(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто15 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 23 тис. 426 грн., проведено 25 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
21 квітня 2016 року у працівника ФОП Особенко Р.М. бетоняра В., 1960 р.н., сталося погіршення стану здоров’я і він відпросився з роботи, щоб піти на консультацію до лікаря. Із Хмільницької поліклініки роботодавцю повідомили про смерть працівника.
Минулої п’ятниці, 22 квітня 2016 року, працівники Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у заходах в рамках проведення Дня довкілля на Вінниччині.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині підвищення температурного фону. Опади малоймовірні.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 8 квітня 2016 року о 9:40 на території ДП «Бджільнянський спиртовий завод» зі слюсарем-ремонтником Т., 1964 р.н.
20 квітня 2016 р. у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Теплицької райдержадміністрації відбулась нарада посадових осіб місцевих органів самоврядування, керівників агроформувань району з нагоди проведення тижня охорони праці на Вінниччині.
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку ПАТ «Жежелівський кар´єр» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та здійснення державного гірничого нагляду.
22 квітня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено щотижневу робочу нараду, на якій підбито підсумки роботи за тиждень та окреслено завдання на найближче майбутнє.
Розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації №253 від 18 квітня 2016 року «Про проведення в області тижня охорони праці»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.