центрах зайнятості з дотриманням усіх санітарних норм.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Інфекційна безпека — поняття, що стало надзвичайно актуальним у зв’язку з пандемією та набуло сьогодні особливого значення. Поряд з небезпекою травматизму, що загрожує життю та здоров’ю працівників, убезпечення людей від вірусу та збереження сталого робочого процесу є актуальним питанням на кожному підприємстві, у кожній установі та організації.
Погода 7-11 серпня   7 серпня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим близький до норми. Вітер переважно північно-східний, без опадів.
Фонд соціального страхування України гарантує надання матеріального забезпечення у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності застрахованих осіб, якщо хвороба триває і після звільнення.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.