(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про перехід до другого етапу послаблення карантину з 22 травня цього року. Під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зокрема зазначив, що в Україні вже почалося зниження динаміки захворюваності.
20 травня майже1000 інспекторів праці з усієї України взяли участь у вебінарі «COVID-19 пандемія: як заходи з безпеки і здоров’я на робочому місці можуть пом’якшити наслідки», який організовано Проєктом ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні».
19 травня, після оприлюднення у виданні "Голос України", набув чинності закон, яким передбачене масове тестування на коронавірус.
Представники малого та середнього бізнесу Вінниччини отримають допомогу по частковому безробіттю.
З 22 травня Україна буде переходити до адаптивного карантину, який передбачає поетапне пом′якшення карантинних обмежень. Про це заявив Прем′єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV.
Редакція журналу "Охорона праці" 25-27 травня об 11.00 проводить вебінар "Основні підходи до впровадження вимог Директиви № 89/391/ЄЕС щодо керування ризиками в системах управління безпекою праці та здоров’я працівників".
На сайті Міністерства охорони здоров’я опубліковано розпорядження Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка про проведення громадського обговорення деяких вимог до протиепідемічних заходів при послабленні карантину.
Як захиститися не нашкодивши своєму здоров’ю та забезпечити впевнений захист від вірусу? Як захищатися працівникам підприємств, що продовжують свою роботу? Для відповіді на запитання можна використати ті самі підходи, що постійно використовуються фахівцями з охорони праці.
Сектор гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області та керівництво ТОВ «Жежелівський каолін» звертає увагу на заборону самовільного відвідування кар′єрів та небезпеку, що виникає при цьому.
Постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1184 затверджено форму, опис знака відповідності технічним регламентам, правила та умови його нанесення.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.