(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Завершено розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 20 січня 2016 р. у філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» з робітником комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва Ц., 1992 р.н.
Постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2016 №55 внесені зміни до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про зайнятість населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2013 №509.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області проводять планову перевірку КП «Гайсинська житлово-експлуатаційна контора» щодо дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт, законодавства про працю, зайнятість.
На черговому засіданні Громадської Ради при Державній службі України з питань праці, що відбулося 9 лютого 2016 року, розглядалось питання про позицію Громадської ради стосовно намірів народних депутатів продовжити мораторій на перевірки Держпраціі до 30 червня 2016 року.
У приміщенні Вінницької автомобільної школи ТСО України відбувся семінар-нарада, організований Управлінням Держпраці у Вінницькій області та Вінницькою обласною організацією Товариства сприяння обороні України, на якому піднімались та обговорювались питання додержання законодавства про працю.
Міністерством соціальної політики України спільно з Державною службою України з питань праці розроблений проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах».
8-11 лютого 2016 року працівники Управління Держпраці у Вінницькій області проводили планову перевірку стану промислової безпеки та охорони праці у ВП «Вінницяхліб» ПАТ «Концерн Хлібпром».
До Управління Держпраці у Вінницькій області надходять творчі роботи учнів загальноосвітніх навчальних закладів області, вихованців дитячих мистецьких студій та гуртків.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведені семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб Вінницької області, на яких розглядались питання змін у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальності за їх порушення.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня проведено 15 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.