(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ПрАТ «Вінницька кондитерська фабрика», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій взяла участь у проведенні семінару з платниками податків, який проводився спільно з Вінницьким управлінням ГУ ДФС та ГУ Пенсійного фонду у Вінницькій області, щодо застосування законодавства про працю роботодавцями.
Міністерство соціальної політики України своїм листом від 07.02.2019 р. №21/0/191-19 надає відповідь на звернення і роз’яснює визначення назви посади згідно з Національним класифікатором України ДК 003:2010 «Класифікатор професій»
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікуються пориви північно-західного вітру 15-20 м/с, на дорогах утримається ожеледиця. Надалі температура повітря підвищиться. Істотних опадів не передбачається.
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 12-13 березня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Перевірки Державної служби України з питань праці: за додержанням вимог законодавства про працю та з питань охорони праці».
Комісія фахівців Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників ПМП ВФ «Панда», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
22 лютого 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Роман Чернега взяв участь у зустрічі з компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації, під час якої підсумував результати роботи Служби за минулий рік та розповів про пріоритетні напрями діяльності на 2019 рік. Спілкуючись у формі діалогу, Голова Держпраці поінформував роботодавців про вимоги трудового законодавства, зокрема щодо належного оформлення трудових відносин.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.