(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

12 вересня проведено семінар-наради з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції у Теплицькому та Гайсинському районах.
Головне управління статистики у Вінницькі області інформує про заборгованість із виплати заробітної плати та середню заробітну плату штатних працівників за видами економічної діяльності у 2018 році.
2 липня 2018 року під час вилову риби у ставку с.Баланівка Бершадського району, водій ДСРП «Бершадський рибцех» ПрАТ «СП «Вінницярибгосп» Б., 1953 р.н., о 10:30 впав і знепритомнів у човні. Потерпілого доставили до Баланівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, де лікар констатував його смерть.
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в АПК та СКС Мазур Н.А. провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ДП "Сантрейд"
Інспекторами праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області було проведено інспекційне відвідування у ФОП Жеребнюк Н.Г., яка здійснює свою підприємницьку діяльність у магазинах «Продукти» та «Марічка», розташованих у м. Могилів-Подільський.
11 вересня 2018 року в актовій залі Могилів-Подільської РДА відбулася семінар-нарада з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
В ефірі програми ZAXID.NET LIVE голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега відповів на запитання журналіста Олега Ониська щодо шляхів подолання в державі незадекларованої зайнятості та переваг офіційної праці.
Інспекторами праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів 6-7 вересня було проведено інспекційне відвідування у ФОП Сікіржинської С.М., яка здійснює свою підприємницьку діяльність в магазинах продовольчих товарів, розташованих у селах Барського району.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради за участі керівництва Міністерства соціальної політики, Міністерства фінансів, Державної служби з питань праці, Державної фіскальної служби, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Асоціації міст та інших відомств.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.