(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відбулось засідання Президії Федерації профспілок Вінницької області, на якому розглядались питання про стан атестації робочих місць на підприємствах, організаціях та установах області та про підсумки атестації творчих колективів профспілок вищих навчальних закладів області.
24 червня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області перший заступник начальника Управління В.А.Боковець провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті поточні та проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду.
З метою підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки, поширення кращих вітчизняних та світових практик в галузі охорони праці журнал «Промислова безпека» ініціює проведення з 4 по 6 жовтня 2016 року IV Міжнародної конференції «Промислова безпека. Найкращі практики-2016».
Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області М.В.Гандзюк, у складі комісії, створеної при Вінницькій райдержадміністрації, взяв участь в обстеженні Прибузької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів та ін.
Управління Держпраці нагадує, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів «Про перенесення робочих днів у 2016 році», керівникам підприємств, установ та організацій рекомендовано перенести робочий день з понеділка 27 червня на суботу 2 липня.
У Головному навчально-методичному центрі Держпраці відбувся триденний семінар керівників та фахівців кадрових служб підприємств України.
За участю працівників відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області відбулася нарада з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПОГ «Вінницьке УВП УТОС».
З метою посилення державного нагляду і громадського контролю за додержанням роботодавцями законодавства у сфері промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, законодавства про працю, зайнятості населення Держпраці України та Федерація профспілок Україниклали Угоду про співпрацю.
17 червня 2016 року автомобілем КАМАЗ здійснювалось вивезення сміття з вокзалу станції Жмеринка на місцеве сміттєзвалище. Під час підняття кузова автомобіля для розвантажування сміття під лінією електропередачі, внаслідок контакту ЛЕП із самоскидом сталось смертельне ураження електрострумом водія.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланові перевірки суб’єктів господарювання.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.