(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині прогнозується спекотна, місцями з опадами, погода.
Працівниками відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці взято участь у роботі комісій, створених при районних державних адміністраціях, щодо перевірки суб’єктів господарювання, що надають соціальні послуги.
Заступником начальника відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.Л.Колодійчук проведено зустріч з працівниками Губницької сільської ради Гайсинського району та працівниками місцевих фермерських господарств.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області завершено перевірки п’яти суб’єктів господарювання.
17 червня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено черговий етап планового професійного навчання працівників Управління.
Лікар відділу з питань гігієни праці А.В.Ліщун провела семінар-нараду у колективі ВАТ «Гніванський кар’єр» з питань проведення попереднього та періодичних медичних оглядів працівників, а також профілактики та недискримінації за ВІЛ/СНІДом.
Україна підвищуватиме ефективність своєї співпраці з МОП. На цьому наголосив Міністр соціальної політики Андрій Рева, коментуючи результати участі української делегації у 105-ій сесії вищого керівного форуму Міжнародної організації праці – Міжнародної конференції праці, яка завершила роботу в Женеві
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено всебічну планову перевірку ПАТ «Могилів-Подільський машинобудівний завод», за результатами якої відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області за участі посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємства
15 червня 2016 р. головний державний інспектор відділу нагляду в в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області К.В.Іващенко взяв участь у проведенні наради з питань охорони праці у КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3» м. Хмільник.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.