(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

21 січня 2020 року головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Любов Онофрійчук, за участю фахівців з профорієнтації, провела на базі Могилів-Подільської філії Вінницького обласного центру зайнятості семінар на тему: «Сучасні джерела пошуку роботи».
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог промислової безпеки та охорони праці ТОВ «Ладижинська пересувна механізована колона №42».
Погода 21-25 січня   21 січня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, часом невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця.
20 грудня 2019 року о 9:00 на автошляху Т0229 Копайгород–Бар, поблизу с. Митки, у дорожньо-транспортній пригоді отримали травми різного ступеня важкості працівники Матейківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Г., 1973 р.н, та К., 1963 р.н., які їхали у відрядження до відділу освіти Барської РДА.
Т.в.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера взяв учать у нараді під головуванням Прем’єр-міністра Олексія Гончарука, яка відбулася з провідними представниками будівельної галузі щодо розвитку будівництва та питань детінізації ринку праці.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Журнал «Охорона праці» спільно з ВП «Хмельницька АЕС» запрошує 13-14 лютого 2020 року взяти участь у семінарі-практикумі на тему: «Розробка та впровадження систем управління гігієною та безпекою праці на підприємстві на основі керування ризиками небезпек. Міжнародні стандарти та кращі практики».
Погода 17-21 січня   17 січня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, місцями невеликий сніг, вночі та вранці туман на дорогах місцями ожеледиця.
Комісією у складі головних державних інспекторів відділу нагляду в АПК та СКС Олексія Костенка (голова комісії) та відділу нагляду на будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Миколи Павличука 15 січня 2020 року проведена планова перевірка ДП «Іллінецьке лісове господарство» щодо дотримання вимог законодавства у сферах промислової безпеки та охорони праці.
Комісіяу складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Юзефо-Миколаївська біогазова компанія», які пройшли відповідне навчання у ДП ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.