(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 17 червня 2016 року о 13:50 на міському звалищі твердих побутових відходів м.Жмеринка з водієм М.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 6 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 63 тис. 800 грн., проведено 19 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено всебічну планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у Відокремленому виробничому підрозділі «Прогрес – Авто» ПАТ «Вінничина – Авто».
Не забудьте привітати   12 вересня 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 9 серпня 2016 року з муляром ремонтно-будівельної дільниці Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал».
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець взяв участь у засіданні колегії департаменту ЖКГ, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.
На Вінниччині збережеться впродовж періоду по літньому тепла й суха погода.
Держпраці в листі від 19.05.2016 р. повідомляє: із метою надання соціальної підтримки населенню України загалом й окремим категоріям громадян установлюються державні гарантії, у т.ч. індексація доходів населення.
Верховна Рада більшістю голосів („за” – 248) прийняла за основу та в цілому урядовий законопроект, яким вносяться зміни до Закону України „Про ратифікацію Конвенції про права інвалідів та Факультативного протоколу до неї”.
Заступник начальника відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С. Л. Колодійчук провела семінар-нараду на ДТЕК Ладижинська ТЕС з працівниками інженерно-побутового корпусу.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.