(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

1 липня 2019 року о 16:20 у приміщенні моніторної відділу служби безпеки будівельно-господарського гіпермаркету ТОВ «Епіцентр К» (с. Зарванці Вінницького району) під час виконання службових обов’язків інспектор Г., 1975 р.н., несподівано знепритомнів. Колега повідомив керівника, викликав швидку допомогу і почав надавати першу долікарську допомогу. Лікарі розпочали реанімаційні заходи, але вони не дали результатів.
Завідувач сектору з питань експертизи умов праці Ганна Макаренко провела нараду з працівниками та посадовими особами МКП «Вінницязеленбуд» щодо змін, що відбулися в законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, які регулюють процес проведення атестації робочих місць.
Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництві та на об’єктах підвищеної небезпеки Іван Сеник та Олександр Мандренко провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Вінницяоблводоканал» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці при організації безпечного ведення газонебезпечних робіт.
5 серпня 2019 року, у зв’язку із збільшенням заборгованості із виплати заробітної плати на ДП «Теплокомуненерго Маяк» , головний державний інспектор Лариса Пасічна спільно із начальником відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Інною Курдешею та начальником відділення НСПП Богданом Мусієнко провели зустріч із керівництвом зазначеного підприємства.
Інспекторами праці Управління Держпраці у Вінницькій області серед суб’єктів господарювання за липень 2019 року проведено 535 семінарів, з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання чинного трудового законодавства, у тому числі про обов’язковість оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
У Тростянці перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко провела чергове засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, у роботі якого взяв участь головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Геннадій Ветушинський.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Любов Онуфрійчук провела семінар з фізичними особами – підприємцями, які проводять різні види діяльності у с. Немія Могилів-Подільського району, з метою інформування з питань додержання законодавства про працю та зайнятість населення.
Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та начальник Управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько з 30 липня по 1 серпня 2019 року перебували у Литовській Республіці з робочим візитом.
У Мінсоцполітики відбулось засідання Наглядової ради Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці». Участь у ньому взяли представники Міністерства соціальної політики, Державної служби України з питань праці, представники Сторони роботодавців, профспілок, експерти Європейського Союзу та Міжнародної організації праці.
2 серпня 2019 року у рамках взаємодії соціальних партнерів проведено засідання круглого столу «Соціальний діалог як пошук шляхів вирішення конфліктних ситуацій на підприємствах Вінниччини», організованого відділенням Національної служби посередництва та примирення у Вінницькій області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.