(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Не забудьте привітати   30 листопада 2020
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
У зв’язку з карантинними обмеженнями новообраний Голова Громадської ради при Держпраці Валентин Маціяшко провів засідання у змішаному форматі. Так, 5 членів Громадської ради при Держпраці взяли участь у засіданні, прийшовши до зали засідань Держпраці, ще 11 – брали участь у засіданні дистанційно, за допомогою ZOOM.
Комісія під головуванням начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Марунька провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці інженерно-технічних працівників підприємств, установ і організацій м. Вінниця та області, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Інспектори Держпраці з метою недопущення нещасних випадків під час експлуатації кисню провели інформаційно-роз’яснювальну роботу у закладах тимчасового розміщення пацієнтів, мобільних госпіталях, у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком та з підозрою на інфікування COVID-19.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Сергій Смельцер провів нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами, щодо запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у КНП «Жмеринська центральна районна лікарня».
Упродовж карантину, тобто з 12 березня 2020 року і до сьогодні, виплачено 11,5 млрд грн допомоги безробітним, які зареєстровані в центрах зайнятості. Заборгованості по виплаті допомоги по безробіттю немає. Також з метою фінансової підтримки малого та середнього бізнесу Урядом було виділено із фонду боротьби з СОVID-19 2,8 млрд грн на програму допомоги по частковому безробіттю. Станом на сьогодні вже профінансовано 2,5 млрд грн.
Начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці Світлана Юревич провела превентивний захід щодо попередження нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у КНП «Вінницьке обласне спеціалізоване територіальне медичне об’єднання «Фтизіатрія» Вінницької обласної Ради».
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв′язку Олександр Тронець провівнараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами, щодо запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у КНП «Немирівська міська лікарня».
Щоб відзначити початок акції, 25 листопада о 17:00 будівлі обласної державної адміністрації та Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області підсвічено офіційним кольором кампанії – помаранчевим.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Сергій Смельцер провів нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами, щодо запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у КНП «Хмільницька центральна районна лікарня».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.