(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

В Україні 28 квітня 2016 року відзначили День охорони праці. З нагоди святкування цієї дати, у Києві пройшли урочисті заходи.
Приміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята Дня охорони праці!
Вітаємо зі святом!   28 квітня 2016
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці!
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 23 січня 2016 року у Ямпільській рятувальній службі зі змінним капітан-механіком С., 1950 р.н.
На цьому наголосив голова облдержадміністрації Валерій Коровій на загальнообласних зборах голів первинних профспілкових організацій, що представляють промислові підприємства різних галузей економіки, організації і заклади бюджетної сфери, а також лідери обласних галузевих профспілок.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 25-27 квітня 2016 року проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання.
26 квітня 2016 року о 07.00 завідуючий складом фермерського господарства «Агро-В» (с.Флорине Бершадського району) прийшов на роботу і побачив на території току мертвого нічного сторожа Б., 1957 р.н.
Фахівцями відділу нагляду у машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з посадовими особами Відокремленого підрозділу «Вінницькі магістральні електричні мережі» ДП НЕК «Укренерго», на якій розглядалось питання підготовки і проведення Дня охорони праці.
25 квітня 2016 року о 10:00 на полі СФГ «Світоч» (с.Студена Піщанського району), під час проведення робіт з підживлення озимої пшениці, стався злам дишла сівалки і вона перекинулася разом з робітником низькокваліфікованих робіт Б., 1976 р.н.
20 квітня 2016 року о 16:30 у Широкогребельському лісництві ДП «Хмільницький лісгосп» під час зрізання гілки дуба на висоті 5-7 м майстер лісу Б., 1988 р.н., не втримався і впав з драбинии, внаслідок чого отримав травму. Попередній діагноз – струс мозку, забій м’яких тканин тазу.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.