(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ряду підприємств, навчальних закладів, приватних підприємців Мурованокуриловецького району, які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
8 січня 2019 року у Вінницькому транспортному коледжі робітник з комплексного обслуговування будинків Б., 1942 р.н., о 7:50 прийшов на роботу, скинув верхній одяг та пішов до сушильної кімнати, де о 8:20 його знайшли вже мертвим.
Погода 22-26 лютого   22 лютого 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на вихідні на території області температура повітря понизиться. Істотних опадів не передбачається.
Фахівцями Управління Держпраці розпочато планову комплексну перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю «Птахофабрика Поділля» (с. Степанівка Вінницького району) з питань додержання законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці та гігієни праці.
20 лютого 2019 року на базі Барського машинобудівного заводу проведено семінар-нараду зі страхувальниками Барського відділення управління Фонду соціального страхування у Вінницькій області, де за результатами роботи у 2018 році відбулося зростання виробничого травматизму.
Відповідно до «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» Редакція журналу «Охорона праці» за сприяння Державної служби України з питань праці організовує та проводить VIII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників ТОВ «РДО Україна», ТОВ «Грін Кул», ДП «Бершадський лісгосп», ПП «СВ-ЕНЕРДЖИ», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці»
18-22 лютого в рамках реалізації проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» у Києві перебуває експерт Міжнародної організації праці (МОП) п. Валлі Корбанезе.
Головний державний інспектор Любов Онофрійчук взяла участь у «круглому столі» на тему: «Внесок центру зайнятості у реалізацію державної політики зайнятості, вирішення конкретних проблем роботодавців» у Могилів-Подільській міськрайонній філії Вінницького обласного центру зайнятості.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.