(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

8 серпня 2019 року о 23:00 у СО «Бершадські ЕМ» АТ «Вінницяобленерго», виконуючи роботи у складі бригади з усунення обриву проводу на ПЛ-0,4 кВт, що стався внаслідок несприятливих погодних умов, тракторист М., 1967 р.н.,доторкнувся до обірваного провода і був смертельно уражений електрострумом.
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Технічного регламенту простих посудин високого тиску» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту наказу.
Із 25 липня по 8 серпня 2019 року, у рамках інформаційно-просвітницької кампанії, працювали інформаційно-консультативні пункти з питань протидії торгівлі людьми: «Були в рабстві? Звернись! Отримай допомогу!» в усіх районах та містах обласного значення Вінницької області.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
9 серпня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Читайте номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Під час онлайн-прийому, що відбувся у Держпраці 7 серпня представники підприємств Полтавської області отримали від фахівців Служби роз’яснення з питань законності проведення інспекційних відвідувань, організації технічного огляду устаткування підвищеної небезпеки та з’ясували необхідність отримання дозвільних документів.
Питання стану виплати заробітної плати, заборгованості із сплати єдиного соціального внеску, пільгових пенсій на підприємствах, установах, організаціях міста Ладижин та Тростянецького району йшлося під час кущового засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Ладижинської міської ради.
6 серпня головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна, начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Інна Курдеша, начальник відділення НСПП Богдан Мусієнко взяли участь у робочій зустрічі із посадовими особами Казенного НВО «Форт» МВС України.
Мінсоцполітики оприлюднило рекомендаційне розпорядження щодо робочого часу на 2020 рік відповідно до якого роботодавець може самостійно визначати відповідні норми залежно від кількості щотижневих робочих днів, тривалості щоденної роботи та комбінацій вихідних днів. Відповідний лист Мінсоцполітики прийняло 3 серпня 2019 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.