(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Про це 21 червня, під час виїзного засідання у с. Ольгопіль Чечельницького району, повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко.
22 червня 2016 року в управлінні агропромислового розвитку Липовецької райдержадміністрації проведено нараду-семінар з питань підготовки до проведення жнив у поточному році.
21 червня 2016 року о 12:50 у с.Метанівка Теплицького району внаслідок витоку газу стався вибух в одноповерховому житловому будинку.
За умов підвищеної температури повітря, які склалися в останні дні, з метою профілактики перегрівання організму (гіпертермії) необхідно організувати раціональний режим праці.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про зареєстроване безробіття та працевлаштування зареєстрованих безробітних у 2016 році.
У Вищому професійному училищі №11 м.Вінниці фахівець Управління Держпраці у Вінницькій області провів нараду з питань організації роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу.
Головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.О.Юревич провела у колективі ТОВ «Київська Русь - ЛТД» семінар-нараду з питань змін у законодавстві про працю, що стосуються збереження здоров’я працівників.
Роз’яснення Управління Держпраці у Вінницькій області щодо необхідності переоформлення документів дозвільного характеру у зв’язку із перейменуванням вулиць і населених пунктів.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня провели семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб з питань дотримання законодавства про працю та відповідальності за його порушення.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 15 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 27 тис. 550 грн., проведено 30 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.